Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νεα απαντηση στο faceboo προφιλ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πες του να μου κρατήσει τρία.

Κρίμα για άλλη μία φορά να βλέπουμε τέτοια φαινόμενα.

Πραγματικά έχω πάρει προϊόν σε τρελά προσφορά και το έδωσα όσο το πήρα γιατί δε με βόλεψε ούτε ευρώ παραπάνω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες του να μου κρατήσει τρία.Κρίμα για άλλη μία φορά να βλέπουμε τέτοια φαινόμενα.Πραγματικά έχω πάρει προϊόν σε τρελά προσφορά και το έδωσα όσο το πήρα γιατί δε με βόλεψε ούτε ευρώ παραπάνω.

Μη ξεχνάς ότι ζεις στη χώρα των εξυπνακηδων.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες του να μου κρατήσει τρία.

Κρίμα για άλλη μία φορά να βλέπουμε τέτοια φαινόμενα.

Πραγματικά έχω πάρει προϊόν σε τρελά προσφορά και το έδωσα όσο το πήρα γιατί δε με βόλεψε ούτε ευρώ παραπάνω.

σιγα μην ειναι αυτα απο βονταφον με 129.αν εχει 2 οπτιμους g θα ειναι οντως απο επιδοτηση οποτε μπορει να τα πουλησει οσο θεωρει αυτος καλη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα μην ειναι αυτα απο βονταφον με 129.αν εχει 2 οπτιμους g θα ειναι οντως απο επιδοτηση οποτε μπορει να τα πουλησει οσο θεωρει αυτος καλη τιμη.

Κανονικά με 0 post δεν θα έπρεπε να μπορούν να έχουν πρόσβαση σε αγγελίες ή να μπορούν μόνο να αγοράσουν. Άσε που πιστεύω ότι δεν τα έχει διαθέσιμα κ απλά τα έκανε παραγγελία.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμή που δεν έχει παραλάβει κανένας, μην κατηγορούμε έτσι κάποιον χωρίς να γνωρίζουμε γιατί μπορεί να πρόκειται και για σύμπτωση όπως έχει ξανασυμβεί στο παρελθόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες του να μου κρατήσει τρία.

Κρίμα για άλλη μία φορά να βλέπουμε τέτοια φαινόμενα.

Πραγματικά έχω πάρει προϊόν σε τρελά προσφορά και το έδωσα όσο το πήρα γιατί δε με βόλεψε ούτε ευρώ παραπάνω.

Είναι θέμα ανθρώπου. Κι εγώ το ίδιο θα έκανα με σένα.

 

Το θέμα είναι παιδιά οτι απ ο,τι φαίνεται το τέλος του 2013 θα βρει όλη την Ελλάδα με Lg όπως το 2012 με Neo V.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι θέμα ανθρώπου. Κι εγώ το ίδιο θα έκανα με σένα.

 

Το θέμα είναι παιδιά οτι απ ο,τι φαίνεται το τέλος του 2013 θα βρει όλη την Ελλάδα με Lg όπως το 2011 με Neo V.

 

fixed :P Απο το Νοεμβριο του 2011 ειχε ξεκινησει να πουλαει τρελά αυτο το κινητο. Ειχε γινει χαμος τοτε με τη διαθεσιμοτητα στα καταστηματα της vodafone. Και 2 χρονια μετα παλι η vodafone κανει το "θαυμα" της αλλα τωρα δεν συγκρινεται με τοτε. Τοτε παρεμεινε τιμη αγορας ενω τωρα μιλαμε για την υπερπροσφορα και δεν προκειται για λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμή που δεν έχει παραλάβει κανένας, μην κατηγορούμε έτσι κάποιον χωρίς να γνωρίζουμε γιατί μπορεί να πρόκειται και για σύμπτωση όπως έχει ξανασυμβεί στο παρελθόν.

Ακόμη κι έτσι να είναι επιμένω ότι δεν πρέπει ο καθένας να έχει πρόσβαση στις αγγελίες. .ποιος θα έπαιρνε πάντως 2 κινητά lg optimus g από επιδότηση όταν θα μπορούσε να πάρει το g 2 και θα το πουλούσε στα ίδια σχεδόν χρήματα και πιο γρήγορα ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fixed :P Απο το Νοεμβριο του 2011 ειχε ξεκινησει να πουλαει τρελά αυτο το κινητο. Ειχε γινει χαμος τοτε με τη διαθεσιμοτητα στα καταστηματα της vodafone. Και 2 χρονια μετα παλι η vodafone κανει το "θαυμα" της αλλα τωρα δεν συγκρινεται με τοτε. Τοτε παρεμεινε τιμη αγορας ενω τωρα μιλαμε για την υπερπροσφορα και δεν προκειται για λαθος.

Έχεις δίκιο, εμένα στο μυαλό μου μου είχε μείνει τον Μάρτιο-Απριλιο που μοίρασε 2000 συσκευές Neo V με τυχαία επιλογή απο ενεργοποιήσεις cu των 10 ευρώ. Το είχε κερδίσει μια φίλη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβασα μονο την πρωτη σελιδα του νηματος..
κατα τις 4 που μπηκα στο λινκ απο κινητο, το εδειχνε μη διαθεσιμο το G και με πηγαινε να δωσω email για να με ενημερωσει μολις ξαναυπαχει..

Μιση ωρα μετα το εδειχνε να υπαρχει και εριξα παραγγελια και τη δεχτηκε και πηρα κωδικο..επισης ειαπ και στη νυφη μου που ηθελε κινητο αυτες τις μερες και πηρε κωδικο και αυτη.. και 10 λεπτα μετα ειχε εξαφανιστει απο το σαιτ..
αμα κατσει και παραλλαβουμε θα μας ερθει κουτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη κι έτσι να είναι επιμένω ότι δεν πρέπει ο καθένας να έχει πρόσβαση στις αγγελίες. .ποιος θα έπαιρνε πάντως 2 κινητά lg optimus g από επιδότηση όταν θα μπορούσε να πάρει το g 2 και θα το πουλούσε στα ίδια σχεδόν χρήματα και πιο γρήγορα ;)

 

Μήπως να μην γράφουμε και προσφορές όσοι έχουμε λίγα ποστ;... Επειδή μερικοί είναι σιωπηλοί παρατηρητές σαν και εμένα και δεν σπαμάρουν σχόλια δεν σημαίνει κάτι... Εντελώς φιλικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη κι έτσι να είναι επιμένω ότι δεν πρέπει ο καθένας να έχει πρόσβαση στις αγγελίες. .ποιος θα έπαιρνε πάντως 2 κινητά lg optimus g από επιδότηση όταν θα μπορούσε να πάρει το g 2 και θα το πουλούσε στα ίδια σχεδόν χρήματα και πιο γρήγορα ;)

 

Αν λοιπον δεν προερχεται απο αυτη την προσφορα δεν καταλαβαινω γιατι να ασχοληθει καποιος να τη συζητησει. Δικαιωμα του ειναι να το πουλησει σε αυτη την τιμη. Ειναι η μονη παραλογη(σε μεγαλη τιμη) αγγελια που εχεις δει; ;) Ο πωλητης πουλαει και εμεις ψαχνουμε τι μας συμφερει και αγοραζουμε.

 

ΥΓ. Εχω παρει προιοντα απο χρηστες με 1-2 post στο forum και ηταν και σε καλη τιμη και αψογο λειτουργικα. Να χαθουν τετοια πωλητες γιατι βρισκονται 5-10 "εξυπνοι"; (που και μενα με χαλανε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...