Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ειμαι απο αυτούς που δεν πρόλαβαν, αλλά σας λέω ότι δεν υπάρχει περίπτωση εταιρεία σα την Vodafone να μη τηρήσει στο ακέραιο τις παραγγελίες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε όλους , σχετικά με τις παραγγελίες συγκεκριμένα του LG Optimus G , ισχύουν τα εξής : λόγω πολυ μεγάλης ζήτησης ταυτόχρονα παραγγέλθηκαν περισσότερες συσκευές απο το απόθεμα .Σε παραγγελίες με περισσότερα του ενός κομμάτια θα δωθει ενα . Βάση των παραπάνω σε χρήστες που έλαβαν κωδικο παραγγελίας ενώ δεν υπήρχε διαθέσιμη συσκευη , θα επικοινωνήσουμε απο αυριο για να δούμε τι καλύτερο μπορει να γίνει . Επίσης απο αυριο θα έχουμε και εικόνα αν θα υπάρξει απόθεμα ξανά άμεσα .

 

 

Μόνοι τους το λένε στο facebook...

 

Btw εγώ αυτό το μεταφράζω σαν 10% έκπτωση στην επόμενη αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι απο αυτούς που δεν πρόλαβαν, αλλά σας λέω ότι δεν υπάρχει περίπτωση εταιρεία σα την Vodafone να μη τηρήσει στο ακέραιο τις παραγγελίες....

 

Αν και εχθές που τα λέγαμε εδω μέσα ήμουν σίγουρος ότι θα πάρουμε τα @@@@ μας, μετά από αυτά που διάβασα αναπτερώθηκαν οι ελπίδες μου!!!  :-D   :-D   :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2-3 λεπτα αφου ξαναεγινε διαθεσιμο το μεσημερι

Αγαπητέ / ή πελάτη,[/size]Ευχαριστούμε πολύ για την προτίμησή σου στο Vodafone eShop. Ο κωδικός της παραγγελίας σου είναι χχχχχ. [/size]Παρακαλώ κράτησε τον παραπάνω κωδικό παραγγελίας για να διευκολύνεις πιθανή επικοινωνία με εκπρόσωπο της εταιρίας μας αναφορικά με την παραγγελία σου. [/size]

Φιλε τετοια ιδοποιηση ολοι οσοι εκαναν την παραγγελια το ελαβαν σαν email αν εχεις παραδωση με courier και μήνυμα οταν πατησες για να το παραλαβεις σε καποιο μαγαζι της vodafone που επελεξες........
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει μωρέ το πολύ πολύ να ζητήσουμε το Lg G2 αντί γι αυτό.. Από ότι είδα η cosmote στην ίδια τιμή τα έχει εξάλλου.. χαχααχαχαχαχαχαχαχα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει μωρέ το πολύ πολύ να ζητήσουμε το Lg G2 αντί γι αυτό.. Από ότι είδα η cosmote στην ίδια τιμή τα έχει εξάλλου.. χαχααχαχαχαχαχαχαχα 

 

E μην είμαστε και πλεονέκτες. Ας αρκεστούμε και στο G Pro...  :lol:  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E μην είμαστε και πλεονέκτες. Ας αρκεστούμε και στο G Pro...  :lol:  :P

Χαχαχα.. Μα δεν είμαι πλεονέκτης..! Αφού ίδια τιμή τα κοστολογούν σε αυτά τα μαγαζιά! Συμβιβάζομαι και με xperia Z, ακόμα και με note 2. Τους δίνω και εναλλακτικές δεν εχω θέμα.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...