Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εμενα γτ δεν μου τα εχει κανει ποτε αυτα???τοσο τυχερος ειμαι???

δοκιμασα την keriggan σημερα...κρυφο ταλεντο το κοριτσι...η 4η στην λιστα των heroes!!!αντε να δουμε τι θα κανω τα αλλα 34κ gold!!!

 

μπορεί να φαίνεται καλή αλλά είναι τρομερά αδύναμος χαρακτήρας. σε 1v1 εάν δεν τον burstareis σωστά πεθαίνεις και δεν έχει escape mechanism

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να φαίνεται καλή αλλά είναι τρομερά αδύναμος χαρακτήρας. σε 1v1 εάν δεν τον burstareis σωστά πεθαίνεις και δεν έχει escape mechanism

σαν escape μπορεις να ριξεις κ τα spikes στον σωστο χρονο!!!

παντως εγω σημερα την δοκιμασα και στα 4 απο 6 ματς εκανα 25 takedowns με 3 deaths...ισως να μου ταιριαζει εμενα...παντως για 7κ gold μετραει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν escape μπορεις να ριξεις κ τα spikes στον σωστο χρονο!!!

παντως εγω σημερα την δοκιμασα και στα 4 απο 6 ματς εκανα 25 takedowns με 3 deaths...ισως να μου ταιριαζει εμενα...παντως για 7κ gold μετραει...

ε είναι και με τι τιμ θα πέσεις, σχετικά σαν αντίπαλος παντως πέφτει εύκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν escape μπορεις να ριξεις κ τα spikes στον σωστο χρονο!!!

παντως εγω σημερα την δοκιμασα και στα 4 απο 6 ματς εκανα 25 takedowns με 3 deaths...ισως να μου ταιριαζει εμενα...παντως για 7κ gold μετραει...

vs gap closer εάν ξέρει να πατάει τα κουμπάκια του θα τα αποφύγει μιας και αυτά περιμένει να του πετάξεις. όσο για το εάν αξίζει ή όχι, έχουν πέσει τόσα nerf / bufs που μπορεί σήμερα να είναι meh, αύριο να κόβει κόλους για πλάκα και μεθαύριο να πεθαίνει πριν βγει από το nexus (βλέπε περίπτωση anub που την 2η φορά που τον πιάσανε ήταν φοβερός και τώρα είναι χειρότερος και από τον diablo)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vs gap closer εάν ξέρει να πατάει τα κουμπάκια του θα τα αποφύγει μιας και αυτά περιμένει να του πετάξεις. όσο για το εάν αξίζει ή όχι, έχουν πέσει τόσα nerf / bufs που μπορεί σήμερα να είναι meh, αύριο να κόβει κόλους για πλάκα και μεθαύριο να πεθαίνει πριν βγει από το nexus (βλέπε περίπτωση anub που την 2η φορά που τον πιάσανε ήταν φοβερός και τώρα είναι χειρότερος και από τον diablo)

Ναι δεν διαφωνω...αλλα γενικα ειναι τι ταιριαζει στον καθε ενα απο μας...το θεμα ειναι να σε υποστηριζει η ομαδα,αλλα κ εσυ αυτην.Αν πεσεις σε 3αδα δυσκολα γλυτωνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

1) TB8JBK-WH4T-9DD7NV-9887-EGWWYY

2) NTB8F7-F9TM-7X6BWG-ZM67-DBB2H2

3) 7DGHHG-BXYK-R2FVCY-CG8Z-HKBFWK

4) THF9YZ-Z2CY-9XM4G4-E6KG-C7BV9E

 

Γραψτε κ αν πηρατε κανενα μην ψαχνομαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) TB8JBK-WH4T-9DD7NV-9887-EGWWYY

2) NTB8F7-F9TM-7X6BWG-ZM67-DBB2H2

3) 7DGHHG-BXYK-R2FVCY-CG8Z-HKBFWK

4) THF9YZ-Z2CY-9XM4G4-E6KG-C7BV9E

 

Γραψτε κ αν πηρατε κανενα μην ψαχνομαστε

Μπραβο για την κινηση αν και ειναι παμφθηνα να αγορασει καποιος πλεον ενα κλειδι.

 

ΕΠισης σημερα και εγω και ενα δυο παιδια ειχαμε αρκετα lag spikes,τα οποια εχουν χειροτερεψει μετα το Patch.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο για την κινηση αν και ειναι παμφθηνα να αγορασει καποιος πλεον ενα κλειδι.

 

ΕΠισης σημερα και εγω και ενα δυο παιδια ειχαμε αρκετα lag spikes,τα οποια εχουν χειροτερεψει μετα το Patch.

Δεν ξερω αν εχεις παρομοιο προβλημα.

αλλα ενω πανω αριστερα (πατωντας ctrl+alt+F)

Δεν μου εμφανιζει μεγαλο ping ή nework spikes/min

 

ενω παιζω ακομα και σε ακυρα σημεια μπορει να κολλησει τελειως η οθονη για 1-1,5 δευτερολεπτο και υστερα να συνεχισει το παιχνιδι κανονικα.

 

εγω λεω να αφησουνε τα καινουργια map και τα φανταχτερα welcome screens και γενικα τις ανουσιες αλλαγες που κανουνε σε καθε patch και αλλαζουνε ολο το γραφικο περιβαλλον του μενου και να κοιταξουνε να κανουνε το παιχνιδι λιγο πιο optimized.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...