Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάρε τηλέφωνο στη vodafone και ρώτα τι γίνεται με την παραγγελία σου και αν σου πουν ότι στάλθηκε πήγαινε στο κατάστημα και πες ότι σου είπαν να πας να παραλάβεις. Αν σου κάνουν την πάπια τότε στο έφαγαν :)

 

Σωστός, πρώτα τηλέφωνο στην vodafone και μετά κατάστημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@georsev που τα έγραψαν αυτά?Πάντως η κοπέλα απο το κατάστημα κάτι για το g2 μουρμούριζε οπότε σκέφτομαι μήπως για κάποιους μπερδεψαν τους κωδικούς των κινητών.Και μιας και το g2 δεν είναι διαθέσιμο, μέτρησε σαν προπαραγγελία.

 

@achilles_g ξέρεις ποιο τηλέφωνο πρέπει να καλέσω?

Στο fb φιλε ενω μου εχει ερθει email ακριβως αυτα που γραφω περιπου στις 16:50 η παραγγελια μου λενε αυτα...εγω πατησα αγορα lg g οχι προπαραγγελια....ενω πιο πριν ειχα κανει αλλη μια παραγγελια για μενα ενα αλλλο lg και εφαγα ακυρο αυτη ειναι αμεσος επομενη παραγγελια για μια γνωστη μου....

Οταν ειχατε βαλει αποστολη με courier σας ηρθε καποιο εμαιλ με την αποδηξη του κινητου η ενα εμαιλ που ελεγε θα σας ειδοποιηση ο courrier συντομα? Γιατι η αλλη παραγγελια μου ηταν παραλαβη απο καταστημα που πειραμε ολοιτα @@μας...

Screenshot_2013_11_08_10_56_09.jpg

Το βλεπετε για προπαραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ σε εμενα μουγκα ουτε καν τηλεφωνο για να αντιπροτεινουν το 820 , πηρα εγω μερικα τηλεφωνα και μου ειπαν οτι υπαρχει .

 

στα 129 , σιγουρα ειναι καλυτερη ευκαιρια απο το 8s στα 99 για windowsphone , ok καμια συγκριση με το lg

 

αλλα νομιζω ειναι τωρα η καλυτερη επιλογη για ασχετους με smartphones .

 

και το desire X  βρηκα να εχουν ακομα ! .  Αναμεσα σε 820 με 129 και desire X με 119 ποιο θα επιλεγατε για ηλικιωμενο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα εμεινε στο site μόνο το 520 , το 610  και το htc desire 200.
Λέτε να κάνουν τελικά καμιά αντιπροσφορά με το lumia 920? γιατι να εξαντλήθηκε με τη τιμή που είχε λίγο δύσκολο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα εμεινε στο site μόνο το 520 , το 610  και το htc desire 200.

Λέτε να κάνουν τελικά καμιά αντιπροσφορά με το lumia 920? γιατι να εξαντλήθηκε με τη τιμή που είχε λίγο δύσκολο.

 

Αμα κανουν με το 920 το τσιμπαω και να πανε να γαμηθουνε οι μ.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμεσα σε 820 με 129 και desire X με 119 ποιο θα επιλεγατε για ηλικιωμενο ?

 

Το 820 είναι σαφώς καλύτερο, ίσως και πιο εύχρηστο αλλά στον ηλικιωμένο το ίδιο περίπλοκα πιστεύω θα του φανούν και τα 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα εμεινε στο site μόνο το 520 , το 610  και το htc desire 200.

Λέτε να κάνουν τελικά καμιά αντιπροσφορά με το lumia 920? γιατι να εξαντλήθηκε με τη τιμή που είχε λίγο δύσκολο. 

Πως να εξαντληθεί στα 299 όταν στο skroutz έχει 240?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ σε εμενα μουγκα ουτε καν τηλεφωνο για να αντιπροτεινουν το 820 , πηρα εγω μερικα τηλεφωνα και μου ειπαν οτι υπαρχει .

 

στα 129 , σιγουρα ειναι καλυτερη ευκαιρια απο το 8s στα 99 για windowsphone , ok καμια συγκριση με το lg

 

αλλα νομιζω ειναι τωρα η καλυτερη επιλογη για ασχετους με smartphones .

 

και το desire X  βρηκα να εχουν ακομα ! .  Αναμεσα σε 820 με 129 και desire X με 119 ποιο θα επιλεγατε για ηλικιωμενο ?

Oταν λες μερικά τηλέφωνα, που εννοείς ; Σε φυσικά καταστήματα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω επαθα πλακα με το htc desire X δεν το περιμενα τοσο καλο :-D  ειχα το Samsung galaxy Y μαλλον γι΄αυτο :-P


Oταν λες μερικά τηλέφωνα, που εννοείς ; Σε φυσικά καταστήματα ;

εννοειται Σε φυσικά καταστήματα. Αν περιμενεις απο το 13830 και τις υποσχεσεις απο κεντρικη voda θα παρεις οτι πηραμε και εμεις που περιμεναμε το lg  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ησυχια σημερα ουτε αντιπροσφορες ακουω αλλα ουτε και κατι καλο....μηπως προσπαθουν να κρυωσει λιγο το θεμα μετα απο τοσο κραξιμο στο fb?η σκεφτονται για την επομενη αντιπροσφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...