Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αξιζει το derire s τα 120ε?δεν ειναι και ψιχουλα ,ειδικα αν ειναι παπατζα

μαλλον εννοεις το desire x, ε;

 

Ενα mid range διπύρηνο κινητο με τα καλά του και τα κακά του είναι, αλλα 45 κάτω απο την τιμή στον σκρουτζ ειναι σίγουρα προσφορα.

Δες και reviews εδω και εδω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μαλλον εννοεις το desire x, ε;

 

Ενα mid range διπύρηνο κινητο με τα καλά του και τα κακά του είναι, αλλα 45 κάτω απο την τιμή στον σκρουτζ ειναι σίγουρα προσφορα.

Δες και reviews εδω και εδω...

ευχαριστω για την απαντηση,ναι x ενοουσα  :P .αναμεσα σε αυτο και το 8s?ποιο ψηφιζεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ποτε τρεχει η προσφορα παιδια ξερει κανεις σημερα το πρωι???????? και ειλικρινα ειμαι περιεργος προλαβε κανεις το lg optimus g???? γιατι εγω μπηκα αμεσως μολις ποσταρε ο  Lokokokakau το νημα και το κινητο ηταν ηδη εξαντλημενο.............η ειχαν κανα 2 κοματια η καποιος μπηκε και παρηγγηλε καμια 10αρια.................  :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την απαντηση,ναι x ενοουσα  :P .αναμεσα σε αυτο και το 8s?ποιο ψηφιζεται?

Επειδη δεν ειμαι gadgetakias αλλα γερνω προς PC μερια αποφασισα να παρω W8 και για τον λογο που θα χω και W8 PC.(και δεν μου πολυαρεσαν τα android οποτε να κανω και τη διαφορα)

Το πρωτο μου smartphone λοιπον ηταν το 8s το οποιο στην αρχη μαρεσε αρκετα.Έλα ντε ομως που η μικροσοφτ δεν το χει με τα κινητα!Δεν μπορεις να αποθηκευσεις apps σε external memory card (μονο στα 2 gb του κινητου,τα αλλα 2 στα πιανουν χαρτες,λογισμικο),δεν μπορεις να αλλαξεις με custom τον ηχο του μηνυματος και υστερει στις εφαρμογες απο οτι τα android.(πχ αυτο που με καιγε ηταν το ringtone maker)

 

Κατα τα αλλα,πανεμορφο το κινητο,το μεγεθος ειναι το ιδανο για μενα,ο ηχος ειναι αρκετα καλος στα ακουστικα με beach audio και εχει δικα του maps που σε βρισκει στο χαρτη χωρις internet.Επισης μπορεις να τροποποιησεις την δικια σου "επιφανεια εργασιας" που μου αρεσε παρα πολυ.

Αν εχεις συνηθισει τα android καλυτερα μεινε εκει γιατι μπορει να νιωθεις υποβαθμισμενος αμα αλλαξεις ^_^.Προσωπικα δεν μου πικρησε για τον λογo που ηταν το πρωτο μου και οτι το κινητο το θελω για να μιλαω και να ακουω μουσικη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To desire X ξερετε αν ειναι οκ με το gps του;

Εχω το sony u και εχει αθλιο gps (κλειδωνει δορυφορο μετα απο κανενα δεκαλεπτο).

Αξιζει να παω απο το U στο htc;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 8s το ειχα και γω για αρκετο καιρο, για 99 ευρω πιστευω αξιζει (αν και με 120 παιρνεις lumia 520), ειναι τιμιο κινητο, αν εξαιρέσεις την λιγη μνημη για εγκατασταση εφαρμογων, οποιος δε βαζει πολλες εφαρμογες δεν θα εχει κανενα προβλημα γιατι παει σφεντονα, εγω θα συνιστουσα το lumia 820 που ειναι τουμπανακι με πολυ καλη καμερα + nokia maps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τι τιμή ήταν αυτή για το Optimus G; Ένα Σάββατο είπα να κοιμηθώ!! Μπράβο στον TS για την προσφορά! 

 

Ελπίζω να παραλάβουν όλοι που το πρόλαβαν εκτός από τους γνωστούς-άγνωστους εμπόρους που τα παίρνουν με το κιλό. Αυτοί ελπίζω να παραλάβουν κάτι άλλο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...