Προς το περιεχόμενο

Βίντεο με το Xbox One Dashboard εν δράσει


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελα αντε γειαααα, ααπιστευτη ταχύτητα, επιτέλους θα μπορώ να έχω Skype ενώ παίζω στο Xbox, και επιτέλους θα μπορώ να κάνω εναλλαγή στο fb πχ ενώ παίζει ένα βαρετό βιντεο απο το game. In ONE we trust.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

- XBOX make me a coffe

- What? go make it yourself!

 

- sudo XBOX make me a coffe

- Ok!

 

Έχει εντυπωσιακά features! τέτοια θέλει ο κόσμος!!! δεν θέλει να αγοράσει το όνομα όπως με άλλες εταιρίες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορεί να καταλαβαίνει τα Αγγλικά με την προφορά του κυρ Γιάννη που μένει δίπλα από το Βενζινάδικο του χωριού?

 

Sent from my iPad using Insomnia

Γιατί ο κυρ Γιάννης ξέρει τι είναι Xbox ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά την γλώσσα , θέλω να ρωτήσω το εξής :

Αν θέλεις να πεις Xbox on στα Ελληνικά και πεις Xbox άνοιξε.

ποιά η διαφορά ;

Ή αν θες να πεις Xbox go to Pacific rim στα Ελληνικά και πεις Xbox πηγαινε Pacific Rim τι αλλάζει . 

Δηλαδή να βάλει τα ελληνικά για μια ή δυο λέξεις ενώ οι άλλες θα είναι πάλι στα αγγλικά .

Δεν το καταλαβαίνετε , δεν έχει νόημα.

Ή ξέρεις αγγλικά και χρησιμοποιείς τα παιχνίδια, το Skype , το email και όλα αυτά με ξένη ονομασία ή παράτα τα.

Όλα αυτά τα παιχνίδια και τα διάφορα site που είναι στα αγγλικά δεν σας πείραξαν , η ελληνική ομιλία στο Xbox σας πείραξε. 

Εκτός και αν θέλεις να πεις Xbox παρήγγειλε πιτόγυρο , τότε θα είσαι ο ο κυρ Γιάννης δίπλα στο βενζινάδικο.

Αλλά από την άλλη , αν είχε δηλαδή ελληνικά , θα το αγοράζατε ;

Ε ρε Ελλάδα με τους τσολιάδες σου !!!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν είναι μόνο η γλώσσα αλλά και η προφορά ok και εγώ ξέρω αγγλικά αλλά το google voice ή η siri μου βγάζει την πίστη μέχρι να καταλάβει τι λέω.

 

Επίσης το θέμα είναι πόσο σέβεται η εταιρεία τον πελάτη και η Sony τουλάχιστον στο PS3 έβγαλε αρκετά πρωτοκλασάτα παιχνίδια πλήρης εξελληνισμένα και αυτό εμένα με κάνει να την διαλέγω από την MS.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τρόπος και ειδικά η ταχύτητα που αλλάζει ανάμεσα στις διάφορες εφαρμογές πάντως είναι απίστευτος.

 

 

Δεν ξερω , αλλα κατι μου λεει οτι δεν θα ειναι ετσι στην πραγματικοτητα .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν είναι μόνο η γλώσσα αλλά και η προφορά ok και εγώ ξέρω αγγλικά αλλά το google voice ή η siri μου βγάζει την πίστη μέχρι να καταλάβει τι λέω.

 

Επίσης το θέμα είναι πόσο σέβεται η εταιρεία τον πελάτη και η Sony τουλάχιστον στο PS3 έβγαλε αρκετά πρωτοκλασάτα παιχνίδια πλήρης εξελληνισμένα και αυτό εμένα με κάνει να την διαλέγω από την MS.

Ενώ εμεις με τα Xbox δεν είχαμε καθολου πρωτοκλασάτα; Πφφ θεε μου τι διαβαζω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...