Προς το περιεχόμενο

Αγορά αρώματος


billspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά!Θέλω να κάνω αυτές τις μέρες σε έναν πολύ καλό άνθρωπο και φίλο ένα δώρο.Έχω καταλήξει στο να του χαρίσω ένα άρωμα αλλά δεν μπορώ να κατασταλάξω σε κάποιο συγκεκριμένο.Ο εν λόγω κύριος είναι στην ηλικία των 60χρόνων.Μην νομίζετε όμως ότι είναι σαν όλους τους 60χρονους.Είναι οικογενειάρχης μεν έχει δύο ενήλικα παιδιά αλλά του αρέσει να φροντίζει τον εαυτό του.Ντύνετε με επώνυμα,μοντέρνα και ωραία ρούχα και έχει μερικά πολύ ωραία επώνυμα αρώματα.Είναι κοντά στην νεολαία δεν σκέφτεται όπως κάθε παππούς αλλά δεν κάνει και τρέλες.Του αρέσουν τα ωραία αρώματα αλλά όχι τα βαριά και θέλει νομίζω το άρωμα που φοράει να μυρίζει <<αρσενικό>>.Αφού σας είπα τι θέλω βοηθήστε με όσο μπορείτε.Το χρηματικό όριο είναι μέχρι και 70 ευρό πάνω κάτω για 50ml και πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hermes Terre θα του παρεις...υπεραρσενική, κυριλε και συνδιαζει αυτά που λες σχετικά με την ηλικία του. Με κανα 50€ παίρνεις τα 50ml. Αυτο τον καιρό Αττικα και Hondos έχουν 10% σε αυτη τη φιρμα. Στις άλλες έχουμε μέχρι και 35% έκπτωση.

Σαν δεύτερη επιλογη Channel Egoiste...Τελειως διαφορετικό άρωμα με τα ίδια όμως χαρακτηριστικά σε σχέση με τον εν λόγο άνθρωπο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Συμφωνώ για την Terre d' Hermes (αν κ την φοράω κι εγώ κι ας μην ειμαι 60), διαχρονικό άρωμα και πολυ ιδιαίτερο.

Αλλιώς το κλασικό της Mont Blanc που ειναι επίσης αξιόλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Herme's είναι το στανταράκι και εγώ την φοράω και είμαι 23 αλλα ΓΑΜΑΕΙ. Επίσης η cool water που είπαν είναι και αυτή καλή. 

 

Άλλη μια που την έχω συνδυάσει με βαρβατίλα είναι η Hugo 

HB_hugo_100ml_M.jpg

 

 

τέλος θα πρότεινα και την Azzaro 

Azzaro-pour-Homme-by-Azzaro.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...