Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γι' αυτό το λόγο εγώ προσωπικά δεν θα έδινα κλειδί δημόσια, επειδή οι περισσότεροι δεν μπαίνουν καν στο κόπο να πουν ότι το χρησιμοποίησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντυπωσεις για το παιχνιδι?ειμαι 9 λεβελ μου αρεσει γενικα ετσι οπως το εχουν φτιαξει..λαγκ δεν εχω καθολου.καμια ομαδουλα να παιζουμε με παρεα υπαρχει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

propatzis#2298 40lvl

 

οποιος θελει ας κανει add να παιζουμε...(απλα ας το κανει παραθεση εδω γτ παιρνω inv και δν ξερω απο ποιον ειναι).

και εμενα μου αρεσει,ειναι κατι διαφορετικο απο τα αλλα...ουτε εγω θεματα με spikes,lag κτλ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι' αυτό το λόγο εγώ προσωπικά δεν θα έδινα κλειδί δημόσια, επειδή οι περισσότεροι δεν μπαίνουν καν στο κόπο να πουν ότι το χρησιμοποίησαν.

Ικανα εχω μερικα ατομα να παρουν τα κλειδια απο εδω τσαμπα και μετα να τα πουλησουν σαν Account στις αγγελιες.Τραγικες καταστασεις.

 

εντυπωσεις για το παιχνιδι?ειμαι 9 λεβελ μου αρεσει γενικα ετσι οπως το εχουν φτιαξει..λαγκ δεν εχω καθολου.καμια ομαδουλα να παιζουμε με παρεα υπαρχει?

Το παιχνιδι αν και εγω στην αρχη δεν το ειχα παρει με την καλη,κυριως λογω επιρροων απο αλλα Moba,τελικα σπερνει και 2 πραγματακια του λειπουν κυριως

1)Λιγο περισσοτεροι χαρτες για μεγαλυτερ ποικιλια

2)Περισσοτεροι ηρωες για να μην βλεπουμε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια,γιατι και για το Lol πχ που εχει 100+ηρωες και εκει ολο τους ιδιους και τους ιδιους εβλεπα.

Φυσικα και τα οποια θεματακια με Performance δεν τα αναφερω επειδη ειναι ακομα σε Beta.

 

Να πω βεβαια οτι το μεγαλο αρνητικο του παιχνιδιου που ειναι βεβαια και το δυνατο του σημειο,ειναι οτι επειδη ακριβως ειναι αποκλειστικα Team game βλεπω παρα πολλα ατομα στα Lvl μου να μην καταλαβαινουν καν τι παει να πει Map awareness,group up κλπ και να κοβουν βολτες μονοι τους στο χαρτη,να τους κανουν ντου οι αντιπαλοι και να χανεις τσαμπα παιχνιδια ετσι.

 

propatzis#2298 40lvl

 

οποιος θελει ας κανει add να παιζουμε...(απλα ας το κανει παραθεση εδω γτ παιρνω inv και δν ξερω απο ποιον ειναι).

και εμενα μου αρεσει,ειναι κατι διαφορετικο απο τα αλλα...ουτε εγω θεματα με spikes,lag κτλ...

Το δικο μου Invite πιστευω κανει μπαμ το ονομα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο μεχρι στιγμης..καθε φορα που παιζω θελω κιαλλο game που ποτε δεν επαιζα μονος μου..παντα ηθελα και ενα φιλαρακι για να περασει πιο ευχαριστα η ωρα..τωρα στα του game δεν λεω οτι εμιαι καμια παιχτουρα 7lvl τον εχω τον malfurion αλλα ρε παιδια οποτε παιρνω support σχεδον παντα νικαει η ομαδα μου..δεν τυχαινω σε καλους support δεν ξερω τι να πω.. με malf εχω 225 takedown και 35 death σε 10 games..επαιζα με valla δεν σταυρωνα νικη με τιποτα..το support δεν μου αρεσε καθολου αλλα εδω τρελενομαι..θα τους μαθω ολους τους supp.αντε να δουμε τι θα βγαλει free την αλλη βδομαδα!!

gametag:Lam#2912 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο λογικα βγαινουν οι επομενοι Free.


Επισης στο παιχνιδι αυτο τα Support ειναι πολυ δυνατοτερα απο οτι στα αλλα Moba.


Για την ακριβεια βγηκε ηδη η νεα φουρνια Free ηρωων για αυτη την εβδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο λογικα βγαινουν οι επομενοι Free.

Επισης στο παιχνιδι αυτο τα Support ειναι πολυ δυνατοτερα απο οτι στα αλλα Moba.

ναι ειναι ολα τα λεφτα...malfusion σιγουρη αγορα!! 2κ μονο κανει η παιχταρα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ικανα εχω μερικα ατομα να παρουν τα κλειδια απο εδω τσαμπα και μετα να τα πουλησουν σαν Account στις αγγελιες.Τραγικες καταστασεις.

 

Το παιχνιδι αν και εγω στην αρχη δεν το ειχα παρει με την καλη,κυριως λογω επιρροων απο αλλα Moba,τελικα σπερνει και 2 πραγματακια του λειπουν κυριως

1)Λιγο περισσοτεροι χαρτες για μεγαλυτερ ποικιλια

2)Περισσοτεροι ηρωες για να μην βλεπουμε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια,γιατι και για το Lol πχ που εχει 100+ηρωες και εκει ολο τους ιδιους και τους ιδιους εβλεπα.

Φυσικα και τα οποια θεματακια με Performance δεν τα αναφερω επειδη ειναι ακομα σε Beta.

 

Να πω βεβαια οτι το μεγαλο αρνητικο του παιχνιδιου που ειναι βεβαια και το δυνατο του σημειο,ειναι οτι επειδη ακριβως ειναι αποκλειστικα Team game βλεπω παρα πολλα ατομα στα Lvl μου να μην καταλαβαινουν καν τι παει να πει Map awareness,group up κλπ και να κοβουν βολτες μονοι τους στο χαρτη,να τους κανουν ντου οι αντιπαλοι και να χανεις τσαμπα παιχνιδια ετσι.

 

Το δικο μου Invite πιστευω κανει μπαμ το ονομα :P

xaxaxaxa...ναι σε εκανα πριν που μπηκα για 2-3 games...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...