Προς το περιεχόμενο

Φήμες για αισθητήρα σάρωσης ματιού στο Galaxy S5


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια φωτογραφία σου μπορεί να την ανεβάσει κάποιος γνωστός σου ή και κάποιος τελείως άγνωστος. Εγώ έχω επανειλημμένα πει στους πάντες να μην βάζουνε φωτογραφίες της παρέας που έχουν και μένα μέσα στο fb και βρήκα φωτογραφία δικιά μου σε άσχετο άτομο που με φωτογράφησε με τηλεφακό την ώρα που τα έπινα και πάει φίλος του και κοτσάρει ονοματεπώνυμο από κάτω. Εάν ζεις στον μοντέρνο κόσμο δεν μπορείς να ελέγχεις τι ανεβάζει ποιος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

 Ελπίζω να είναι απλά μια ανόητη φήμη. Προφανώς όποιος το σκέφτηκε είναι υπέρμαχος της παροιμίας "καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά....το δάκτυλο".  Απλή κίνηση εντυπωσιασμού που θυμίζει τις φουτουριστικές κατασκοπευτικές σειρές τύπου M.I, Alias etc.  Ποιος θέλει να υποβάλλει τα μάτια του σε τέτοια δοκιμασία κάθε φορά που θέλει να ανοίξει το κινητό ή να κάνει μια αγορά; Υπερβολικό και καθόλου πρακτικό. Πρέπει να είναι μούφα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φωτογραφία σου μπορεί να την ανεβάσει κάποιος γνωστός σου ή και κάποιος τελείως άγνωστος. Εγώ έχω επανειλημμένα πει στους πάντες να μην βάζουνε φωτογραφίες της παρέας που έχουν και μένα μέσα στο fb και βρήκα φωτογραφία δικιά μου σε άσχετο άτομο που με φωτογράφησε με τηλεφακό την ώρα που τα έπινα και πάει φίλος του και κοτσάρει ονοματεπώνυμο από κάτω. Εάν ζεις στον μοντέρνο κόσμο δεν μπορείς να ελέγχεις τι ανεβάζει ποιος.

Στα λεγομενα μου ερχεσε.Καποιος γνωστος σου,εσυ κλπ το ανεβασε.Οχι καποια κακια εταιρια.Η εταιρια σου δινει την δυνατοτητα,το πως και αν θα την χρησημοποιησεις ειναι δικο σου θεμα.Και το αμαξι μου το παραγει η hyundai,εαν καβαλησω και παρω σβαρνα ολους του πεζους δεν φταει η hyundai. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εδώ ο μεγάλος Διχασμός : Apple or Samsung?

 

Προτιμάτε να σας κόψουν το Δάκτυλο ή να σας βγάλουν το Μάτι ?

εγω παντως θα σταματησω να παιρνω galaxy μονο οταν βαλουν αναγνωριση στα @@!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εχει γινει λαθος στη μεταφραση του κειμενου.

Δεν λεει οτι θα σαρωνει το ματι αλλα ακομα πιο "βαθια" κατευθειαν τον αμβλυφλιστροειδη.......αυτο και αν ειναι εξελιξη!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εχει γινει λαθος στη μεταφραση του κειμενου. Δεν λεει οτι θα σαρωνει το ματι αλλα ακομα πιο "βαθια" κατευθειαν τον αμβλυφλιστροειδη.......αυτο και αν ειναι εξελιξη!!!!!!

Ποιός ήρθε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εχει γινει λαθος στη μεταφραση του κειμενου. Δεν λεει οτι θα σαρωνει το ματι αλλα ακομα πιο "βαθια" κατευθειαν τον αμβλυφλιστροειδη.......αυτο και αν ειναι εξελιξη!!!!!!

 

Ο αμφιβληστροειδής είναι ένας χιτώνας που καλύπτει το πίσω μέρος του οφθαλμού. Είναι υπεύθυνος για τη μετατροπή του οπτικού σήματος σε ηλεκτρικό, το οποίο στη συνέχεια θα το επεξεργαστεί ο εγκέφαλος ώστε να μετατραπεί σε εικόνα. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...