Προς το περιεχόμενο

Φήμες για αισθητήρα σάρωσης ματιού στο Galaxy S5


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανησυχίες εκφράζονται γιατί οι κυβερνήσεις καταχρώνται την εξουσία που τους δίνουμε και σχεδόν πάντα από αυτή την κατάχρηση εξουσίας την πατάει κάποιος σαν αυτόν που περιγράφεις ενώ ο πραγματικός εγκληματίας διαφεύγει.

 

Ποιον εννοεις "αυτον που περιγραφω";Τον απλο ανθρωπο που δουλευει,εχει την κοπελιτσα του κλπ;Γιατι εαν εννοεις αυτον,δεν βλεπω με ποιον τροπο μπορει να την πατησει.

 

Ο άνθρωπος από την φύση του είναι καχύποπτος και καλά κάνει, λίγο καχυποψία δεν βλάπτει βέβαια έχουμε και τα άκρα από τη μία αυτούς που φοβούνται την σκιά τους και από την άλλη αυτούς που ξεβρακώνονται και πέφτουν στο λάκκο με τα αγγούρια.

 

Συμφωνω μαζι σου και εγω ειμαι καχυποπτος με πολλα πραγματα,αλλα τον τελευταιο καιρο το θεμα με τα smartphones εχει παραγινει.Ε καλως ή κακως καποιες ευκολιες στην ζωη εχουν και το αντικτυπο τους.Ναι για να βρεις τον δρομο σου στο χαος της αθηνας πρεπει ας πουμε να ανοιξεις το gps στο κινητο σου.Ε,εκεινη την στιγμη 7-8 δορυφοροι ξερουν ακριβως την θεση σου.Εαν δεν θες,ρωτα καθε περαστικο οπως καναμε παλια "πως παω εκει".Η πλακα ειναι οτι οσοι κραζουν τα smartphone για την ρουφιανια εχουν,σιγουρα εχουν εστω και ενα 3310 του οποιου τον αριθμο τον εχουν δηλωσει στο ονομα τους σε καποια τηλεφωνικη εταιρια.

 

Και ξαναλεω δεν βλεπω τροπο με τον οποιο μπορει εμενα να με βλαψει το ολο φακελωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος ειπε οτι νοιαζονται για αυτα;εχεις δις ανθρωπους με σοβαροτερες ασχολιες,και πραξεις.

Επειδη μαλιστα εχουμε πολλους εδω μεσα που λενε την ιδια δικαιολογια,θα ελεγα ως προταση,να ψηφιζουν υπερ του φακελωματος,και τα βιομετρικα,και κανοντας πραξη τα λεγομενα τους,θελω ικα,διπλωμα,Ονομα-επιθετο,κατοικια,οικογενειακη κατασταση,κλπ...

Και μην μου πεις καποιος οτι εδω ειναι forum και δεν ξερουν ποιοι ειναι ως ανθρωποι,διοτι αυτοι που σου τα παιρνουν ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ "ανισορροποι"!!!

Στοχος ειναι η μελετη της συμπεριφορας,της καθημερινοτητας και συμπεριφορας,κυνηγι της ιδιωτικης ζωης(τα μεγαλυτερα μπανιστηρια),η χειραφετηση γενικως των μαζων,ΑΛΛΑ και την κυκλοφορια προιοντων συμφωνα με τις επιθυμιες σου,"βελτιωμενα" σε μεγαλυτερο βαθμο,ωστε να πουλανε τα "φιλαρακια" τους καλυτερα!(apple κ.α). B) Αυτοι που εχουν σπουδασει στην ζωη τους,και μαθανε να κρινουν,ξερουν πως οι εταιρειες ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ θα αξιοποιουσε πληροφοριες,που εσυ θεωρεις με τα λιγα του εαυτου σου,οτι ΔΕΝ παραβιαζουν την ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΖΩΗ σου,αλλα και καθε λογικο κανονα της οποιαδηποτε κοινωνιας.

ΑΝ ειναι ετσι οπως τα λετε,ΒΑΛΤΕ ολοι μια καμερα στο σπιτι σας,και αφηστε και μενα να σας ελεγχω!Το κανετε; B)

Αρα με την χειραφετηση,γινεστε προβατα,οποιουδηποτε εχει την ισχυ και τα μεσα να σας χειραγωγει.

