Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντί να καθίσουν να φτιάξουν τα χάλια τους, θέλουν περισσότερο κόσμο στην ΒΕΤΑ και μοιράζουν αβέρτα κλειδιά.

 

Άλλο παιχνίδι πατάς και άλλο σε βγάζει και οι servers είναι εκτός κάθε λίγο και λιγάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για αυτό λεγεται ΒΕΤΑ .... Από εκει και περα είμαι στην ΒΕΤΑ από day 1 πρωτη μερα εχω προβλήματα συνδεσης ..... γενικα είναι πολύ σταθερη η κατασταση .... αλλα περα από αυτό τι άλλο παιχνιδι πατας άλλο σου βγαζει ?!!?!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αυτό λεγεται ΒΕΤΑ .... Από εκει και περα είμαι στην ΒΕΤΑ από day 1 πρωτη μερα εχω προβλήματα συνδεσης ..... γενικα είναι πολύ σταθερη η κατασταση .... αλλα περα από αυτό τι άλλο παιχνιδι πατας άλλο σου βγαζει ?!!?!?

Χαίρω πολύ αλλά αυτό περισσότερο με ALPHA μοιάζει παρά με ΒΕΤΑ.

Πατάς πχ ready για rank και σε πετάει σε παιχνίδι cooperative. To παθαίνουν πολλοί και συνέχεια.

Δεν είναι τυχαίο ότι η μισή ομάδα ανάπτυξης έχει απολυθεί…

 

Επίσης γενικά, όλο το Batllenet, έχει πρoβλήματα με τους servers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω δεν ξερω...εγω επειδή παιζω όλα τα παιχνίδια της blizzard Και εχω το app εγκατεστημερνο καθημερινα με τον υπολογιστη να είναι περιπου 18 - 20 ωρες ανοιχτος και Logαρισμενος στο app δεν εχω προβλήματα γενικα . Δες μηπως φταιει κατι στο Pc σου . Σημερα ναι εχει θεμα αλλα σε γενικες γραμμες όλα πανε καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω δεν ξερω...εγω επειδή παιζω όλα τα παιχνίδια της blizzard Και εχω το app εγκατεστημερνο καθημερινα με τον υπολογιστη να είναι περιπου 18 - 20 ωρες ανοιχτος και Logαρισμενος στο app δεν εχω προβλήματα γενικα . Δες μηπως φταιει κατι στο Pc σου . Σημερα ναι εχει θεμα αλλα σε γενικες γραμμες όλα πανε καλα

Θα σου πω εγώ που ξέρω… Το να μην έχεις εσύ πρόβλημα δεν σημαίνει ότι το πρόβλημα δεν υπάρχει ή ότι δεν το έχουν και οι άλλοι.

Δεν φταίει φυσικά το PC μου, αλλά η blizzard και οι άμπαλοι που απολύθηκαν. :P  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, επειδή λόγω των ελληνικών isp χτες έβγαλε ανακοίνωση για καθυστερήσεις και αποτυχίες στους auth serv τους.

Επίσης παράδοξα έχουν αρκετοί με τα λάθη στα είδη που θέλεις να παίξεις

πατάς για quick και όταν ήταν έτοιμο σε βγαζει σε hl π.χ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να καθίσουν να φτιάξουν τα χάλια τους, θέλουν περισσότερο κόσμο στην ΒΕΤΑ και μοιράζουν αβέρτα κλειδιά.

 

Άλλο παιχνίδι πατάς και άλλο σε βγάζει και οι servers είναι εκτός κάθε λίγο και λιγάκι.

 

Χαίρω πολύ αλλά αυτό περισσότερο με ALPHA μοιάζει παρά με ΒΕΤΑ.

Πατάς πχ ready για rank και σε πετάει σε παιχνίδι cooperative. To παθαίνουν πολλοί και συνέχεια.

Δεν είναι τυχαίο ότι η μισή ομάδα ανάπτυξης έχει απολυθεί…

 

Επίσης γενικά, όλο το Batllenet, έχει πρoβλήματα με τους servers.

Κουλαρε και λιγο Super developper υπαρχει λογος που ειναι σε Beta ακομα το παιχνιδι. Και οσο για το Battle net λογικο αν σκεφτεις ποσα εκ.χρηστες μπαινουν τωρα λογω του Hearthstone....

 

Επισης εχω δει και τα αλλα μεγαθηρια να εχουν θεματα με το Online δεν ειναι κατι καινουργιο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερει κανεις αν υπαρχει καμια πιθανοτητα να μιδενιστουν το progression, τα gold ή τα purchases, γιατι οταν πας να αγορασεις καποιον hero με gold διπλα εχει ενα ερωτηματικο που λεει κατι τετοιο αλλα δεν καταλαβαινω ακριβως τι θελει να πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...