Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft μας δείχνει την πρώτη διαφήμιση για την νέα κονσόλα Xbox One


Paulostge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Sony μας έδειξε την πρώτη διαφήμιση της νέας κονσόλας Playstation 4 πριν από λίγες ημέρες και τώρα είναι η σειρά της Microsoft να μας δείξει μία νέα εντυπωσιακή διαφήμιση.Το βίντεο ονομάζεται "Πρόσκληση", και πιθανόν θα είναι το επίσημο βίντεο κατά την έναρξη για την νέα κονσόλα Xbox One. Το βίντεο "εστιάζει την συσκευή Kinect που ζωντανεύει τα παιχνίδια και την ψυχαγωγία σας με εκπληκτικούς νέους τρόπους, το gaming με τίτλους όπως τα games Titanfall και Fifa 14, το Skype, τα υπόλοιπα θα τα δείτε παρακάτω στο βίντεο.

 

Source.png Πηγή: The Greeks Energy

Επεξ/σία από Paulostge
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με 100ε παραπανω τι να κανουν οι διαφημισεις...

περισσοτερη θετικη διαφημιση θα κανει o/oi c4eva αν ελεγε οτι δουλευει το σπασιμο;P

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 60αρες που θα δινεις για καθε παιχνιδι δε σε πειράζουν και το προβλημα ειναι τα 100€ παραπανω,για το kinect2!

Αν εισαι τυπος που μετρα και το τελευταιο ευρο που δινει,οσο αφορα το gaming,τοτε πρεπει να κοιτας μονο σε pc gaming!

Το console gaming,ειναι ακριβο σπορτ και τα 100€ λιγοτερα,λογο έλλειψις κατι αντιστοιχου του kinect2 απο τη sony,δε θα σωσει τη κατασταση!

Τωρα αν εχει καλυτερα γραφικα ή παιχνιδια,τοτε παω πάσο και βουρ για ps4!;)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να και ένας που μίλησε σωστά!

η διαφήμιση μια χαρά ήταν σε αντίθεση με του ps4 που εμενα δεν μου άρεσε γιατί μου φάνηκε κουραστική και χωρίς λόγο να δείξουν ότι έδειξαν μέχρι να φτάσουν στην σκηνή του ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα 100 ευρώ που κοστίζει παραπάνω και με χαμηλότερα specs (ή overclocked την τελευταία στιγμή) απο το Ps4 νομίζω ότι η διαφήμιση είναι καλή.

Αλλά ο Βασιλιάς της νέας γενιάς των κονσολών είναι το PS4 ΤΕΛΟΣ!

Και μιλώ αντικειμενικά γιατί έχω XBOX360

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμενα μου αρεσε πολυ η διαφημιση αλλα αν δεν εχει τρελλα exclusives,μαλλον το ps 4 (το οποιο παρηγγειλα κι εγω με 344 απο κωτσοβολο!!) θα θριαμβευσει.αλλα η τιμη του ειναι καλη μιας και δινει μαζι και kinect αλλα και fifa στις προπαραγγελιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...