Αφου εσυ το δεχεσαι,και στο αμεσο μελλον θα γινει 100 φορες τουλαχιστον χειροτερα...juts my two sents. :P

 

To'πιασες,ή να σου το κανω πιο λιανα;

Ναι πολυ ωραια ολα αυτα που λες ενημερωσε και το φορουμ ομως τι πιστευεις για τους ψεκασμους για να εχουν πληρη εικονα των οσων υποστηριζεις.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Ναι για να βρεις τον δρομο σου στο χαος της αθηνας πρεπει ας πουμε να ανοιξεις το gps στο κινητο σου.Ε,εκεινη την στιγμη 7-8 δορυφοροι ξερουν ακριβως την θεση σου....

 

Απλώς να σημειώσω ότι αυτό δεν είναι ακριβές, καθώς οι δορυφόροι του GPS είναι απλοί πομποί (από την πρώτη μέχρι την τελευταία τους γενιά) και ουδέποτε μπορούσαν να λάβουν οποιοδήποτε σήμα από τις συσκευές GPS. Aν αναφέρεσαι σε άλλους δορυφόρους (οι οποίοι θα πρέπει να επικοινωνούν με κάποια συσκευή που έχεις πάνω σου που λειτουργεί ως πομποδέκτης, π.χ. GSM/3G/4G συσκευή), τότε ναι, αυτοί γνωρίζουν που είσαι, εξ'ου και η δυνατότητα εντοπισμού κινητών ή π.χ. συσκευών ασφαλείας αυτοκινήτου με GSM module.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πολυ ωραια ολα αυτα που λες ενημερωσε και το φορουμ ομως τι πιστευεις για τους ψεκασμους για να εχουν πληρη εικονα των οσων υποστηριζεις. :)

Ελπιζω οτι δεν θα σε ρωτησω τι θα πιστευω,οπως και ουτε θα σε ρωτησουν καποιοι αλλοι,οταν θα'ρθει η σειρα σου.

Εισαι πολυ μικρος,και κοιτας πολυ κοντα,για να κρινεις τους αλλους. B)Αποψεις διαβαζω,αποψεις εκφραζω.Το αν "δικαιωθω",ο χρονος θα το δειξει.Οπως και για τον καθε αλλον ανθρωπο.

Προτιμω να ελεγχω,απο το να με ελεγχουν.

Αν εσυ επιλεγεις να γινεις κιμας σε μια μηχανη κρεατων,ειναι επιλογη σου.Αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα σε ακολουθησουν κι αλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nemesiskp μπορει να συμφωνείς με nickelodeon οπως λες

αλλά τα γραφόμενα σου δείχνουν μια drama-queen που ψαχνει το βρακί της ανάμεσα στα αγγούρια να το ξαναφορέσει.

Συγγνώμη αν σε προσβάλλει αυτό αλλά προσωπικά αυτή

την εντύπωση μου έδωσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω οτι δεν θα σε ρωτησω τι θα πιστευω,οπως και ουτε θα σε ρωτησουν καποιοι αλλοι,οταν θα'ρθει η σειρα σου.

Εισαι πολυ μικρος,και κοιτας πολυ κοντα,για να κρινεις τους αλλους. B)

Mε λιγα λογια μας ψεκαζουν,γιατι ντρεπεσαι να το πεις αφου το πιστευεις .Γενικα αυτα τα μας παρακολουθουν θελουν ολοι το κακο μας πανε πακετο με τους ψεκασμενους  πλην ελαχιστων εξαιρεσεων στις οποιες προφανως και δεν ανηκεις .Να τα λετε ομως απο την αρχη γιατι ο αλλος δεν ξερει με ποιον  μιλαει για να μην σας παιρνουν σοβαρα και τρωνε τον χρονο τους .Just saying ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και ποιος ειπε οτι νοιαζονται για αυτα;εχεις δις ανθρωπους με σοβαροτερες ασχολιες,και πραξεις.

