Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ ησυχια σημερα ουτε αντιπροσφορες ακουω αλλα ουτε και κατι καλο....μηπως προσπαθουν να κρυωσει λιγο το θεμα μετα απο τοσο κραξιμο στο fb?η σκεφτονται για την επομενη αντιπροσφορα?

Αυριο εκπτωσεις τελος,δεν θα υπαρξει αλλη αντιπροσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πολυ ησυχια σημερα ουτε αντιπροσφορες ακουω αλλα ουτε και κατι καλο....μηπως προσπαθουν να κρυωσει λιγο το θεμα μετα απο τοσο κραξιμο στο fb?η σκεφτονται για την επομενη αντιπροσφορα?

τα βγαλανε απο το site ! μονο 3 μοντελα βλεπω τωρα , μαλλον αυτο ηταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ακούστε πλάκα. Ενω έφαγα το άκυρο και μου κάναν την αντιπροσφορα εχθες, σήμερα μίλησα πριν απο λίγο με το καταστημα παραλαβής και μου ειπαν οτι το περιμένουν και θα με ειδοποιήσουν. Ίσως το απόγευμα λένε. Χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΜΕΙΣ εδώ είμαστε...!!! Μάλιστα στην περιοχή μου θα ξεκινήσει η HOL σε ένα μήνα, σταθερό (περνάει γραμμές). Το τι έχω να κάνω στα τοπικά μπλογκς δεν λέγεται...!!! Όλα εδώ πληρώνονται...!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα το ίδιο μου λένε απο τα χτες..μαλλων δεν ξέρουν τι τους γίνετε ..φυσικά και δεν περιμένω να το πάρω ..

Παιδιά ακούστε πλάκα. Ενω έφαγα το άκυρο και μου κάναν την αντιπροσφορα εχθες, σήμερα μίλησα πριν απο λίγο με το καταστημα παραλαβής και μου ειπαν οτι το περιμένουν και θα με ειδοποιήσουν. Ίσως το απόγευμα λένε. Χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε νέα επικοινωνία μου με τη Vodafone μεσω μηνυμάτων στο Facebook με ενημέρωσαν οτι εχει δρομολογηθεί η συσκευή απο το eshop στο κατάστημα παραλαβής και να περιμένω νεότερο αφότου επικοινωνησουν αυτοί με το κατάστημα.

Για να είμαι ειλικρινής κουράστηκα να ασχολούμαι με το θέμα και αν η συσκευή ηταν για εμένα μπορεί να το ειχα ήδη παρατήσει. Ξέρω οτι δεν ειναι λύση η αδιαφορία, αλλά στην παρούσα φάση της ζωής μου έχω δυστυχώς σημαντικοτερα προβλήματα.

Θα το αφήσω κανα δύο μέρες ακομα και βλέπουμε.

Ακομα κανενα νεοτερο ουτε απο το καταστημα ουτε απο vodafone!!! Το αγγελακι στον ενα ωμο μου μου λεει :υπομονη θα βρουνε ακρη, το διαβολακι στο αλλο ωμο μου λεει : καποιος στο εφαγε το κινητο μ@λ@κ@ και τωρα δεν ξερουν τι να σου πουν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος απλα...14 κομμάτια λεει!!

Ειναι ολα σφραγισμενα-ολοκαινουρια και η τιμη α-π-ι-σ-τ-ε-υ-τ-η για ενα κινητο που κοστιζει 600 ευρω στα καταστηματα  

 

γιαυτο .. σουπερ προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.facebook.com/vodafonegreece

Και η πατατα τους σινεχιζετε και με το desire x που δεν εχουν παραλαβει.....

Ρε παιδια οσοι ειναι απο αθηνα καντε μια αγορα απο τον ξεφτιλα που τα πουλαει χερι με χερι και σπαστε τον στο ξυλο....
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[url=http://www.insomnia.gr/-τιμη-μπομπα/

 

 

 

Λες και δεν μπορεί να βγάλει φωτογραφία την απόδειξη. Αυτό ενισχύει ακόμη την εικόνα ότι τα φάγανε από μέσα ;)

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...