Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για αγγελίες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ορισμένοι κάνουν προτάσεις για 5-10 αγγελίες ανά μέλος εδώ καλά καλά δεν μπορούν να διαχειριστούν  τις δυο φανατιστείτε κάποιο μέλος  να έχει αναρτήσει 5 αγγελίες πόσο θα περιμένει για απάντηση ο  ενδιαφερόμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

οχι και 20,μεχρι 5 ειναι ενταξει και το βλεπω και ως απαραιτητο,πολλοι εχουμε πολυ πραμα προς πωληση,αλλοι φτιαχνουν διπλους και τριπλους λογαριασμους για να βαζουν αγγελιες. δεν νομιζω να εγραψα κατι τετοιο

 

Σχετικα με τους απο πανω... 20 αξιολογησεις εννοουσα, οχι αγγελιες.. :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ξερουμε αν το μελος stabero, που πουλουσε κλειδιά για Windows ηταν legit η μας εφαγε τα 20€ τζαμπα;

 

Τωρα δοκιμαζω ενεργοποιηση με ένα κλειδι για win8 που ειχα παρει από αυτόν, αλλα δεν γινεται ενεργοποιηση.

 

Ρωταω καποιον mod γιατι το μελος αυτό δεν είναι πλεον ενεργο, αν εγινε ban λογω απατης......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ρωτάω σωστά γιατί δεν έχω ασχοληθεί με τις αγγελίες...υπάρχει τρόπος να γίνει αναζήτηση μόνο στις αγγελίες ζήτησης ή πώλησης ενός είδους? Επίσης, οι προβεβλημένες αγγελίες επιλέγονται τυχαία ή είναι άλλος ο τρόπος καταχώρησης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη στης πωλησεις .

Cpu Μονο του

Motherboard Μονες τους

Set Μονο του

 

Ετσι να βολευει το ψαξιμο τους.

 

Οποιος αναζητα κατι να ειναι σε ξεχωριστω παραθυρο.

Ετσι θα ειναι ποιο ευκολη η αναζητηση .και δεν θα χρειαστη μια ωρα ψαξιμο.

 

Ευχαριστως Θα ακουσω καθε γνωμη.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Η αξιολογηση ειναι καλυτερη διασφαλιση απο τα παραπανω.Σε εμποδιζει καποιος να αποφευγεις χρηστες με λιγα ποστ η προσφατα εγγεγραμενους ? :rolleyes:

Εγώ αγοράσα κάρτες γραφικών υπολογιστη και ήταν χαλασμενες και από παλιά μέλη και από νέα και ρωτάω τη τα πουλάτε χαλασμένα κοροϊδία είναι υπάρχει τρόπος να παρέμβει το φόρουμ να πάρης τα λεφτά σου αν πεσης σε πονηρακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγοράσα κάρτες γραφικών υπολογιστη και ήταν χαλασμενες και από παλιά μέλη και από νέα και ρωτάω τη τα πουλάτε χαλασμένα κοροϊδία είναι υπάρχει τρόπος να παρέμβει το φόρουμ να πάρης τα λεφτά σου αν πεσης σε πονηρακια

 

Υπαρχουν οι αξιολογησεις να δεις τι συναλλαγες κανει ο τυπος γενικως.

Για κατι που κοστιζει πολυ ισως θα επρεπε να αποφυγεις συναλλαγες με μελη χωρις αρκετες αξιολογησεις.

 

Αν τα εστειλε με ταχυδρομειο, θα εχεις και τα στοιχεια του, αν φυσικα ειναι τα πραγματικα. Ο νομος δεν θα σε βοηθησει αλλα ισως αν εχεις η ξερεις καποιον που εχει το καταλληλο χαρισμα μπορεις να τον πεισεις με "επιχειρηματα".

 

Υπαρχουν βεβαια και τα αθωα λαθη. Επικοινωνησες με τον πωλητη αφου τη βρηκες χαλασμενη και τι σου ειπε?