Και ποιος σου ειπε οτι εμενα με νοιαζει εαν τους νοιαζουν αυτα;Εγω απαντησα στον φιλο που με ρωτησε τι εκανα χτες.Του τα ειπα και ακομα περιμενω το κακο να με βρει......Θα ερθει καμια μερα εκει που συχναζω για ποδηλατο;Ας ερθει γουσταρω ποδηλατοπαρεα.Θα ερθει να με σκισει στο gh;Ας ερθει θα κανουμε χαβαλε. :P

Επειδη μαλιστα εχουμε πολλους εδω μεσα που λενε την ιδια δικαιολογια,θα ελεγα ως προταση,να ψηφιζουν υπερ του φακελωματος,και τα βιομετρικα,και κανοντας πραξη τα λεγομενα τους,θελω ικα,διπλωμα,Ονομα-επιθετο,κατοικια,οικογενειακη κατασταση,κλπ...

Και μην μου πεις καποιος οτι εδω ειναι forum και δεν ξερουν ποιοι ειναι ως ανθρωποι,διοτι αυτοι που σου τα παιρνουν ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ "ανισορροποι"!!!

Στοχος ειναι η μελετη της συμπεριφορας,της καθημερινοτητας και συμπεριφορας,κυνηγι της ιδιωτικης ζωης(τα μεγαλυτερα μπανιστηρια),η χειραφετηση γενικως των μαζων,ΑΛΛΑ και την κυκλοφορια προιοντων συμφωνα με τις επιθυμιες σου,"βελτιωμενα" σε μεγαλυτερο βαθμο,ωστε να πουλανε τα "φιλαρακια" τους καλυτερα!(apple κ.α). B) Αυτοι που εχουν σπουδασει στην ζωη τους,και μαθανε να κρινουν,ξερουν πως οι εταιρειες ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ θα αξιοποιουσε πληροφοριες,που εσυ θεωρεις με τα λιγα του εαυτου σου,οτι ΔΕΝ παραβιαζουν την ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΖΩΗ σου,αλλα και καθε λογικο κανονα της οποιαδηποτε κοινωνιας.

ΑΝ ειναι ετσι οπως τα λετε,ΒΑΛΤΕ ολοι μια καμερα στο σπιτι σας,και αφηστε και μενα να σας ελεγχω!Το κανετε; B)

Αρα με την χειραφετηση,γινεστε προβατα,οποιουδηποτε εχει την ισχυ και τα μεσα να σας χειραγωγει.

Αφου εσυ το δεχεσαι,και στο αμεσο μελλον θα γινει 100 φορες τουλαχιστον χειροτερα...juts my two sents. :P

 

To'πιασες,ή να σου το κανω πιο λιανα;

Το οτι ολο αυτο γινεται για να κονομανε οι εταιριες πουλωντας μου "καλυτερα" προιοντα το ξερω,και δεν ειναι καθολου δυσκολο να το καταλαβει ο οποιοσδηποτε.Πως ακριβως παραβιαζουν την ιδιωτικη μου ζωη δεν καταλαβαινω.Με εμποδιζουν καπου στην καθημερινοτητα μου;Η γοογλε βλεπει που μπαινω και μου πεταει ολο διαφημισεις που συμβαδιζουν με αυτα που μου αρεσουν.Οντας λογικα σκεπτομενο ον,τις αποριπτω γιατι γνωριζω τι χρειαζομαι εγω και τι οχι.Επισης ακομα να καταλαβω πως με το δαχτυλικο αποτυπωμα με χειραγωγουν κλπ αλλα τεσπα.Βεβαια για τις ευκολιες που προσφερει ολη αυτη η "φακελοποιηση" και η χειραγωγηση δεν βλεπω να λετε κατι αλλα οκ.BTW οσοι γραφετε εδω μεσα σημαινει οτι εισαστε συνδεμενοι στο διαδυκτιο.Μην μιλησω για τι παρακολουθηση πεφτει σε αυτο αλλα βλεπω το χρησημοποιειτε μια χαρα.

 

Το αλλο με την καμερα δεν το σχολιαζω,γιατι πολυ απλα δεν εχει καμια σχεση το να σε βλεπουν ζωντανα να μπιπ μπιμ με την κοπελα σου με ολα τα υπολοιπα που ειπαμε.

