Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως το Lumia είναι παρα πολύ καλό στα χρήματα αυτα. Πολύ καλή αυτονομία και πολύ καλη κάμερα. Το μόνο που περίμενα να έχει διορθωθεί απτην εποχή που είχα το Lumia 800 wp7, είναι η ύπαρξη ενός file manager. Πάντως απο οθόνη και ποιότητα κατασκευής ειμαι υπέρ ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

θα κανετε καταγγελια παιδια;

Εγώ θα κάνω. Απλά θέλω να ετοιμάσω τη σύνταξη. Για την ώρα έχω κάνει ήδη αυτό:

 

 

H Vodafone ΣAΣ ENHMEPΩNEI OTI ΓIA TO KINHTO 6944××××××, EXEI ΔPOMOΛOΓHΘEI H AΠOΣYNΔEΣH ΠOY AITHΘHKATE KAI ΘA OΛOKΛHPΩΘEI ΣE 30 HMEPEΣ

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α) Το 8S είναι διαθέσιμο αυτή τη στιγμή. Γιατί δεν κάνεις μια παραγγελία; 

 

β) Γιατί θα πρέπει να σου δώσει το κινητό όσο το πήρε; Kαι τα δύο κινητά από Δευτέρα θα είναι πολύ ακριβότερα στο skroutz και εσύ μπορεί να θέλεις να το πουλήσεις στη νέα τιμή. Επίσης ο κόπος του μέλους να πάει να πάρει το κινητό, να το πληρώσει και να στο φέρει δε θα πρέπει κάπως να αποζημιωθεί;

 

Υ.Γ. Παρέλαβα το 8S χθες από μαγαζί της Vodafone και η ταμίας δεν ήξερε γιατί το κινητό έκανε μόνο 99 ευρώ. Μάλλον δεν παρακολουθούν όλοι οι υπάλληλοι τις προσφορές της εταιρείας.

 

 

πληροφοριακά φίλε spirit ,το 8s είναι ακόμα διαθέσιμο στην σελίδα τους

 

* Mε πρόλαβε ο φίλος από πάνω

 

Δεν κατάλαβα γιατί πέσατε να με φάτε, μάλλον οι άνθρωποι που σκέφτονται ακόμα αγνά είναι λίγοι για αυτό και ο νους πάει συνέχεια στο κακό...

Ναι φυσικά και έκανα χθες παραγγελία από την σελίδα τους αλλά θα προχωρούσε από Δευτέρα και εγώ ήθελα κινητό για αγαπημένο άτομο που από Δευτέρα δεν θα ήταν Αθήνα...... Στο post μου -το οποίο ο αγαπητός moderator έσβησε- τόνιζα το παραλαβή σήμερα. Δεν θα είχα πρόβλημα και για λίγα ευρώ παραπάνω αλλά είμαι τελείως αντίθετη με την λογική του αγοράζω κάτι σε απίστευτη τιμή και μετά το πουλάω στην κανονική. Καλή σας Κυριακή και καλορίζικα τα κινητά σας.

Υ.Γ. Αγόρασα άλλο κινητό χθες που ήταν τα μαγαζιά ανοιχτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ομαδική θα ήταν όντως ό,τι πρέπει


Οι τύποι λένε και ψέμματα. Είναι δυνατόν να σου προτεινουν αντιπροσφορά και να σου λένε ότι λήγει την ίδια μέρα ή την επόμενη; Ενώ στην πραγματικότητα δεν ισχύει; Παραπλάνηση καταναλωτή όσο δε πάει. Γιατί δεν τους καίγεται καρφί αφού είναι παράνοιμοι θα θελα να ξερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα να φευγουν και τα 820..τελικα μια χαρα το ειχε σχεδιασει η voda

Που το είδες το μια χαρά; Έχουν σχέση τα δύο τηλέφωνα μεταξύ τους? Και να παραβλέψουμε το hardware, σαν εμπειρία χρήσης δεν συγκρίνονται.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το είδες το μια χαρά; Έχουν σχέση τα δύο τηλέφωνα μεταξύ τους? Και να παραβλέψουμε το hardware, σαν εμπειρία χρήσης δεν συγκρίνονται..

Η βοντα εβαλε κραχτη μερικα lg για να ξεστοκάρει και wp που είχε στις αποθηκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι είναι καλύτερο? Όλοι μαζί ή ο καθένας μόνος του?

δε ξερω, μπορει οντως να ειναι καλυτερα ο καθενας μονο του ωστε να μαζευτει αριθμος, ετσι και αλλιως ουτε ψεματα λεμε ουτε πονηρα προσπαθουμε να κερδισουμε κατι, για δωστε λινκ, ΙΝΚΑ ή γενικη γραμματεια καταναλωτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ ο καθένας μόνος του είναι καλύτερα!

 

Αύριο το πρωί θα πάρω ένα τηλ στην vodafone και αναλόγως τι θα μου πουν, θα συντάξω ένα μικρό κείμενο το οποίο θα στείλω σε όλα τα αρμόδια όργανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον για την ιστορια ναναφερω οτι παρελαβαμε το 820 το σαββατο...αφου πηγα την παρασκευη στο καταστημα μιλησα με την κοπελα και για την αντιπροσφορα που μου εγινε και ειπε οτι το σαββατο περιμενει συσκευες,,σημειωνω οτι στην παραγγελια δεν ειχε περαστει το 820 και ηταν ακομα το lg...το σαββατο λοιπον μου στειλαν μηνυμα οτι ηρθε και θα παραμεινει δεσμευμενο για τρεις μερες,ευτυχως επικοινωνησα με την πωλητρια και μου ειπε οτι πρεπει να παραλαβω σημερα γιατι απο δευτερα οι τιμες επανερχονται ...οταν πηγα περιμεναν ηδη δυο παιδια να τα παιρναν αν δεν πηγαινα εγω και ενας αλλος ,ηταν δηλ  τα δυο τελευταια...στο καταστημα σταλθηκαν  περιπου τις 20 συσκευες ,αυτα ...και παμε για νεες προσφορες... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...