Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο μπαταρια πως τα παει το δικο σου. Επισης εχεις παρατηρησει να ειναι καπως ζεστο στην πλατη στο υψος της καμερας μετα απο καποια χρηση;

Nαι όντως ζεσταίνεται εκεί . Με το εργαλείο της μπαταρίας είδα νομίζω θερμοκρασία γύρω στους 38 βαθμούς. Για την κατανάλωση μου έτρωγε γύρω στο 3% κάθε ώρα αναμονής , αλλά από τότε που το έκανα root και απενενεργοποίησα τα talk και google+ που απότι κατάλαβα έτρεχαν διαρκώς και ας μην φαινόταν , έχω την εντύπωση ότι έπεσε πάρα πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σχετικά με το 8S, έκανα την πιο πρόσφατη αναβάθμιση. Πλέον στο Other έχει 518MB και όχι 1GB και ο ελεύθερος χώρος έφτασε τα 788MB! (+418ΜΒ που έχω σε εφαρμογές)

 

Μια χαρά είναι ο χώρος λοιπόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ φίλε να σαι καλά. 

 

Ακριβώς όπως τα λέει ο guardianx71. Με ποιο εργαλείο του κάνατε root; Το framaroot θα κάνει δουλειά; Σε περίπτωση που θέλουμε unroot για την εγγύηση χτύπα ξύλο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σήμερα εκανα αίτηση διακοπής. Χρειάζεται ένα μήνα για να ολοκληρωθεί. Ήθελα από εχθές αλλά δεν μπορούσα όλη μέρα να βγάλω γραμμή. Στην αρχή είπα για προσωπικούς λόγους αλλά αφού επέμεναν να τους πω τους ειπα είμαι από αυτούς που παρήγγειλαν το lg....

 Αν εκανες φορητοτητα τοτε θελει 3 μερες και οχι 30.

Τσεκαρε το γιατι και μενα με ταλαιπωρησαν για 20 μερες περιπου, ωσπου εκανα καταγγελια στην ΕΕΤΤ και "ξαφνικα" οχι μονο προχωρησε η φορητοτητα αλλα μου πιστωσαν και το τελευταιο παγιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας έρχονται ακόμα συσκευές ? Είχα κάνει μια παραγγελία για το lg όταν άνοιξε το θέμα αλλά ακόμα τίποτε.. Λέτε να υπάρχει περίπτωση να πάρω ή όνειρο ήταν ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά τι θα γίνει με την αντιπροσφόρα ;ακόμα περιμένω να με ενημερώσουν αν θα μου προτείνουν κάτι καλυτερο απο το 820, αλλιως να τους πω να μου στείλουν αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά τι θα γίνει με την αντιπροσφόρα ;ακόμα περιμένω να με ενημερώσουν αν θα μου προτείνουν κάτι καλυτερο απο το 820, αλλιως να τους πω να μου στείλουν αυτό

Και εγω αυτο λεω.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λογότυπο Vodafone (φτου φτου) πως βγαίνει απο την οθόνη έναρξης απο το 820;;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Με unbranded firmware από οτι έχω ακούσει,το πως γίνεται δεν ξέρω,αλλά αν το πας σε ενα nokia care κατάστημα,μάλλον θα σου το περάσουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαφνικά όλοι θέλουν το 820 τώρα :P

Έπρεπε να το είχατε πάρει όταν σας το προτείνανε...

Τώρα έχει τελείωσει το παραμύθι...

Εψαξες και το λες οτι τελειωσε η οτι μας κοψει το πεταμε? Εδω παραπανω αν διαβασες το πειρε απο καταστημα και υπηρχε αλλο ενα...αν ψαχτει καποιος σε καταστηματα ολο και καποιο θα βρει....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...