Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν μιλούσαμε για cosmote και wind θα σας έλεγα μη περιμένετε πολλά.

Με τη vodafone δεν έχετε να φοβ'αστε τίποτα, το έχει αποδείξει πολλάκις.

Κι εγώ-να πάρει η ευχή- έμεινα στην απ'έξω γιατί δεν ήμουν μπροστά στο κομπιούτερ....

 

Κι εγώ τα ίδια και το κινητό το ψάχνω μήνες. Δεν είναι γραφτό τελικά. :unsure:

 

Πάντως η μόνη ικανοποιητική λύση για όσους τυχόν δεν επαρκεί το απόθεμα είναι 170 ευρώ έκπτωση σε κινητό της αρεσκείας τους, αφού το G το είχαν 300 και το έδιναν 130.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Aκριβώς και εγώ παράδοση απο κατάστημα της περιοχής μου επέλεξα και δεν μου ήρθε κανένα μήνυμα μέσω e-mail. Απλά ο κωδικός παραγγελίας μετά το order. Εν τω μεταξύ στην μηχανή αναζήτησης έχει την παραγγελία μου "σε εξέλιξη". Μακάρι τελικά να παραλάβουμε καθώς πρόκειται για σούπερ προσφορά που είχα χρόνια να δώ.

woot! σε εξέλιξη; πότε πρόλαβαν, έχει κανείς άλλος ίδιο status;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ τα ίδια και το κινητό το ψάχνω μήνες. Δεν είναι γραφτό τελικά. :unsure:

 

Πάντως η μόνη ικανοποιητική λύση για όσους τυχόν δεν επαρκεί το απόθεμα είναι 170 ευρώ έκπτωση σε κινητό της αρεσκείας τους, αφού το G το είχαν 300 και το έδιναν 130.

 

Αν γίνει στραβή το σωστό θα ήταν να δώσουν ποσοστιαία έκπτωση σε κινητό της αρεσκείας μας. Έκπτωση κάπου στο 57% αν δεν κάνω λάθος. Όπως και να 'χει σε τέτοια περίπτωση υποτιμούν την νοημοσύνη μας. Βλέποντας και κάνοντας λοιπόν.

woot! σε εξέλιξη; πότε πρόλαβαν, έχει κανείς άλλος ίδιο status;

 

Ναι το έχω κι εγώ από το πρωί που το είδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι "σε εξέλιξη" αναγράφει βάζοντας τον κωδικό παραγγελίας μου στην μηχανή αναζήτησης.

Μην δίνεις και πολύ σημασία νομίζω σε αυτά, θα δείξει αύριο τι γίνεται αν θα μας πάρουν τηλέφωνο έναν - έναν να μας πουν ή μας ενημερώσουν μέσω e-mail για την παραλαβή.

Εγώ δεν έχω χρόνο λόγω δουλειάς πρωινάτικα να αρχίσω τα τηλεφωνήματα και δεν γουστάρω να σπαστώ στην τελική και να χαλάσω την διάθεσή μου (Σημαντικό!).

Αν δεν υπάρχει ενημέρωση μέσω τηλεφωνήματος - sms - e-mail ή whatever (μιας και δίνεις τον αριθμό σου / ε-mail σου πρίν την παραγγελία) απο αυτούς τότε απο μεθαύριο θα δούμε τι θα κάνουμε.

Αν είναι σοβαρή εταιρεία (που πιστεύω ότι είναι καθώς συνδρομητής χρόνια) θα το δείξει εκ του αποτελέσματος δίνοντας μία συσκευή σε έκαστο που παρήγγειλε, αλλιώς θα μιλάμε για άλλο ένα φιάσκο με σκοπό την διαφήμιση.

Μην προτρέχουμε όμως παιδιά δεν είναι σωστό.

Πάνω απο όλα relax, δεν θα τρελαθούμε κιόλας. Υπάρχουν σοβαρότερα πράγματα να αγχωθεί κανείς.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vodafone Greece Νίκο καλησπέρα , δεν ειναι βέβαιο . Είμαστε σε επαφή με LG για να στείλει συσκευές αλλα δεν γνωρίζουμε ακόμα διαθεσιμότητα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαβα μηνυμα οτι η προσφορα τελειωσε γιατι το lg εξαντληθηκε,εστειλαν link αν θελω να διαλεξω καποια αλλη προσφορα

 

Δεν πρόλαβες να παραγγείλεις το LG όπως κάναμε οι υπόλοιποι εδώ καθώς όπως έγραψες στο πρώτο σου μήνυμα δεν πρόλαβες και σε άφηνε να επιλέξεις ανάμεσα στα υπόλοιπα.

Μην μπερδεύεις λοιπόν τους άλλους, σαφώς και έχει εξαντληθεί πλέον το LG....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην προτρέχουμε όμως παιδιά δεν είναι σωστό.

Πάνω απο όλα relax, δεν θα τρελαθούμε κιόλας. Υπάρχουν σοβαρότερα πράγματα να αγχωθεί κανείς.

 

+1000 Έτσι ακριβώς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι,250 παραγγελιες εγιναν ΓΕΝΙΚΑ.

Είσαι σίγουρος; Γιατί εγώ βλέπω ότι σε techblog.gr, Myphone.gr και Insomnia.gr γίνεται ένας χαμός πρωτοφανής. Άσε που κατάστημα Vodafone προαστιακής πόλης είχε δεχθεί 35 παραγγελίες ως τις 3 το μεσημέρι... Άσχετα που κλείνανε εκείνη την ώρα και λέγανε σε όλους "θα σας πάρουμε τηλέφωνο"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο facebook ενα παλικαρι αναφερει κατι για 5 ψηφιο κωδικο αγορας.σταλθηκε σε κανεναν κατι τετοιο? Για κωδικο συναλλαγης και κωδικο παραγγελιας λεγαμε μεχρι τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...