Επεξ/σία από nemesiskp
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιον εννοεις "αυτον που περιγραφω";Τον απλο ανθρωπο που δουλευει,εχει την κοπελιτσα του κλπ;Γιατι εαν εννοεις αυτον,δεν βλεπω με ποιον τροπο μπορει να την πατησει.

 

 

Δεν έχεις ακούσει για απλούς ανθρώπους που έχουν χάσει την δουλειά τους γιατί διέρρευσε ένα βίντεο με προσωπικές στιγμές που δεν είχαν σκοπό να το κοινοποιήσουν? ή πως θα σου φαινόταν κάτι που είχες γράψει σε ένα mail πριν χρόνια ή μια φωτογραφία με ένα μπλουζάκι που έχει μια αμφιλεγόμενη στάμπα, ή μια φωτογραφία που είχες βγάλει μεθυσμένος να σου στερήσει την δουλειά σου ή να θέσει σε κίνδυνο ακόμη και την ζωή σου?

 

Θα μου πεις τι σχέση έχει το face recognition με όλα αυτά? Μια φωτογραφία δημοσιευμένη στο internet με την φάτσα σου δεν έχει καμιά αξία αν δεν ξέρουμε ποιος είσαι γιατί χωρίς να ξέρουμε ποιος είσαι δεν μπορούμε να σε ψάξουμε.

 

Όταν όμως υπάρχεις σε μια καλό οργανωμένη βάση δεδομένον που έχει μια καθαρή εικόνα του προσώπου σου και ένα καλογραμμένο δήγμα φωνής και τα ενημερώνεις για να είναι πάντα φρέσκα μπορούμε να σου κάνουμε ένα background check όταν θα μας ζητήσεις δουλειά ή όταν ο γείτονάς σου αυτοκτονήσεις ή η γκόμενα που είχες στο πανεπιστήμιο συνελήφθη γιατί πέταξε μολότοφ σε περιπολικό.

 

Εξακολουθείς να μην βλέπεις τον τρόπο που μπορεί να την πατήσει κάποιος απλός άνθρωπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς να σημειώσω ότι αυτό δεν είναι ακριβές, καθώς οι δορυφόροι του GPS είναι απλοί πομποί (από την πρώτη μέχρι την τελευταία τους γενιά) και ουδέποτε μπορούσαν να λάβουν οποιοδήποτε σήμα από τις συσκευές GPS. Aν αναφέρεσαι σε άλλους δορυφόρους (οι οποίοι θα πρέπει να επικοινωνούν με κάποια συσκευή που έχεις πάνω σου που λειτουργεί ως πομποδέκτης, π.χ. GSM/3G/4G συσκευή), τότε ναι, αυτοί γνωρίζουν που είσαι, εξ'ου και η δυνατότητα εντοπισμού κινητών ή π.χ. συσκευών ασφαλείας αυτοκινήτου με GSM module.

Εκει παμε σε τεχνικα,δεκτον γιατι δεν εχω γνωσεις πανω στο αντικειμενο.Συγνωμη για το λαθος μου. :-)

 

nemesiskp μπορει να συμφωνείς με nickelodeon οπως λες

αλλά τα γραφόμενα σου δείχνουν μια drama-queen που ψαχνει το βρακί της ανάμεσα στα αγγούρια να το ξαναφορέσει.

Συγγνώμη αν σε προσβάλλει αυτό αλλά προσωπικά αυτή

την εντύπωση μου έδωσες.

Δεκτη η γνωμη σου και μην ζητας συγνωμη,δεν προσβαλομαι για κανενα λογο απο ατομο που δεν με γνωριζει,ουτε το γνωριζω.Και εγω μπορει να πω οτι εισαι (*κατι*) αλλα δεν νομιζω να σε πηραξει και πολυ.Του στυλ "κλαψ,κλαψ μου την ειπε ο nemesikp στο insomnia αχχχ τι θα κανω στην ζωη μου τωρα."Με καθε δοση χιουμορ ετσι;Γιατι ο γραπτος παρεξηγει. B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις ακούσει για απλούς ανθρώπους που έχουν χάσει την δουλειά τους γιατί διέρρευσε ένα βίντεο με προσωπικές στιγμές που δεν είχαν σκοπό να το κοινοποιήσουν? ή πως θα σου φαινόταν κάτι που είχες γράψει σε ένα mail πριν χρόνια ή μια φωτογραφία με ένα μπλουζάκι που έχει μια αμφιλεγόμενη στάμπα, ή μια φωτογραφία που είχες βγάλει μεθυσμένος να σου στερήσει την δουλειά σου ή να θέσει σε κίνδυνο ακόμη και την ζωή σου?

