Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια μην προσπαθητε να βγαλετε ακρη..απλα ανοργανωτοι ειναι, χωρις λογικη.

απο τα ποστς μου εδω ειδατε πως ημουν απο τους πρωτους πρωινους που παρηγγειλα το 8s.

ε μειλ επιβεβαιωσης δεν ελαβα..

 

πιο πιθανο μου φαινεται να παραλαβουμε αν απαιτησουμε οσοι δεν πηραμε το g να μας δωσουν στα 150 το 199αρι νοκια που εχουνε..

 

ψηνεστε???χε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν πάιζει να είχαν μόνο 15 κομμάτια! Δεν είναι κανένα μαγαζάκι η vodafone. Πιστεύω οι πιο πολλοί θα παραλάβουν. Εγώ δεν πρόλαβα μιας και αργά ενημερώθηκα αλλά σε επικοινωνία που είχα με φίλο πωλητή σε κατάστημα vodafone μου είπε ότι ΜΑΛΛΟΝ την πέμπτη θα το έχουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κοψουν τον λαιμο τους να βρουνε !!

ας μην χαλαγε το συστημα δικο τους προβλημα/.

 

αλλα ακομα κια να εγινε το λαθος ας τα βαλουν απο την τσεπη τους..

δεν θα κλαψουμε κιολας για την vodafone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη αχνοφαίνονται οι όρχεις που θα παραλάβουμε οι περισσότεροι

 

 

χαχαχαχαχαχα.............ρε συ.......ντροπη ρειιιιιιιιι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα σοβαρα της υποθεσης, η κατασταση της παραγγελιας για ολους ειναι φανταζομαι "σε εξελιξη" , και απλα αναμενουμε απο αυριο να φαμε κανα αμελετητο.

 

Oτι πιο επισημο

 

Vodafone Greece Καλησπερα σε όλους , σχετικά με τις παραγγελίες συγκεκριμένα του LG Optimus G , ισχύουν τα εξής : λόγω πολυ μεγάλης ζήτησης ταυτόχρονα παραγγέλθηκαν περισσότερες συσκευές απο το απόθεμα .Σε παραγγελίες με περισσότερα του ενός κομμάτια θα δωθει ενα . Βάση των παραπάνω σε χρήστες που έλαβαν κωδικο παραγγελίας ενώ δεν υπήρχε διαθέσιμη συσκευη , θα επικοινωνήσουμε απο αυριο για να δούμε τι καλύτερο μπορει να γίνει . Επίσης απο αυριο θα έχουμε και εικόνα αν θα υπάρξει απόθεμα ξανά άμεσα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες χαλαρώστε ρε σεις!!  Είναι φανερό πως η LG  ήθελε να ξεστοκάρει ότι τις είχε απομείνει στα υπόγεια και το έβγαλε προσφορά μέσω της Voda για να προκαλέσουν πάταγο και να διαφημιστούν! Μπορεί να ήταν συνολικά 100, μπορεί 200, μπορεί 1000! Θα το μάθουμε από Δευτέρα...

Πάντως είναι από τις καλύτερες προσφορές που έχουν γίνει ποτέ θα έλεγα! Τόσο τούμπανο κινητό στα 129 ευρώ, απλά ΔΕΝ υπάρχει η τιμή! Να δω μέχρι και την γιαγιά της γειτονιάς με τετραπύρηνο optimus g και αν πεθάνω! :P

