Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Έλαβες email που αναφέρει την φράση "Κωδικός Συναλλαγής"?

 

EDIT: Απάντησε ο 

christs

 

Ναι JIMBOAthens. Το mail (αν και πολύ λιτό) περιέχει τα περιεχόμενα παραγγελίας που στην ουσία είναι το 1 τεμάχιο που παρήγγειλα και την τελική τιμή. Στο τέλος αναγράφεται και ο κωδικός συναλλαγής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς που έχουμε λάβει μόνο κωδικό παραγγελίας είμαστε λιγότερο καλυμμένοι δλδ?

Το ιδιο πραγμα ειναι, λεμε. Ελληνικα δεν καταλαβαινετε?

 

eko 129 ευρω φιλε... δεν ξανα θυμαμαι εδω και χρονια τετοια πρσφορα (προσεξε, οχι λαθος, προσφορα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

129? θα παρω και γω αμα ξαναβγει και θα το πουλησω μετα 200 σε καμμια αγγελια ή θα το ανταλλαξω με αηφον και μετα θα πουλησω το αηφον χαχαχα

 

Παντως δεν ειναι λιγο υποπτο που τα αλλα εχουν νορμαλ τιμες και μονο αυτο σουπερ τιμη?? Μην βγει τιποτα συγνωμη λαθος ή τιμη ειναι μεσω συμβολαιου 60 ευρω κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι πως προφανώς δεν θα πρέπει να έχει καμία ουσιαστική διαφορά. Δεν το πλήρωσα άλλωστε με πιστωτική. Αλλά επειδή τόσο σε μένα όσο και στον φίλο μου που το παρήγγειλε και αυτός ήρθε το ίδιο e-mail ρώτησα και τον υπάλληλο και μου απάντησε πως είναι το ίδιο. Αυτά μου απάντησε κι αυτά σας μεταφέρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πάρεις το email επιβεβαίωσης έπρεπε να πατήσεις πάνω στο @ Αποστολή με email. Aν έχει κάποιος screenshot μπορεί να το δει.

 

kai εμεις που δεν το καναμε αυτο δεν αρκει ο κωδικος που ειχε?

γινεται να το κανουμε αλλιως τωρα αυτο για να παρουμ ακι το email ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή τι ψάχνετε τώρα; Μπείτε στο myaccount σας και δείτε την παραγγελία σας με το ID της και με όλα της.

 

Τι σημαίνει δλδ "δεν έχω πάρει email"; Αν τη βλέπετε στον λογαριασμό σας πάει να πει ο,τι έχει καταχωρηθεί και βρίσκεστε στην ακριβώς ίδια μοίρα με τους υπολοίπους.


 

Αυτός μάλλον είναι υπάλληλος που παρέλαβε νωρίτερα από εμάς. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα σου λενε, να μην αλλαξει το συστημα των αγγελιων.... εχουν μεγαλη ευθυνη οι υπευθυνοι αυτου του σαιτ για το τι επικρατει εδω μεσα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια λοιπον βλεποντας την προσφορα αρχικα θεωρησα πως ηταν κραχτεις ωστε να πουλησουν τα αλλα κινητα που εδιναν ως προσφορα καθως απο το πρωι το ειχαν ως μη διαθεσιμο, αν και δεν πιστευα πως θα ξαναγινοταν διαθεσιμο τσεκαρα το κουτακι π ελεγε να λαβω mail Οταν υπαρχει διαθεσιμοτητα , ξαφνου στς 16.42 μ ερχετε mail οτι το κινητο ειναι διαθεσιμο το βλεπω στς 16.52 μπαινω στην σελιδα τς vodafone τ βλεπω και δεν το πιστευα εε λεω ας παραγγειλω ενα το παραγγελνω ολα καλα μ δινει και κωδικο παραγγελιας , με το που κανω την παραγγελια παιρνω ενα φιλο μ τηλ π εψαχνε κινητο το παραγγελνει και αυτος υστερα απο 5 λεπτα απο μενα , εμενα στ μεταξυ δεν μ εχει Mail επιβεβαιωσεις ενω στ φιλο μ μετα απο 5 λεπτα τ ηρθε κανονικα .. και εδω π λεω ποσο γκαντεμης ειμαι ο αλλος τ παραγγελε μετα απο μενα και τ mail Και σε μενα οχι τ γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, θα τρέξουμε όλοι στα 320. Α ρε γερολαδάδες.

 

Αφού δεν βάζουν όριο 1 τμχ ανα πελάτη ας κάνουν μάγκες τους γερολαδάδες να ακούν αυτοί τα μπινελίκια από όσους δεν πρόλαβαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...