 

Θα μου πεις τι σχέση έχει το face recognition με όλα αυτά? Μια φωτογραφία δημοσιευμένη στο internet με την φάτσα σου δεν έχει καμιά αξία αν δεν ξέρουμε ποιος είσαι γιατί χωρίς να ξέρουμε ποιος είσαι δεν μπορούμε να σε ψάξουμε.

 

Όταν όμως υπάρχεις σε μια καλό οργανωμένη βάση δεδομένον που έχει μια καθαρή εικόνα του προσώπου σου και ένα καλογραμμένο δήγμα φωνής και τα ενημερώνεις για να είναι πάντα φρέσκα μπορούμε να σου κάνουμε ένα background check όταν θα μας ζητήσεις δουλειά ή όταν ο γείτονάς σου αυτοκτονήσεις ή η γκόμενα που είχες στο πανεπιστήμιο συνελήφθη γιατί πέταξε μολότοφ σε περιπολικό.

 

Εξακολουθείς να μην βλέπεις τον τρόπο που μπορεί να την πατήσει κάποιος απλός άνθρωπος.

Εχεις πραγματικα γεγονοτα σε ολα αυτα,ή ειναι απλα θεωριες;

 

Το να διερευσε παντως βιντεο με εσενα μεθυσμενο ας πουμε,δεν νομιζω να το διερευσε καμια κακια εταιρια(βλεπε apple,samsung κλπ).Μαλλον καμια παλια γκομενα για εκδικηση θα το εκανε,ή κανας ξεχασμενος που του εφαγες την γκομενα.Ε,εκει δεν φταιει η εταιρια,αλλα καποιος απο τον κυκλο σου.Ουτε το fb φταιει που τα ανεβασες εσυ καποτε εκει περα,γιατι υποτιθεται οταν γραφτεις συμφωνεις με τους ορους που σου βαζει.Αρα το φταιξιμο ειναι καθαρα δικο σου που εβαλες βιντεο,φωτο και οτι αλλο στο διαδυκτιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις πραγματικα γεγονοτα σε ολα αυτα,ή ειναι απλα θεωριες;

 

Το να διερευσε παντως βιντεο με εσενα μεθυσμενο ας πουμε,δεν νομιζω να το διερευσε καμια κακια εταιρια(βλεπε apple,samsung κλπ).Μαλλον καμια παλια γκομενα για εκδικηση θα το εκανε,ή κανας ξεχασμενος που του εφαγες την γκομενα.Ε,εκει δεν φταιει η εταιρια,αλλα καποιος απο τον κυκλο σου.Ουτε το fb φταιει που τα ανεβασες εσυ καποτε εκει περα,γιατι υποτιθεται οταν γραφτεις συμφωνεις με τους ορους που σου βαζει.Αρα το φταιξιμο ειναι καθαρα δικο σου που εβαλες βιντεο,φωτο και οτι αλλο στο διαδυκτιο. 

 

Η εταιρία δημιουργεί το μέσο που θα κάνει πιο εύκολο τον εντοπισμό τέτοιον δεδομένων. Τώρα σοβαρά δεν έχεις ακούσει ειδήσεις που η τάδε δασκάλα απολύθηκε επειδή είχε κάνει ένα στριπτίζ σουρωμένη όταν ήταν φοιτήτρια κτλπ με δουλεύεις και κάθομαι και γράφω τσάμπα. Googlare το όνομά σου να δεις τι θα σου βγάλει μετά κανε αναζήτηση εικόνας βάζοντας ως εικόνα αναφοράς μια εικόνα του Παρθενώνα να δεις τι θα σου βγάλει έ φαντάσου αυτό να μπορείς να το κάνει βάζοντας την φωτογραφία σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε ρε παιδιά.Τότε γιατί όλοι γκρινιάζουν για την NSA?

