Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω παντως τους εκανα..

Στον συνήγορο του πολίτη και στην Γενική Γραμματία καταναλωτή

 

Ο συνήγορος του πολίτη απλά θα σας απαντήσει ότι είναι αναρμόδιος για αυτού του είδους τις διαφορές.

Στο συνήγορο του καταναλωτή νομίζω έπρεπε να απευθυνθείτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Oτι παθει η vodafone καλως να το παθει! Προσφορα μερικων λεπτων ουτε καν ωρων δεν ειναι προσφορα! καμμια σοβαρη εταιρια δεν βγαιζει προσφορα οταν δεν μπορει να καλυψει την ζητηση ουτε καν μιας μερας! Προσωπικα δεν καταλαβα την λογικη της προσφορας για τοσο χαμηλη τιμη και τα διπλα να ζηταγε παλι θα υπηρχε ζητηση...

 

Σε τετοιες σουπερ προσφορες

 

Να εμφανιζει επαρκως τα κομματια που θα βαλει

Ενα κομματι σε καθε παραγγελια

και τουλαχιστον μια μερα διαρκεια. Δεν ειναι δυνατον να μην εξυπηρετηθουν παραγγελιες που εγιναν 100 λεπτα μετα την αναρτηση της προσφορας!!

 

Αλλιως καλα να παθει και να τρωει ολη αυτην την αρνητικη διαφημιση!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oτι παθει η vodafone καλως να το παθει! Προσφορα μερικων λεπτων ουτε καν ωρων δεν ειναι προσφορα! καμμια σοβαρη εταιρια δεν βγαιζει προσφορα οταν δεν μπορει να καλυψει την ζητηση ουτε καν μιας μερας! Προσωπικα δεν καταλαβα την λογικη της προσφορας για τοσο χαμηλη τιμη και τα διπλα να ζηταγε παλι θα υπηρχε ζητηση...

 

Σε τετοιες σουπερ προσφορες

 

Να εμφανιζει επαρκως τα κομματια που θα βαλει

Ενα κομματι σε καθε παραγγελια

και τουλαχιστον μια μερα διαρκεια. Δεν ειναι δυνατον να μην εξυπηρετηθουν παραγγελιες που εγιναν 100 λεπτα μετα την αναρτηση της προσφορας!!

 

Αλλιως καλα να παθει και να τρωει ολη αυτην την αρνητικη διαφημιση!

 

Να κανει διαφημιση ηθελε ξεστοκαροντας καμια 300 τεμαχια. Οχι να γεμισει ολη την Ελλαδα με LG.

 

Να διαμαρτυρονται αυτοι που εκαναν παραγγελια στο συστημα και δεν παρελαβαν το καταλαβαινω, αλλα να κραζουμε που δεν εδωσαν κατω του κοστους χιλιαδες κομματια, τι να πω...Ακομα και αυτο να γινοταν παλι κατι αλλο θα εβρισκε ενας τριτος για να κραξει.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανει διαφημιση ηθελε ξεστοκαροντας καμια 300 τεμαχια. Οχι να γεμισει ολη την Ελλαδα με LG.

 

Να διαμαρτυρονται αυτοι που εκαναν παραγγελια στο συστημα και δεν παρελαβαν το καταλαβαινω, αλλα να κραζουμε που δεν εδωσαν κατω του κοστους χιλιαδες κομματια, τι να πω...Ακομα και αυτο να γινοταν παλι κατι αλλο θα εβρισκε ενας τριτος για να κραξει.

Όπως και πάλι κάποιος θα πει κάτι να τους υποστηρίξει και θα τα ρίξει στον ελληνάρα....Αφού καλά μας κάνουν όπως υποστηρίζουν κάποιοι, τότε καλά τους κάνουμε κι εμείς..Και μη ξεχνάμε...δεν ζούμε εμείς από αυτούς, αυτοί ζούνε από εμάς.... Βέβαια 2-3 είστε :) Και φυσικά όσοι διαμαρτυρόμαστε έχουμε κάνει παραγγελία. Το να μη προλάβουμε μια προσφορά είναι δεκτό και κατανοητό. Το να μας δουλεύουν ψιλό γαζί όμως...εκεί αλλάζουν τα πράγματα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξεστοκαρεις θελεις λοιπον 300 κομματια? πολυ ωραια, γραψτο οτι εχεις περιορισμενο αποθεμα και η προσφορα ισχυει μεχρι τελος των αποθεματων.

 

Δωσε ενα κομματι ανα πελατη (υπαρχουν αγγελιες για δυο και τρια...)

 

Και τηρεισε αυστηρα χρονικη προτεραιοτητα, δεν εινα δυνατο ανθρωπος που εκανε παραγγελια πριν τον αλλον, να μην παραλαβει ενω παρελαβε ο αλλος!

 

Γενικα παντως επειδη στην ελλαδα ειμαστε ειμαι σχεδον σιγουρος  οτι 80% των LG κατεληξαν σε υπαλληλους ή εσωτερικη πληροφορηση...

 

Γενικα παντως επιμενω οτι δεν ειναι σοβαρη πρακτικη για μεγαλη εταιρια, δεν ειναι μαγαζακι της γειτονιας για να ξεστοκαρει... Οση αρνητικη διαφημηση και να φαει καλως να την φαει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως απο τη Vodafone έμεινα απογοητευμένος,παρόλο που τελικά παρέλαβα. Μηδέν προετοιμασία για τον (αναμενόμενο) χαμό που έγινε.Και είναι μεγάλο κρίμα γιατί απο χαζές αποφάσεις (προτεραιότητα σε παραγγελίες με αποστολή στη σπίτι) "ακυρώθηκε" μια απο της καλύτερες προσφορές.Αν τελικά δεν είχα παραλάβει, μάλλον δε θα ξαναγόραζα απο το μαγαζάκι τους.

 

Όποιος έκανε παραγγελία πριν τις :40 έχει κάποιο λόγo να αισθάνεται αδικιμένος αλλά οι καταγγελίες μου φαίνονται πολύ extreme. Καλύτερα ένα mail που να εξηγεί γιατί πάτε στην cosmote :P.

 

Πάντως η προφορά ήταν τρομερή και (αν οι φήμες για τα 300 κομμάτια είναι αληθινές) το απόθεμα αρκετά μεγάλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σημερα στη βοντα για να ρωτησω για το htc 8s που εχω παραγγηλει απο την περασμενη πεμπτη και μου λεει η υπαλληλος

"ισως φταιει οτι βρεχει "....οτι και να πεις ειναι λιγο......ελεεινοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πιστεύω ότι όντως εννοούσαν ότι φταίει η βροχή κι όχι ότι σας φτύνουμε και δεν το καταλαβαίνετε ;) Παραλαβή σε κατάστημα είχες βάλει? Αδιόρθωτος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...