Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απ'ό,τι φαίνεται έφτιαξαν και εκείνο το 3 δευτερολέπτων lag στην αρχή κάθε παιχνιδιού... :)

 

Τελικά ο abathur θέλει και άλλο buff; 

 

Nαι. Εκτος και αν σου τυχαινει στην ομαδα σου ο κορυφαιος abathur του hero league. Εγω παντως νικη με abathur συμμαχο δεν εχω σταυρωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει καμια σελιδα να γραφει τα αποτελεσματα μας?εχω βρει την hero.gg και την hotslogs.com αλλα ακρη δεν βγαζω.μηπως πρεπει να ειμαι πανω απο 40?επισης πως μπορω να δω σε πιο region ειμαι?γιατι στο battlenet γραφει americas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το match history δεν βολεύει?

ναι απλα λεω επειδη ψαχνομουν στο νετ και ειδα αυτες τις 2 σελιδες...τα γραφει πολυ καλα το game απο μονο του απλα κουβεντα να γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή και εμένα δεν με ενθουσίασε αλλά τελικά είναι πολύ καλό το παιχνίδι , βασίζετε στο ομαδικό πνεύμα  το οποίο είναι θετικό και αρνητικό ταυτόχρονα όπως είπε και ο Fulgore πιο πάνω . Έχουν πολλούς χαρακτήρες να προσθέσουν ακόμα , εγώ τουλάχιστον τον illidan τον έχω κάψει  :P . Τα ranked θα ήθελα να δώ αλλά είμαι 23 , γενικά το παιχνίδι μου φαίνεται πολύ καλό μέχρι στιγμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε λογικα θα βαλουν κ αλλους heroes αλλα και map...οπως εβαλαν κ τωρα με το patch...

Καλο θα ηταν κ ειναι προταση,να φτιαξουμε 5αδες απο εω και να μπαινουμε να παιζουμε...Τουλαχιστον να επικοινωνουμε εμεις οι ελληνες αλλα και να βοηθηθουμε...

οποιος εχει ορεξη ας το κανουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως για account hero level, μετα τα 230 ετοιμαστείτε για πόνο και πολλά steampacks. 

 

όσο για τους heroes, σύμφωνα με τον χοντρό αποτυχημένο ξέβρασμα του lol που παίζει τώρα hots fotm είναι:

 

http://heroesofthestorm.github.io/zuna-tierlist

 

μην το παίρνειτε 100% υπόψην σας. είναι σε ντεμέκ competitive επίπεδο. από εκεί και πέρα είναι τι σας αρέσει. δλδ ένας καλός murky μπορεί να stomparei όλο το παιχνίδι και τον βλέπεις ότι είναι last tier pick. 

 

όσο για την aba, εκτός από pushing με το monstrosity σε άδειο lane απλά έως τα ~10 ενοχλεί σαν κακό σπυρί και μετά χάνεται δυστυχώς χάνεται 100%. 

 

όσο για τους heroes που είναι αυτήν την εβδομάδα + τα sales αφού βλέπω ότι υπάρχει ενδιαφέρον θα τα γράφω κάθε φορά με το που βγαίνουν. για αυτην την week είναι:

 

  • Li Li
  • ETC
  • Diablo
  • Tyrande
  • Tychus
  • Gazlowe (lvl 12)
  • Zeratul (lvl 15)

sales: 

 

  • Weekly Sale Items for March 30 – April 6, 2015

  • Chen -- Sale Price: 4.99 EUR, 3.69 GBP
  • Warmaster Chen Skin -- Sale Price: 3.69 EUR, 2.7 GBP
  • Spectre Nova Skin -- Sale Price: 4.99 EUR, 3.69 GBP
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία chars έχει, άντε να δοκιμάσω και τον Zeratul. Τον Murky τώρα που τον ανέβασαν λίγο, κάτι πάει να κάνει, πριν το patch ήταν τζάμπα XP για την αντίπαλη ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πριν καλός ήταν μωρέ (όχι όπως day 1 που κατέβαζε πλανήτες αλλά αρκετά καλός). τώρα με το living the dream σκέψου ότι σε lvl 16 κόβει το ψάρι 1k και στο 20 1.300. άρα σε συνδιασμό με το bitchslapping από το ulti + ψάρι κάτω + q μπορείς να βγάλεις όποιον παίχτη θέλεις εκτός μάχης και εσύ απλά σε 7'' να είσαι πάλι πίσω ΑΝ πεθάνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι. Εκτος και αν σου τυχαινει στην ομαδα σου ο κορυφαιος abathur του hero league. Εγω παντως νικη με abathur συμμαχο δεν εχω σταυρωσει.

Γενικά έχει να κάνει με το map. Δεν χρειάζεσαι Pro abathur για να κερδίσεις, λίγο map awareness αν έχει κανείς παπάδες... Δεν σου λέω να έχεις illidan+abathur στο team, εκει μιλάμε για 70-80% win rate.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει το ΑΠΟΛΥΤΟ ξενερωμα... εχω 2 daily q να κανω ... το 1 είναι το 3 νικες και το άλλο το 8 παιχνίδια .... εχω 2/3 νικες και 7/8 παιχνίδια.....μπαινω στο τελευταιο ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ .... και την ωρα που μου γραφει VICTORY τρωω lag spike για 1-2 δευτερόλεπτα.......και δεν μου μετρησε ουτε την νικη ουτε τον αγωνα... ΕΛΕΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει το ΑΠΟΛΥΤΟ ξενερωμα... εχω 2 daily q να κανω ... το 1 είναι το 3 νικες και το άλλο το 8 παιχνίδια .... εχω 2/3 νικες και 7/8 παιχνίδια.....μπαινω στο τελευταιο ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ .... και την ωρα που μου γραφει VICTORY τρωω lag spike για 1-2 δευτερόλεπτα.......και δεν μου μετρησε ουτε την νικη ουτε τον αγωνα... ΕΛΕΟΣ

beta blizzard beta blizzard beta blizzard beta blizzard :)

 

ωστοσο σημερα την ωρα ενος league match ηταν ενας zeratul και μπαινοβγαινε πραγματικα καθε 5 δευτερολεπτα.

αν και με 1 μποτακι το ειχαμε το παιχνιδι,19-3 στα kill και 2 λεβελ παραπανω παιζοντας 4v5.

στο τελος εγινε ενα teamfight και το ληξανε.

 

το τι καντηλι επεσε 9;30 το πρωι δεν μπορει να διανοηθει κανεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε ενταξει ΒΕΤΑ καταλαβαινω ... καντο ρε φουστη μου στο 1/3 ή στο 4/8.... μην το κανεις ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ είναι τρελο ξενερωμα

ασε που συγχιστηκα και το εκλεισα δεν μπηκα να παιξω και το 8 αχχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...