Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αντε παιδια με το καλο να τελιωσει η καταγγελια και μιας που εισται τοσο μαχημοι περιμενω μολις τελιωσει αυτο το θεμα ζωης η θανατου να αντιδρασετε και για τα λιγοτερο σημαντικα (ανεργια μειωση μισθων και συνταξεων κλπ)

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε παιδια με το καλο να τελιωσει η καταγγελια και μιας που εισται τοσο μαχημοι περιμενω μολις τελιωσει αυτο το θεμα ζωης η θανατου να αντιδρασετε και για τα λιγοτερο σημαντικα (ανεργια μειωση μισθων και συνταξεων κλπ)

τι προβλημα εχεις ρε φιλε; και εσυ και οι αλλοι; με οτι θελουμε θα ασχολουμαστε. σε φορουμ που εχει να κανει με την τεχνολογια μπηκες, τι θες να λεμε; στο αλλο το θεμα γραφουν για καρτες γραφικων, στο αλλο για μητρικες, στο αλλο για ραμ, πηγαινε γραφε το ιδιο σε καθε θεμα.

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι προβλημα εχεις ρε φιλε; και εσυ και οι αλλοι; με οτι θελουμε θα ασχολουμαστε. σε φορουμ που εχει να κανει με την τεχνολογια μπηκες, τι θες να λεμε; στο αλλο το θεμα γραφουν για καρτες γραφικων, στο αλλο για μητρικες, στο αλλο για ραμ, πηγαινε γραφε το ιδιο σε καθε θεμα.

Περιμενεις να βγαλεις ακρη απο ατομο που εφτιαξε account μονο και μονο για να σχολιασει αυτο το topic??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ TS. Παρέλαβα το 8s και εγώ..εξαιρετικό κινητό,πρώτη επαφή με windows 8 mobile και έχω μείνει ΠΟΛΥ ευχαριστημένος.

Κρίμα για το optimus G και για όσα παιδιά το περίμεναν..Κανείς δεν ξέρει τι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ συνέβη με τη διαθεσιμότητα. Αυτό που είδα πάντως είναι οτι προσπάθησε να αντιμετωπίσει το πρόβλημα με την αντιπρόταση.Είναι μεγάλη κουβέντα αυτή φυσικά και όλοι έχουν δίκιο. Ελπίζω να βγάλετε κάποια άκρη με τις καταγγελίες.

Πάντως όταν κάνουμε παραγγελίες online θα ήταν καλό να ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ τι αγοράζουμε.

 

BTW μπράβο στη vodafone για τις εξαιρετικές τιμές της στα 8s και lumia. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε παιδια με το καλο να τελιωσει η καταγγελια και μιας που εισται τοσο μαχημοι περιμενω μολις τελιωσει αυτο το θεμα ζωης η θανατου να αντιδρασετε και για τα λιγοτερο σημαντικα (ανεργια μειωση μισθων και συνταξεων κλπ)

Εσυ εισαι αυτος που καθε βραδυ φωναζει εξω απο τη Βουλη? :P

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έκανα σήμερα την καταγγελία στον συνήγορο του πολίτη ώστε να διεκδικήσω την παραγγελία μου. Σκέφτομαι αν κάνω καταγγελία και στην Γενική Γραμματεία Καταναλωτή για πρόστιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τι γινεται???

εκανα παραγγελια απο γερμανο το desire x στα 119ευρω

και με καλεσαν σημερα και μου ειπαν

οτι και καλα δεν παραγεται απο το εεργοστασιο και μπως πρεπει να κανω νεα παραγγελια...

τι παιχει τωρα με ολους αυτους???

πρωτα Vodafone τωρα Γερμανος....

μαλλον πηραν παραδειγμα απο την διαφημιση που επεσε στους πρωτος και τους περασε στα μαλακα(ισως...)

εχει καποιος φιλος καμια ετοιμη φορμα για συνηγρο πολιτη και λοιπα να αλλαξω μονο στοιχεια και παραγγελια και να την στειλω???

φανταζομαι μετα το σημερινο και για τους δυο....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yota έλα μωρέ τώρα. Μη τους κάνεις κατάγγελια. Δεν ήθελαν να σε κοροϊδέψουν. Απλά τελείωσε και δεν το κατάλαβαν. Αν είναι να κάνετε όλοι κατάγγελια μετά θα σταματήσουν να βγάζουν προσφορές και θα αναγκαστούμε να πάμε σε άλλο κράτος. Αλλά φταις κι εσύ που σε περίοδο οικονομικής κρίσης ήθελες προσφορά. Καλά σου έκαναν για να μάθεις. Πέρα από την πλάκα αν δεν βρεις το βράδυ έως το βράδυ κάτι θα βρούμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ το HTC 8s...

Eξαιρετικό κινητό!

Πολύ θετική η πρώτη μου επαφή με τα Windows Mobile!

 

Ευχαριστώ Topic Starter!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...