 

Και μενα μου ετυχε να δωσω κατι που μου το λεγανε για χαλασμενο και το δεχτηκα πισω. Μια 7770 που ομως εμενα μου δουλευει μια χαρα οποτε την κρατησα για μενα και πουλησα μια αλλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγοράσα κάρτες γραφικών υπολογιστη και ήταν χαλασμενες και από παλιά μέλη και από νέα και ρωτάω τη τα πουλάτε χαλασμένα κοροϊδία είναι υπάρχει τρόπος να παρέμβει το φόρουμ να πάρης τα λεφτά σου αν πεσης σε πονηρακια

Όχι γιατί το insomnia δεν έχει κάποιο οικονομικό όφελος από την αγοραπωλησία το μόνο που μπορεί και το κάνει εφόσον του γίνει αναφορά ειναι να προχωρήσει σε διαγραφή  στο μέλος που  κατά την γνώμη μου είναι και το πιο σωστό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Οταν   στελνεις   πμ   σε   καποιον  χρηστη    αλλα   αυτος   δεν  το  βλεπει  υπαρχει   αλλος   τροπος   επαφης?

 

Του   εκανα   και   ουδετερη   αξιολογηση   αφηνοντας   του   ουσιαστικα   μηνυμα   αλλα   δεν....

 

Μηπως   το   ε-μαιλ   ναταν   υποχρεωτικο   στις   αγγελιες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οταν   στελνεις   πμ   σε   καποιον  χρηστη    αλλα   αυτος   δεν  το  βλεπει  υπαρχει   αλλος   τροπος   επαφης?

 

Του   εκανα   και   ουδετερη   αξιολογηση   αφηνοντας   του   ουσιαστικα   μηνυμα   αλλα   δεν....

 

Μηπως   το   ε-μαιλ   ναταν   υποχρεωτικο   στις   αγγελιες?

Iσως αν του εγραφες κατι στο στατους του. 

 

Επισης η ουδετερη αξιολογηση (ή η οποιαδηποτε βασικα) δεν ενδεικνυται ως μεσο επικοινωνιας με καποιον. Για την ακριβεια δεν επιτρεπεται.

 

Τελος αυτο με το email δεν ειναι και ιδιαιτερα βολικο αφου ετσι κι αλλιως αν λαβεις ενα ΠΜ ερχεται ειδοποιηση και στο μεηλ σου (αν δεν το εχεις πειραξει) οποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Iσως αν του εγραφες κατι στο στατους του. 

 

Επισης η ουδετερη αξιολογηση (ή η οποιαδηποτε βασικα) δεν ενδεικνυται ως μεσο επικοινωνιας με καποιον. Για την ακριβεια δεν επιτρεπεται.

 

Τελος αυτο με το email δεν ειναι και ιδιαιτερα βολικο αφου ετσι κι αλλιως αν λαβεις ενα ΠΜ ερχεται ειδοποιηση και στο μεηλ σου (αν δεν το εχεις πειραξει) οποτε...

 

 

Εδω   δεν  βλεπει   τα   κοκκινα   σημαδια   μηνυματων  και   αξιολογησεων   θα   δει  το  στατους  του?

 

Ο  λογος   που  του  εκανα   αξιολογηση   ηταν  μπας   και   δει  την   κοκινη   κουκιδα....

 

Οντως   το  ε-μαιλ  ισχυει   με   την  προυποθεση   οτι  δεν  εχει   κανενα   ε-μειλ   κουκουρικου....

Οσο   για   την   αξιολογηση   θα   στειλω   αναφορα   να   φυγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αξίζει να συνδιαλαγείς με ένα άτομο που δεν  διαβάζει καν τα μηνύματα που του στέλνονται?

Προσωπικά έχω καταλήξει να απορρίπτω άτομα που δεν απαντάνε σχετικά άμεσα αλλά μετά από 15 μέρες.

Μερικοί πάλι δεν απαντάνε καθόλου ενώ έχουν αναγνώσει αυτό που τους έστειλες. Απορώ πόσα δευτερόλεπτα χρειάζονται για γράψει κανείς ένα "δεν ενδιαφέρομαι τελικά".

Μακριά!

Επεξ/σία από funbreaker
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω   σε   αυτο    ειδικα   σε   αυτους   που  το  εχουν  διαβασει....

 

Μιλαμε   για   εντελως    αναγωγους.....

 

Αλλα   στην   περιπτωση   που   λεω    απλα   δεν  το   εχει   δει....

 

Οκ  στραβωμαρα   αλλα   οχι   να   τον  κατηγορησω   γι  αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...