Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας μην ανοίξει τέτοια συζήτηση. Το σχεδόν σίγουρο που ξέρουμε από την όλη ιστορία είναι ο,τι θα δοθεί ένα τεμάχιο ανά παραγγελία. Ορθό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κοιτα αυτη η προσφορα ηταν για 5 ωρες

εγω πχ αν το παρω και δε μου αρεσει/βολεψει και θελω να το δωσω πχ 220 ευρω πρεπει να απολογηθω?

το να το αγορασει για να το πουλησει αποκλειστικα συμφωνω ουτε εμενα μου αρεσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αφήστε το τι είναι ηθικά σωστό και τι όχι, δεν μας ενδιαφέρει η γνώμη του καθενός σχετικά με τις μεταπωλήσεις. Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να είναι εντάξει η Vodafone στην συμφωνία αγοραπωλησίας και να δώσει αυτό που προσέφερε προς αγορά σε όσους καταχώρισαν παραγγελία και να μην αρχίσουν τις βλακοδικαιολογίες και τις αστείες εναλλακτικές "προσφορές".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως πουλάμε φθηνότερα απο την τιμη που αγοράζουμε! Τουλάχιστον μεχρι στιγμής έτσι μου έχει συμβει!!!!

απορω αυτοι που θα τα πουλαν σε αγγελιες τι αποδειξη θα δινουν...

129 ευρω τιμη στην αποδειξη και θα το πουλαν 100 παραπανω με ποια λογικη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω αυτοι που θα τα πουλαν σε αγγελιες τι αποδειξη θα δινουν...

129 ευρω τιμη στην αποδειξη και θα το πουλαν 100 παραπανω με ποια λογικη;

Πρώτη φορά θα ειναι;

Από εξυπνακηδες και κορόιδα άλλο τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα..ομολόγησε πόσα πήρες! :-D  :-D  :-D

 

ούτε ένα δυστυχώς :cry: Ρωτησα γιατί καποια ατομα ηδη αρχισαν να το δινουν και σκεφτομαι να το κλεισω απο τωρα με 200 και κατι η να περιμενω μπας και κανας χριστιανος το δωσει τουλαχιστον οσο το πηρε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ζητηση, η προσφορα,εμεις οι ιδιοι διαμορφωνουμε τις τιμες..

 

το τι πιστευω εγω ή αλλος δεν μετρα εκτος κ μιλαμε για καποιους αλητες που παρακαμπτουν τους νομους της αγορας ..βλεπε προιοντα της απλ..

τα οποια κ δεν χανουν τιμη διοτι εμεις τα αρνια συνεχιζουμε να αγοραζουμε..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη, γιατι σας κανει εντυπωση οτι μερικοι θα αγορασουν με μοναδικο σκοπο να πουλησουν με κερδος?

Ετσι δεν λειτουργει τοσα χρονια η ελληνικη (παρα)οικονομια?

Ξεχασατε τους περιβοητους “μεσαζοντες” που απλως μεταπωλουσαν και εβγαζαν μαυρο χρημα περισσοτερο και απο τον παραγωγο αλλα και τον τελικο πωλητη?

Δεν βλεπετε οταν εχει προσφορες στα μεγαλα super market που καποιοι πανε απο τα χαραματα και φευγουν με 3-4 καροτσια γεματα με το ιδιο προιον και ο κακομοιρης απλος πελατης βρισκει αδεια ραφια?

Ετσι ειναι αρκετοι ελληνες(λογικα θα συμβαινει σε καθε χωρα) , αρα λογικα θα υπαρχουν μερικοι και στο ινσομνια.

Μην προσπαθειτε να τους πεισετε για το “ανηθικο” της ενεργειας τους αυτης, δεν τους νοιαζει.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο γινεται ,διοτι στο ελλαντα σπανιες οι προσφορες,αφου σαν αρνια αγοραζουμε..

οποτε γιατι να δωσει προσφορες στα αιφον κ στα gs4, αφου πουλανε?

 

αμα για παραδειγμα ομως για 2 μηνες συντονισμενα στο ινσομνια , στο myphone gr και στους φιλους μας πουμε ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΟΧΙ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΑΠΛ, τοτε ναι πιστευω θα ιδρωσει καναφτακι να κατεβουν οιτιμες..