Τους μόνους που λυπάμαι, είναι αυτούς που το πήραν ακριβά, ή το έχουν βάλει σε αγγελίες πάνω από 200 ευρώ , μιας και όταν ξέρεις πως έφτασε στα 129 ευρώ η συσκευή, νιώθεις λίγο μακάκας να το πάρεις πολύ ακριβότερα! (Τουλάχιστον έτσι νιώθω εγώ, πάνω από 200 δεν θα το έπαιρνα μιας και με την φτώχεια που παίζει τριγύρω, θ' αρχίσουν οι εταιρίες και άλλες παρόμοιες προφορές ....πολύ σύντομα!! Νομίζω πως η LG άνοιξε τον δρόμο γι' αυτό!!)
Υ.γ. Βέβαια, αφήνω και μια πισινή ότι μπορεί να δώσουν συνολικά καμιά 10ρια τηλέφωνα και το μόνο που ήθελαν ήταν να προκαλέσουν ντόρο για να μπει κόσμος στο site τους να γραφτεί ή να επισκεφτεί τα καταστήματα τους! Αυτό θα είναι μεγάλο FAIL!!!
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω για 8s εριξα κατα τις 3 το πρωι.. την μια δεν εμπαινε καν η παραγγελια.. το ξαναεκανα κ καταχωρηθηκε απλα δεν μου εχει ερθει μέιλ. Το κινητο ειναι ακομα στο site βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι email σου ειρθε? Και τι ωρα το παραγγειλες φιλε?

2-3 λεπτα αφου ξαναεγινε διαθεσιμο το μεσημερι

Αγαπητέ / ή πελάτη,

 

Ευχαριστούμε πολύ για την προτίμησή σου στο Vodafone eShop. Ο κωδικός της παραγγελίας σου είναι χχχχχ. 

Παρακαλώ κράτησε τον παραπάνω κωδικό παραγγελίας για να διευκολύνεις πιθανή επικοινωνία με εκπρόσωπο της εταιρίας μας αναφορικά με την παραγγελία σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παρηγγειλα αμεσως κανα 2 λεπτα μετα απο σενα φιλε ougxar.

 

ε καπου σε μας θα καταλαβαν οτι δεν εχουν κ πολλα g κ κοψαν την παροχη...

 

κοντα σου νιωθω καποια αφαλεια,

φιλε ougxar...

χμμμ ακουστηκε καπως ε?

 

 

εντιτ...ΕΥΡΗΚΑ

το ιδιο μηνυμα διαβασα με την παραγγελια στο βοντασαιτ..

 

οποτε απλα δεν τα εστελναν σε μειλ αλλα στο εδειχναν αμεσως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση στο facebook της vodafone πριν λιγα λεπτα:

 

Θέλει η Vodafone να ξεστοκάρει κάποια κινητά σε πολύ καλή τιμή και όπως φαίνεται δεν την ενδιαφέρει ποιος θα επωφεληθεί. Κρίμα για τους πελάτες της Vodafone που όπως φαίνεται δεν έχουν καμιά προτεραιότητα και όσοι δεν επισκέπτονται το site καθημερινά δεν πρόλαβαν την προσφορά. Δηλαδή τόσα ανούσια sms μας στέλνετε, δεν μπορούσατε να μας ενημερώσετε και για αυτό; Έχω παρακολουθήσει το θέμα σε διάφορα forum και είδα πολλούς να παραδέχονται πως αγόραζαν τα κινητά πέντε - πέντε και δέκα δέκα για τους ίδιους και για φίλους. Ως χρήστης συμβολαίου και καρτοκινητών της Vodafone πραγματικά αισθάνομαι αδικημένος.

 

Απαντηση απο vodafone:

 

 Καλησπερα , αναφερόμαστε και παρακάτω στην πολυ μεγάλη ζήτηση των συσκευών σε έκπτωση και ειδικά στο LG Optimus G που για την ώρα εξαντλήθηκε . Παραγγελίες απο το e shop με περισσότερα του ενός κομμάτια , θα λάβουν ενα . Σε ευχαριστουμε για τα σχόλια .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κολλάτε στο mail, μαλακίες είναι

Κάποιος ανέφερε αρκετές σελίδες πιο πριν ότι έκανε την παραγγελία, email δεν του ήρθε, το είπε σε φίλο του και ενώ εκείνος παρήγγειλε αργότερα του ήρθε mail

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...