Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο illidan μου φαίνεται πως op ειναι μονο στα οργανωμένα παιχνίδια. Στα κλασσικά quick matches που δεν λαμβάνει την κατάλληλη υποστήριξη, πέφτει πολύ εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω παντως χρησιμοποιω αυτο εδω http://www.heroesfire.com/hots/guide/updated-for-sylvanas-patch-full-illidan-guide-hunt-meta-builds-7

 

Καλο φαινεται, αλλα εχω την εντυπωση οτι ο Illidan ειναι mid-late hero.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια είναι η γνώμη σας για Tyrael και Tyrande?

Αξίζει να αγοράσω Tyrael ή Tyrande με 7 k ή να αγοράσω κάτι πιο φθηνό π.χ Muradin?

Μέχρι στιγμής έχω Li Li, ETC, illidian και Valla.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις 3 tier 1 heroes. tyrande είναι tier 1 support και ο tyrael ήταν φοβερός πριν φάει κανα 2-3 nerfs και είναι αρκετά πεσμένος τώρα. το καλό με την tyrande είναι ότι φέρνει τα πάντα στο fight (stuns / vision / heals / blocking) απλά θέλει να τα πατάς τα κουμπάκια σου. imo δες μήπως πάρεις ότι φτηνότερο για να μαζέψεις τους 10 που χρειάζεται για το ranked. αλλιώς ότι σε κάνει καθαρά κέφι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αρχίσαμε κι εμείς :P lvl 8 και πάμε...Τι φάση το game?

Αν σου αρεσει ο κρκινος του Lol με Last hit,flame απο το πρωτο Death κλπ θα το μισησεις το παιχνιδι. Αν παλι εισαι τυπος του Team fight κυριως τοτε θα το αγαπησεις. Υστερει αρκετα σε ηρωες αλλα Beta ειναι ακομα αρα λογικο.Λιγα παραπανω Maps να βαλουν για παραπανω ποικιλια και θα ειναι top.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου αρεσει ο κρκινος του Lol με Last hit,flame απο το πρωτο Death κλπ θα το μισησεις το παιχνιδι. Αν παλι εισαι τυπος του Team fight κυριως τοτε θα το αγαπησεις. Υστερει αρκετα σε ηρωες αλλα Beta ειναι ακομα αρα λογικο.Λιγα παραπανω Maps να βαλουν για παραπανω ποικιλια και θα ειναι top.

Ναι 'λολακιας' είμαι αλλά είμαι σε φάση "να το σταματήσω το μπ..λο" οπότε δοκιμάζω κ ομολογώ μέχρι στιγμής μόνο το hots με έχει κρατήσει για παραπάνω από 2-3 games.. Ήθελα κ να το ρωτήσω αυτο με το last hit στην αρχή νόμιζα ότι είμαι τελείως ελεεινός ...δε μετράει καθόλου το last hit από άποψη xp? μιας κ δεν έχει items κιόλας για να σκεφτείς το gold 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι 'λολακιας' είμαι αλλά είμαι σε φάση "να το σταματήσω το μπ..λο" οπότε δοκιμάζω κ ομολογώ μέχρι στιγμής μόνο το hots με έχει κρατήσει για παραπάνω από 2-3 games.. Ήθελα κ να το ρωτήσω αυτο με το last hit στην αρχή νόμιζα ότι είμαι τελείως ελεεινός ...δε μετράει καθόλου το last hit από άποψη xp? μιας κ δεν έχει items κιόλας για να σκεφτείς το gold 

Οχι δεν μετραει το Last hit. Σκοπο εχεις μονο να φας πολλα Minions για να μαζεψεις παραπανω Xp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bil, δυστυχώς το heroes δεν είναι lol.Δεν έχει την ίδια απόλαυση στο παιχνίδι και ούτε την ίδια εθιστικότητα. Ίσως να αρχίσει να σου φαίνεται βαρετό μετά από ένα σημείο.

Μόλις πας level 10 και πάρεις το stimpack 7 ημερών, κάτσε και λιώσε για να φτάσεις γρήγορα στο level 30.

Εγώ έτσι έκανα, έπαιξα και καμιά 20αρια ρανκ και σιγά σιγά θα το αφήσω μέχρι να βγει η κανονική έκδοση του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω πως πολλοι το παρατανε σιγα σιγα η μου φαινεται???

Δε μπορω να καταλαβω δηλαδη ενταξει το LoL ηταν καλο αλλα το HOTS ειναι πιο πολυ team based παρα ο ενας κουβαλα ολο το team!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω πως πολλοι το παρατανε σιγα σιγα η μου φαινεται???

Δε μπορω να καταλαβω δηλαδη ενταξει το LoL ηταν καλο αλλα το HOTS ειναι πιο πολυ team based παρα ο ενας κουβαλα ολο το team!

Και που ακριβώς το βλέπεις αυτό? Εγώ το μόνο του βλέπω είναι η λίστα με τους rl friends που παίζουν να μεγαλώνει...

 

Προφανώς και δεν είναι για όλους, ούτε θα κλείσει το λολ και η Dota επειδη βγήκε το χοτς. Ο καθένας παίζει αυτό που διασκεδάζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...