οπωσδηποτε βρισκουμε κ σε ποια χωρα τους κοροιδευει η απλ σαν εμας κ συντονισμενα για 2 μηνες μποικοταζ..

 

η lg με το g2 τι εχει συνολικα χειροτερο προιον απο το iphone 5c?χαζοι ειναι στην lg? απλα θελουνε μεριδιο αγορας..

ας στερησουμε για λιγο το μεριδιο της απλ να κατεβουν τα αιφον..

 

προσοχη συγκρινω τιμες σε δολλαρια στην αμερικη με τιμες σε ευρω στα αιφον..ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΕΞΟΦΘΑΛΜΗ ΚΛΕΨΙΑ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά ανοίγεις μεγάλο θέμα, αλλά είσαι offtopic.

Για το αρνιά θα συμφωνήσω επίσης καθώς είμαι 100% σίγουρος ότι το 99,99% όσων το παρήγγειλαν και εύχονται να παραλάβουν δεν είχαν ανάγκη απο κινητό στην παρούσα φάση (βάζω και τον εαυτό μου φυσικά μέσα) αλλά προτίμησαν να σκάσουν το 129άρι για (άλλο) ένα καλύτερο κινητό παρά να βουλώσουν καμμια τρύπα...

Δεν βγάζεις άκρη λοιπόν.

Μείνετε on topic pls.  :-)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω αυτοι που θα τα πουλαν σε αγγελιες τι αποδειξη θα δινουν...

129 ευρω τιμη στην αποδειξη και θα το πουλαν 100 παραπανω με ποια λογικη;

Θα πουν ότι το πήραν με επιδότηση και το επιπλέον πόσο που έδωσαν ήταν 129 ευρώ. Βέβαια μπορούν να πουν ότι ήταν και δώρο ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα η κανονικη τιμη ειναι στα 350 αυτη τη στιγμη οποτε κρινεις

απο τη στιγμη που καποιος πηρε ενα κομματι και το δινει δικαιωμα του,δεν πηρε 10 κομματια για να το κανει εμποριο πχ

κατα καποιο λογο και το 1 εμποριο ειναι.

 100€ στην εποχη μας ειναι πολλα για να βγουν στο ετσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως πουλάμε φθηνότερα απο την τιμη που αγοράζουμε! Τουλάχιστον μεχρι στιγμής έτσι μου έχει συμβει!!!!

 

Σωστα εβαλες τη λεξη "συνηθως" γιατι εδω ειναι ιδιαιτερη περιπτωση. Γενικη ερωτηση: Αν καποιος πουλησει του χρονου αυτο το κινητο το οποιο πλεον θα ειναι μεταχειρισμενο ενος ετους, πιστευετε οτι θα υπαρξει εστω και ενας που θα το πουλησει πχ. 70€ επειδη αυτος το αγορασε σε ευκαιρια 130€; Εγω σας λεω ουτε ενας δεν θα το κανει. Θα το πουλησει με βαση την τιμη που πωλειται ενα τετοιο μεταχειρισμενο προιον του χρονου. Και αρα ετσι μπορει να βγαλει και λεφτα.

 

Με την ιδια λογικη και αυτος δεν θα ηταν "ανηθκος"; Αφου το πουλαει ακριβοτερα απο οτι το πηρε ή εστω στην ιδια τιμη; Ετσι ομως ειναι η αγορα. Οπως αυτος που το πηρε 600 οταν πρωτοβγηκε, δεν μπορει να το πουλησει τωρα μεταχειρισμενο ετους στα 300 ή 400, ετσι και αντιστροφοως αναλογα αυτος που θα το παρει 130 δεν θα το πουλησει του χρονου 70€.

 

Αλλο παραδειγμα οι μνημες ddr3 απο το you σε προσφορα το Δεκεμβριο του 2012 που ειχαν βγει τα 2χ4GB DDR3 @ 1600Mhz προς 27€ ενω τωρα η ελληνικη τιμη κυμαινεται στα 70-80. Αυτος που τις πηρε απο το you ποσο θα τις πουλησει μεταχειρισμενες; 15€; Αποκλειεται. Και δεν θα ειναι ανηθικο αν δεν το κανει.

 

Βεβαια αυτα που λεω παραπανω διαφερουν με το να παρει καποιος το κινητο απο την αρχη μονο και μονο για να το πουλησει ωστε να βγαλει λεφτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...