Προς το περιεχόμενο

Πρόστιμο $340.000 στη Samsung για ψεύτικες αξιολογήσεις και σχόλια σε forums


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εξαρταται ποτε θα την δουν.

οταν ειχε μεγαλα βυζγια η οταν ειχε μικρα?

Η Scarlett περνάει και με την αστυνομική ταυτότητα μόνο! Δεν χρειάζεται να επιδείξει VYZA!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

A)Akου να δεις για να το λυσουμε το θεμα αυτο με την αντικειμενικοτητα η' μη της ομορφιας .Αν δουνε 10 αντρες την scarlett johansson οι 9 θα πουν ειναι μουν@ρ@ τωρα θα βρεθει και ενας που δεν θα του αρεσει αυτο δεν κανει την ομορφια  υποκειμενικη αλλα αυτον τον ενα κακογουστο ειναι απλο .

Β)Και αφου το λυσαμε αυτο μια και καλη ελπιζω ,να πουμε πως κορεατικη εταιρεια  που βγαζει απο ψυγεια μεχρι φριτεζες ειναι εξ ορισμου κακογουστη.

Α)Οχι γιατι μπορει οι 5 απο τους 10 να ειναι gay,αρα και παλι παμε στην υποκειμενικοτητα του καθενος.Οποτε εξαρταται απο το δειγμα που παιρνεις.Ακομα να με πεισετε. :P

 

Με την ιδια λογικη επειδη οι gay ειναι λιγοτεροι απο τους straight υποκειμενικα τα ζευγαρια πρεπει να ειναι ετεροφυλοφιλα,και αυτο επειδη εμεις βρισκουμε ομορφες τις γυναικες.

 

Β)Η samsung βγαζει τηλεορασεις,ψυγεια,πληντυρια,κινητα κλπ.Στο μελλον μπορει να βγαλει και galaxy κ@ποτες(note για τους τσαραδες).Μπορει να την θεωρεις κακογουστη(δικαιωμα σου) αλλα αυτοι τα κονομανε και με το παραπανω,εσεις τι κανετε κριτικη στο insomnia;Να ο kirileman λογου χαρη την κραζει,την βριζει κλπ,αλλα τα βαμβακινα μια χαρα της τα εσκασε.Αυτοι τριβουν τα χερια τους γιατι μπηκαν λεφτα στην τσεπη τους,αυτος εχει ενα κινητο που οποτε το βλεπει βγαζει σπυρακια και το κραζει στο insomnia.Ποιος ειναι ο κερδισμενος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι τριβουν τα χερια τους γιατι μπηκαν λεφτα στην τσεπη τους,αυτος εχει ενα κινητο που οποτε το βλεπει βγαζει σπυρακια και το κραζει στο insomnia.Ποιος ειναι ο κερδισμενος;

Πώς θα το κράξω πρίν το χρησιμοποιήσω; Τί είμαι εγώ; Σαν εσάς; :devil:

Το πήρα για τη δουλειά μου, σε κάποιες χρησεις με έχει βοηθήσει, σε άλλες το θεωρώ για πέταμα. Λογικά με βλέπω σε λίγο καιρό (θα δείξει πότε) για 8άρα ταμπλέτα (δε ξέρω αν θα είναι iPad mini) και iPhone. Δεσμεύομαι, πάντως, ότι είναι η τελευταία samsung συσκευή (smartphone ή tablet) που παίρνω. Αν ξαναγοράσω, να με μπανάρετε δια παντός. :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς θα το κράξω πρίν το χρησιμοποιήσω; Τί είμαι εγώ; Σαν εσάς; :devil:

Το πήρα για τη δουλειά μου, σε κάποιες χρησεις με έχει βοηθήσει, σε άλλες το θεωρώ για πέταμα. Λογικά με βλέπω σε λίγο καιρό (θα δείξει πότε) για 8άρα ταμπλέτα (δε ξέρω αν θα είναι iPad mini) και iPhone. Δεσμεύομαι, πάντως, ότι είναι η τελευταία samsung συσκευή (smartphone ή tablet) που παίρνω. Αν ξαναγοράσω, να με μπανάρετε δια παντός. :-D

Οχι και σαν εμας,δεν κραζω τα προιοντα της(δεν μου αρεσουν-δεν ασχολουμαι-υποστιριζω την αποψη που εχω και εδω για διαφορετικα γουστα),κραζω τα fanboys που φανατιζονται με εταιριες λες και ειναι μετοχοι.

 

Καλυτερα ενα ipad mini μιας και σου αρεσει το ios,βολευει σε φορητοτητα και θα συνεργαζεται με το iphone.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα. Δηλαδή το δικαστήριο αποφάσισε ότι η ζημιά της HTC (με ένα μέσο ποσό κέρδους ανά συσκευή 200€) ήταν 1700 συσκευές. Απλά αστείο, που να γινόταν και στην Κορέα το δικαστήριο δηλαδή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>H samsung κανει οτι γουσταρει και δεν την νοιαζει τιποτα.</p>

<p>Απλα τα πραγματα.</p>

<p>Εχει περασει σε αλλο επιπεδο και ολοι οι υπολοιποι ακολουθουν.</p>

 

Σε άλλο επίπεδο είναι, σε τακούνια ψηλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι και σαν εμας,δεν κραζω τα προιοντα της(δεν μου αρεσουν-δεν ασχολουμαι-υποστιριζω την αποψη που εχω και εδω για διαφορετικα γουστα),κραζω τα fanboys που φανατιζονται με εταιριες λες και ειναι μετοχοι.

 

 

 

Ναι δηλαδη αν καποιος που εχει ρολεξ βγαινουν αυτοι με τα πλαστικα των μαυρων ή με τις κορεατικες απομιμησεις του και του λενε συνεχεια οτι ειναι προβατο κ θυμα που εδωσε τοσα για ενα ρολεξ και τα δικα τους λενε επισης την ωρα και ειναι τρεντυ και ολα μαζι κανουν παραπανω πωλησεις απο το ρολεξ του, παρασυρθει και πεσει στο επιπεδο τους να τους απαντησει, ειναι fanboy και μετοχος????

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H samsung κανει οτι γουσταρει και δεν την νοιαζει τιποτα.

Απλα τα πραγματα.

Εχει περασει σε αλλο επιπεδο και ολοι οι υπολοιποι ακολουθουν.

εχει γινει ηδη ο επομενος προβατοποιητης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δηλαδη αν καποιος που εχει ρολεξ βγαινουν αυτοι με τα πλαστικα των μαυρων ή με τις κορεατικες απομιμησεις του και του λενε συνεχεια οτι ειναι προβατο κ θυμα που εδωσε τοσα για ενα ρολεξ και τα δικα τους λενε επισης την ωρα και ειναι τρεντυ και ολα μαζι κανουν παραπανω πωλησεις απο το ρολεξ του, παρασυρθει και πεσει στο επιπεδο τους να τους απαντησει, ειναι fanboy και μετοχος????

Πρωτον παλι συγκρινεται μια μπουρδα(iphone) με κατηγορια ρολεξ(εχω δει και συγκρισεις με αμαξια κλπ).

 

Δευτερον και μεταξυ μας,κανουν κρα ποιοι ειναι fanboys και ποιοι απαντανε για "αμυνα".Οι πρωτοι φαινονται απο μακρια και ειναι οι ιδιοι που μπαινουν στα θεματα του android για να κραξουν και μην μου πεις οτι το κανουν απο αντιδραση.Δεν ειναι αναγκη κρυβεστε πισω απο το δαχτυλακι σας,ΦΑΙΝΕΣΤΕ.

 

Καλημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...