 

 

Το πρωι αραξα σπιτι και μετα πηγα για ποδηλατο στο ποικιλο ορος.Το απογευμα αραξα με τον φιλο μου τον Μανο σπιτι μου,παιζαμε guitar hero στο ps2 και ειδαμε το conjuring(ωραια ταινια της εβαλα 7,5 στο imdb).Αφου εφυγε κοιμηθηκα.Τα εμαθες,και;Μου κλανεις ουσιαστικα μια μαντρα.

Επίσης θα ήθελα να μάθω όλο το ιστορικό σου,να ξέρω που βρίσκεσαι ανα πάσα στιγμή, τις συζητήσεις σου στο fb. Μη ρωτήσεις γιατί, απλή περιέργεια. Μη μου αρχίσεις τις ντροπές, θα προσβληθώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγω νομίζω πως το δακτυλικό απότυπομα ειναι καλύτερο γιατι δεν θα έχεις πρόβλημα σε μεροι με χαμηλο φωτισμό πχ. Στο σκοτάδι πως θα αναγνωρίζει το μάτι σου?

 

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εταιρία δημιουργεί το μέσο που θα κάνει πιο εύκολο τον εντοπισμό τέτοιον δεδομένων. Τώρα σοβαρά δεν έχεις ακούσει ειδήσεις που η τάδε δασκάλα απολύθηκε επειδή είχε κάνει ένα στριπτίζ σουρωμένη όταν ήταν φοιτήτρια κτλπ με δουλεύεις και κάθομαι και γράφω τσάμπα. Googlare το όνομά σου να δεις τι θα σου βγάλει μετά κανε αναζήτηση εικόνας βάζοντας ως εικόνα αναφοράς μια εικόνα του Παρθενώνα να δεις τι θα σου βγάλει έ φαντάσου αυτό να μπορείς να το κάνει βάζοντας την φωτογραφία σου.

Δεν ξερω εαν πιστευεις καπου για να σου ορκιστω αλλα πραγματικα η αναζητηση του ονοματος μου δεν μου εβγαλε ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.Μονο κατι τυχαια ονοματα και κατι κοινα επιθετα με ατομα που δεν γνωριζω.Και ξαναλεω,οταν βγει μια φωτο σου στην φορα φταις ΕΣΥ και μονο εσυ που την ανεβασες στο διαδυκτιο χωρις να διαβασεις τους ορους.Και παλι δεν φταιει ας πουμε το fb σε αυτο,γιατι εαν την εχεις πανω και εκανες φιλο τον διευθηντη της νεας εταιριας και σε ειδε ντιρλα γυμνη ε,ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ.

 

Και παλι οτι μου λες,δεν βλεπω τι σχεση εχει με την παρακολουθηση(δακτυλικο αποτυπωμα,gps,ματι κλπ) στα smartphone,γιατι απο εκει ξεκινησε η κουβεντα.

Άντε ρε παιδιά.Τότε γιατί όλοι γκρινιάζουν για την NSA?

 

 

Επίσης θα ήθελα να μάθω όλο το ιστορικό σου,να ξέρω που βρίσκεσαι ανα πάσα στιγμή, τις συζητήσεις σου στο fb. Μη ρωτήσεις γιατί, απλή περιέργεια. Μη μου αρχίσεις τις ντροπές, θα προσβληθώ.

Εισαι πολυ αστειος που εισαι σιγουρος οτι εχω fb.Με εκανες και γελασα.

 

Επισης εγω σου ειπα καποια πραγματα που ρωτησες,δεν θα καθομαι να ασχολουμαι με τον καθε τυχαιο στο νετ επειδη δεν εχεις τι να κανεις και θες να μαθεις για εμενα.Εαν μπορεις και εχεις τα καλαμπαλικια μαθε για εμενα.Να ολες μου οι πληροφοριες ειναι στο ιντερνετ.Χρησημοποιω smartphone,pc και μπαινω στο net.Για να σε δω.Τρεμω απο φοβο τι μπορεις να μου κανεις.

 

BTW ακομα περιμενω το κακο που θα με βρει επειδη σου ειπα τι εκανα χτες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...