Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παίδες, έχει κανείς καμιά νεότερη αντιπροσφορά ??

 

Εσείς που κάνατε καταγγελία είχατε κάποια εξέλιξη ?

 

edit: τώρα είδα μου έστειλε μαιλ ο αδερφός μου με την απάντηση που πήρε εχθές το απόγευμα από την εξυπηρέτηση πελατών της vodafone :

 

 

Καλησπέρα σας,

 

Μετά το δεύτερο ερώτημα που έχουμε θέσει σε προϊστάμενο για το θέμα που έχετε θέσει έχουμε μια τελική απάντηση να σας μεταδώσουμε.

Δυστυχώς, λόγω τεράστιας ζήτησης η συσκευή LG Optimus G που είχατε παραγγείλει είναι σε έλλειψη με αποτέλεσμα να μην μπορεί να ολοκληρωθεί η παραγγελία σας επιτυχώς.

Η εταιρεία μας, στην προσπάθεια να σας ικανοποιήσει, έκανε μια αντιπρόταση με συσκευή ανάλογων δυνατοτήτων, η οποία ωστόσο δε σας καλύπτει.

Η ενημέρωση που έχουμε, είναι ότι πέρα από την παραπάνω κίνησή μας με την αντιπρόταση που σας έγινε, είναι εξαιρετικά περιορισμένα τα περιθώρια έκπτωσης σε κάποια άλλη συσκευή.

Σε κάθε περίπτωση , σας ευχαριστούμε πολύ για τη συνεργασία μας και σε προσωπικό επίπεδο θα ήθελα να σας ζητήσω συγγνώμη για την αδυναμία μας να ικανοποιήσουμε το αίτημά σας.

 

Στη διάθεσή σας,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα σας,


 


Μετά το δεύτερο ερώτημα που έχουμε θέσει σε προϊστάμενο για το θέμα που έχετε θέσει έχουμε μια τελική απάντηση να σας μεταδώσουμε.


Δυστυχώς, λόγω τεράστιας ζήτησης η συσκευή LG Optimus G που είχατε παραγγείλει είναι σε έλλειψη με αποτέλεσμα να μην μπορεί να ολοκληρωθεί η παραγγελία σας επιτυχώς.


Η εταιρεία μας, στην προσπάθεια να σας ικανοποιήσει, έκανε μια αντιπρόταση με συσκευή ανάλογων δυνατοτήτων, η οποία ωστόσο δε σας καλύπτει.


Η ενημέρωση που έχουμε, είναι ότι πέρα από την παραπάνω κίνησή μας με την αντιπρόταση που σας έγινε, είναι εξαιρετικά περιορισμένα τα περιθώρια έκπτωσης σε κάποια άλλη συσκευή.


Σε κάθε περίπτωση , σας ευχαριστούμε πολύ για τη συνεργασία μας και σε προσωπικό επίπεδο θα ήθελα να σας ζητήσω συγγνώμη για την αδυναμία μας να ικανοποιήσουμε το αίτημά σας.


 


Στη διάθεσή σας,


 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


 


Άντε βρε αχάριστε συσκευάρα σου δώσανε και δεν την δέχτηκες... Ου ρε να χαθείς, να χαθείς (από προσώπου γης).  :-D  :P  :lol:  B) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παίδες, έχει κανείς καμιά νεότερη αντιπροσφορά ??

 

Εσείς που κάνατε καταγγελία είχατε κάποια εξέλιξη ?

 

edit: τώρα είδα μου έστειλε μαιλ ο αδερφός μου με την απάντηση που πήρε εχθές το απόγευμα από την εξυπηρέτηση πελατών της vodafone :

Ποια ηταν η συσκευη της αντιπροτασης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρουν αλλά δεν τους νοιάζει...

 

Απλά κάναμε μια καταγγελία στην  Γ.Γ.Καταναλωτή, στείλαμε και ένα μαιλ στην vodafone, το οποίο λέει όταν έρθει η ώρα να πάρουμε τα 4 συμβόλαια τηλεφώνου και μία γραμμή hol, να το θυμούνται αυτό που έκαναν. 

 

Πάμε παρακάτω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ποιος δεν θα ήθελα κινητό σε προσφορά ρε παίδες , ειδικά άτομα σαν εμένα που έφαγαν άκυρο στην προσφορά . Μακάρι να βγει τίποτε νέο που να αξίζει (προσφορά) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια οι "προσφορες" αυτες δεν βγηκαν τυχαια απο τη vodafone...ηταν στο πλαισιο των εκπτωσεων απο 1 εως 9 Νοεμβριου οποτε αδικα περιμενετε γιατι οι επομενες ξεκινουν 13/01/2014 και τελειωνουν 28/02/2014...

 

- Τακτικές εκπτώσεις: από τη δεύτερη Δευτέρα του Ιανουαρίου μέχρι το τέλος του Φεβρουαρίου και από τη δεύτερη Δευτέρα του Ιουλίου μέχρι το τέλος του Αυγούστου.

- Ενδιάμεσες εκπτωτικές περίοδοι: το πρώτο δεκαήμερο του Μαΐου και το πρώτο δεκαήμερο του Νοεμβρίου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζοντας το θέμα εδώ και μερικές μέρες και έχοντας κάνει και εγώ παραγγελία , ένα έχω να πω. Ποτέ πια vodafone, αναξιόπιστη μέχρι τελικής πτώσης 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...