Προς το περιεχόμενο

YouTube για Android, Αναπαραγωγή ήχου στο παρασκήνιο;


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το περιμενα πολυ και εγω αυτο!

τωρα εχω το GPlayer που κανει και Floating το βιντεο, αλλα αν το εχει κατευθειαν το Youtube app σαν επιλογη θα ειναι καλυτερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω εχω αυτο https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.asbit.pvstar και μια χαρα δουλεια κανει. τεσπα μπραβο που επιτελους θα το βαλουν στην εφαρμογη.γενικα με τις τελευταιες αναβαθμίσεις η youtube εφαρμογη εχει γινει πολυ ευχρηστη.

 

Συμφωνω το PVStar + ειναι φανταστικη εφαρμογη αυτη χρησιμοποιω και εγω, και το σημαντικοτερο ψαχνει και σε dailymotion,vimeo και αλλες μηχανες οχι μονο Youtube.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειχα βαρεθει να περιμενω και κατεβασα το gplayer,

αυτο το πραμα να εχω ενα βιντεο κλιπ ειτε youtube ειτε μεσα στο ταμπλετ και να μην μπορω να κανω minimize το βιντεο μου την εδεινε στα νευρα. γιατι να εχω και το βιντεο κλιπ και το mp3 ??

 

η ιδια εταιρια εχει βγαλει και floating browser, αρκετα καλος και γρηγορος, και βολικός, εισαι σε ενα app-game που το οποιο αν πας σε αλλη εφαρμογή αυτο παει και κλείνει; (καποια games to κανουν) ε δεν χρειάζεται να κλεισεις το game για να δεις μια πληροφορία για το game πχ σε ενα site.

 

καλιο αργα παρα αργοτερα

+1 απο εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε είπαμε όχι και τόσο Υπάρχουν και 3rd party επιλογές

Οκ βολικό αλά επιλογή πλατφόρμας μόνο για αυτό? Too much...

 και για το floading browser που ανοίγεις link σε παράθυρο και για το swype που μπορείς να γράψεις 10 φορές πιο γρήγορα κείμενο , και για τα widgets που μπορείς να βλέπεις πληροφορίες χωρίς να ανοίξεις εφαρμογή και γιατί έχεις connectability με το 89%( όλα τα smartphones εκτός apple) των συσκευών που υπάρχουν εκεί έξω , για την μπαταρία , για τα 3-4 διαφορετικά app stores  γιατί σε αφήνει να χρησιμοποιήσεις ότι εφαρμογή θες για να ανοίξεις maps links φωτογραφίες video γιατί διαλέγεις συσκευή που σου ταίριαζε σε μέγεθος ,οθόνη  και αποθηκευτικό χώρο etc   

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα... αποφάσισαν να φτιαξουν το αυτονόητο σε μια επισημη app...

Κάτι που άλλα apps το μπορουν εδω και μηνες...

 

Εγω εχω βαλει το pvstar+ , και να παει να μαμηθει το επισημο... καθυστερημένοι...

Θα θελα να ηξερα οταν κανανε τα specs για το app κανεις δεν σκεφτηκε αυτη την επιλογη? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε είπαμε όχι και τόσο Υπάρχουν και 3rd party επιλογές

Οκ βολικό αλά επιλογή πλατφόρμας μόνο για αυτό? Too much...

Θα πρέπει κάποια στιγμή να δουλεύει κανονικά το multitasking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που κάναμε με maemo το 2009, ΙΣΩΣ γίνει διαθέσιμο στο android το 2014.. καλά παμε.

 

PS: Στο maemo έπαιζε κανονικά το video στο " backround " οχι μονο το "audio" .

Ηταν οι καλες εποχες της Νοκια τοτε, επισης στο maemo ηρθε για πρωτη φορα υποστιρηξη κανονικου flash player για smartphones

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμην και ποτε.Ποσες φορες εχει τυχει στο λεωφορειο για παραδειγμα να θελω να βαλω ενα τραγουδι απο youtube και ταυτοχρονα να θελω να κανω κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...