Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και σε μενα ετσι μου ειπαν σε καποιο καταστημα,το θεμα ειναι οτι αν υπαρχει στην αποθηκη θα ενημερωθει και το site(λογικα) οποτε..

Μιλησα με αλλο καταστημα στο οποιο τους ειπαν οτι δεν υπαρχει αποθεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι λογικά κάπως έτσι γίνεται η διαδικασία. Εκτός και αν υπάρχει stock στο κατάστημα και μπορεί να το δώσουν. Αλλά δύσκολο.

 

Edit: Από τα συμφραζόμενα κατάλαβα πως λίγα ή κανένα από τα καταστήματα δεν έχουν stock και η όλη διαδικασία ελέγχεται από την αποθήκη. Οπότε η υπάλληλος μου εξήγησε πως σε περίπτωση που η ιστοσελίδα γράφει ο,τι δεν υπάρχει stock σημαίνει πως στην αποθήκη δεν υπάρχει stock και ούτε εκείνοι μπορούν να παραγγείλουν. Γι αυτό μου είπε άλλος υπάλληλος ο,τι πρέπει να περιμένουμε μέχρι τη δευτέρα μήπως υπάρξει ξανά stock. Με άλλα λόγια είμαστε καταδικασμένοι. Όσοι πρόλαβαν πρόλαβαν. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψηνομαι για το 8s για δεύτερο κινητο.<br> Λέτε να το παραλάβουμε οταν ειναι διαθεςιμο στην τιμη αυτή

Τελικά έδωσα το email μου και αν τύχει εχει καλός.

Δεν χάνω τίποτα..<br><br> Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το παρήγγειλα μαγκες............. απο καταστημα vodafone στην περιοχη μου..........11 το πρωι........... μαλιστα η κοπελα μπηκε μπροστα μου στο σιτε της αποθηκης τους που βλεπουν διαθεσιμοτητες αυτοι και ειχε ακομα καποια απειροελαχιστα κοματια 6-7 και ειδα με τα ματια μου την παραγγελια που εκανε για εμενα την οποια και δεκτηκε το συστημα κανονικα...και μειωσε ενα κοματι απο το αποθεμα..... τεταρτη - πεμπτη θα το εχω στα 129 ευρο.................δεν υπαρχει αυτη η τιμη ουτε στο εξωτερικο ουτε πουθενα για το optimus g...........τολμω να πω οτι ειναι η καλυτερη προσφορα σε smartphone τοσο υψηλων χαρακτηριστικων που εχω δει ποτε στην ελλαδα σιγουρα..........129 ευρο πλακα μας κανουν!!!!!!!!!!!!!!!!!..... σε καταστημα  vodafone ετοιμοπαραδοτο μην το ψαχνετε τουλαχιστον εδω στην πολη μου (ηρακλειο κρητης ) πηρα και στα 14 καταστηματα που υπαρχουν και δεν το ειχε κανεις!!!!!!!!

 

 

 

 

Υ.Γ. Ευτυχως δεν παρηγγειλα το samsung galaxy ace 2 χθες στα ιδια λεφτα.............χαχαχαχαχαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος και το 8S στο site...

Παντως απο οτι ειδα υπηρχε δυνατοτητα να αυξησει κανεις τα 'τεμαχια' κατα την παραγγελια οποτε αν την επεσε κανενας εμπορος εχει να γινει χαμος στις αγγελιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα μέρα που βρήκα να ξυπνήσω 2 παρά :-(

Πήγα και γω στο κατάστημα της περιοχής μου (2 παρά 3 ήμουν μέσα) και είχε κλείσει το σύστημα, δε μπορούσε να παραγγείλει αλλά μου είπε πως αν στο site το βγάζει μη διαθέσιμο τότε τζίφος

Σιγά μην το είχαν ετοιμοπαράδοτο

Θα αρκεστώ στο desire x για τη μάνα μου :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω βαλει να με ειδοποιησει το συστημα στο εμαιλ ειτε για το lg optimus g ειτε για το windows phone

μακαρι να ξαναβγουν πριν παραλαβω το desire :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι 11 νοεμβριου μου ειπαν ισχυει η προσφορα............... αλλα οτι εξαντλειτε εξαντλειτε μαλλον................ μακαρι να συμβαινει το αντιθετο............ lg optimus g 129 ευρο.............. δεν παιδια δεν το συζηταμε και δανεικα θα επερνα.......χαχαχαχα............ δειτε τον βλαχακη πως κανει http://techblog.gr/mobile/lg-optimus-g-vodafone-129-euro-5277/ .............. τρελαθηκε................χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δειτε τον βλαχακη πως κανει http://techblog.gr/mobile/lg-optimus-g-vodafone-129-euro-5277/ .............. τρελαθηκε................χαχαχαχα

 

Αν το δείτε στο site της Vodafone ως «εξαντλημένο» μην απογοητευτείτε, περάστε από ένα κατάστημα και θα σας το παραγγείλουν

 

Περάσαμε ρε π@π@ρ@ και φάγαμε άκυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...