Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρε παιδια να ρωτησω κατι εκανα κανονικα την παραγγελια αλλα δεν εχω account χρειαζοταν να εχω απο πριν η δεν εχει σημασια?

οχι φιλε μου δεν υπαρχει καποια διαφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω φιλε μου παραθετω και την απαντηση απο facebook 

 

Καλησπέρα.Σήμερα γενικά υπήρχε μεγάλη ζήτηση για τη συσκευή.Αν έχεις πάρει αριθμό παραγγελίας τότε δεν θα έχεις λογικά κάποιο πρόβλημα .Αν υπάρξουν περιπτώσεις που δόθηκε κωδικός παραγγελίας ενώ εκείνη τη στιγμή δεν υπήρχε απόθεμα, θα ενημερωθείτε ανάλογα την Δευτέρα προσωπικά .

 

οποτε βλεπουμε απο δευτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πάρεις το email επιβεβαίωσης έπρεπε να πατήσεις πάνω στο @ Αποστολή με email. Aν έχει κάποιος screenshot μπορεί να το δει.

μπα δεν νομιζω γιατι παραγγειλα ενα κομματι εγω, και μετα απο ενα 5 λεπτο ενημερωσα ενα φιλο μ ο οποιος προλαβε και τ παραγγειλε και αυτος και τ ρθε Mail χωρις να πατησει το  @ Αποστολή με email   ,ενω σε μενα ακομα δεν εχει ερθει κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα δεν νομιζω γιατι παραγγειλα ενα κομματι εγω, και μετα απο ενα 5 λεπτο ενημερωσα ενα φιλο μ ο οποιος προλαβε και τ παραγγειλε και αυτος και τ ρθε Mail χωρις να πατησει το @ Αποστολή με email ,ενω σε μενα ακομα δεν εχει ερθει κατι

Αυτό που λέω ισχύει....ειχα 5 λεπτά την οθόνη με τον κωδικό παραγγελίας και μόλις το πάτησα μου έγραψε ότι θα σταλεί mail..όπως κι έγινε. Μήπως ο φίλος σου το παρήγγειλε μέσα από το account του?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πάρεις το email επιβεβαίωσης έπρεπε να πατήσεις πάνω στο @ Αποστολή με email. Aν έχει κάποιος screenshot μπορεί να το δει.

 

 

Οπως απαντηθηκε το email επιβεβαιωσης ηταν διαφορετικο απο το @ Αποστολη με email.

 

 

Εννοείς κωδικό παραγγελίας...

 

Στο @Αποστολη με email εγραφε κωδικο συναλλαγης που ειχε διαφορετικο νουμερο απο το κωδικο παραγγελιας (τουλαχιστον στη δικη μου περιπτωση).

 

Δηλαδή τι ψάχνετε τώρα; Μπείτε στο myaccount σας και δείτε την παραγγελία σας με το ID της και με όλα της.

 

Τι σημαίνει δλδ "δεν έχω πάρει email"; Αν τη βλέπετε στον λογαριασμό σας πάει να πει ο,τι έχει καταχωρηθεί και βρίσκεστε στην ακριβώς ίδια μοίρα με τους υπολοίπους.

 

Αυτός μάλλον είναι υπάλληλος που παρέλαβε νωρίτερα από εμάς. :P

 

 

Οσοι δεν εχουν vodafone νουμερο δεν μπορουν να μπουν στο myaccount.

 

----------------

 

 

Απο οτι βλεπω τωρα αλλαξαν banner που σημαινει δεν θα το ξαναφερουν σε αυτη την τιμη.

 

http://www.vodafone.gr/portal/resources/media/Personal/SmartphoneSales_Final-Lumia.png

 

σε σχεση με το αρχικο http://prntscr.com/21f4d1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λέω ισχύει....ειχα 5 λεπτά την οθόνη με τον κωδικό παραγγελίας και μόλις το πάτησα μου έγραψε ότι θα σταλεί mail..όπως κι έγινε. Μήπως ο φίλος σου το παρήγγειλε μέσα από το account του?

οχι δεν εχει καποιο account δεν χρησιμοποιει vodafone , μολις ειδα το σχολιο σ τον ρωτησα και με επιβαιωσε πως δεν τ πατησε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς κωδικό παραγγελίας...

Το ιδιο πραγμα ειναι, λεμε. Ελληνικα δεν καταλαβαινετε?

 

eko 129 ευρω φιλε... δεν ξανα θυμαμαι εδω και χρονια τετοια πρσφορα (προσεξε, οχι λαθος, προσφορα)

Aπλα με τον 'κωδικο συναλλαγης' (διαφορετικος του 'κωδικου παραγγελιας' που δυστυχως δεν περιλαμβανεται στο email που εσυ ζητας να ερθει μολις παραγγειλεις) δεν μπορεις να δεις την "εξελιξη" που ειδα ενα λινκ λιγες σελιδες πισω.

Εχει φτασει το θεμα τις +14.000 θεασεις μεχρι τη Δευτερα θα ειναι στο Top10 των προσφορων του insomnia ever!

Αν απο Τριτη-Τεταρτη αρχισουν οι παραδοσεις (ή ακομα 'καλυτερα' αν πεσουν ακυρα και δεν κλειδωθει αμεσως το θεμα) μη σου πω παει χαλαρα στο Top...1!! Hδη εφαγα τοση ωρα να δω τις 11 σελιδες που γεμισαν στις 5 ωρες που ελειψα... Παντως προβληματιζομαι αρκετα για το htc 8s (για να αλλαζει και λιγο το 'μονοπωλιο' του lg στο τοπικ). Με το lumia 520 να κοστιζει μολις 20 ευρω παραπανω και να ειναι στη χειροτερη ισαξιο, η προσφορα για το 8S δεν φαινεται πλεον και τοσο μεγαλη... Εμ εβαλαν το lumia 920 -> 299 ευρω, το 820 -> 199 ευρω, δεν εβαζαν και το 720 στα ...99 ευρω να παω να το παρω τρεχοντας; :)

 

by the way πιστευω οτι καταπιανεστε πολυ απο ψιλοασημαντες λεπτομερειες. πιστευω οτι ολες οι παραγγελιες υπαρχουν και φαινονται με οποιο τροπο και να εγιναν. το τι θα γινει θα το δουμε (και καλυτερα να το δουμε πρωτα πριν εκδηλωσουμε διαφορες 'προθεσεις')

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...