Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλεσα σε 6-7 μαγαζια για το Htc 8s αν υπαρχει ετοιμοπαραδοτο και δεν το εχουν ουτε αυτο. Ετοιμοπαραδοτο τουλαχιστον.

Επι τη ευκαιρια ρωτησα κιολας εναν υπαλληλο τι παιζει με το Lg. Μου ειπε οτι απο Πεμπτη θα ξερουν τι γινεται και εχει ηδη 10 κρατησεις. Εε ειπα να γινω και εγω η 11η μηπως και μου κατσει :P

κρατησεις ε.. not bad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλεσα σε 6-7 μαγαζια για το Htc 8s αν υπαρχει ετοιμοπαραδοτο και δεν το εχουν ουτε αυτο. Ετοιμοπαραδοτο τουλαχιστον.

Επι τη ευκαιρια ρωτησα κιολας εναν υπαλληλο τι παιζει με το Lg. Μου ειπε οτι απο Πεμπτη θα ξερουν τι γινεται και εχει ηδη 10 κρατησεις. Εε ειπα να γινω και εγω η 11η μηπως και μου κατσει :P

Εγώ εχθές πέρασα βολτα απο το κατάστημα της Vodafone του Χαλανδρίου(Ανδρέα Παπανδρέου 4)και είχε ένα τελευταίο htc 8s,για παρε και ρώτησε...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη δεχονται ακομα κρατησεις ενω δεν ξερουν καλα καλα αν θα παρουν τα παιδια που εκαναν παραγγελια το σκ..οτι να ναι .Παμε για μεγαλο κουβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εχθές πέρασα βολτα απο το κατάστημα της Vodafone του Χαλανδρίου(Ανδρέα Παπανδρέου 4)και είχε ένα τελευταίο htc 8s,για παρε και ρώτησε...

Μου πεφτει μακρια απο Ιλιον για να παω.

Μου ειπε το παιδι οτι θα καλεσει αλλα καταστηματα μηπως και το εχουν διαθεσιμο για να μου το φερει στο Ιλιον.

Δηλαδη δεχονται ακομα κρατησεις ενω δεν ξερουν καλα καλα αν θα παρουν τα παιδια που εκαναν παραγγελια το σκ..οτι να ναι .Παμε για μεγαλο κουβα

Οταν τον ρωτησα τι γινεται με το ολο θεμα μου ειπε επ'ακριβως 

'για να παραλαβουν ολοι θα πρεπει να στειλει η Lg στοκ 3000-4000 κομματιων συνολικα. Οποτε δυσκολο να παραλαβουν τοσα πολλα ατομα''. Τοτε ηταν που του ειπα εγω αν δεν βαριεται να με βαλει και εμενα στην ολη λιστα. Μου ανεφερε βεβαια χαρακτηριστικα οτι 

''οπως και να εχει ολα ειναι θεμα προτεραιοτητας οποτε ειναι σχεδον απιθανο να στειλουν σε καθε καταστημα 20-30 συσκευες''.

Ουσιαστικα μου εκανε κρατηση, απλα για να μου κανει. Σιγα μην παραλαβω τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οι περισσοτεροι υπαλληλοι δεν ξερουν την τυφλα τους...Ενας δεν γνωριζε τπτ για προσφορες,η αλλη μου ειπε οτι γινεται μονο μεσω internet και να μπω να το παραγγειλω(!!!) και η αλλη που ειχε κανει κρατησεις τα ειχε γραψει σε κατι χαρτακια.Η καταασταση ειναι κωμικοτραγικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως δεχοντε κρατησης εφοσον πλεον δεν ειναι στις προσφορες?δεν ειναι εφικτο εκτος και οι μαγαζατορες θελουν να δειξουν την καλη θεληση της αλυσιδας και λενε και καλα αφησε ενα ονομα και αν θα ξαναβγει που χλωμο το βλεπω κατσε να παρο0υμε εμεις πρωτα...θα σου κρατησω ενα κοματι μετα απο τα κοματια των γνωστον μας φιλων μας καθε υπαληλλου.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα προαισθημα οτι θα παραλαβουμε.. οπως και να εχει ευχαριστω τον ts......

 

και μια ερωτηση για το LG OG. Ειδα το hands-on του Techblog και λεει οτι η καμερα δεν ειναι καλη.. οτι παραπεμπει σε κινητο τριετιας.

ισχυει κατι τετοιο; 

Εγω εψαχνα να αντικαταστησω το S2 με κατι νεωτερο, με μεγαλυτερη οθονη και αναλυση οθονης.. αλλα ηθελα και η καμερα να ειναι τουλαχιστον αντιστοιχη καθως τη χρειαζομαι.. Λετε να ειναι χειροτερη του S2;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα προαισθημα οτι θα παραλαβουμε.. οπως και να εχει ευχαριστω τον ts......

 

και μια ερωτηση για το LG OG. Ειδα το hands-on του Techblog και λεει οτι η καμερα δεν ειναι καλη.. οτι παραπεμπει σε κινητο τριετιας.

ισχυει κατι τετοιο; 

Εγω εψαχνα να αντικαταστησω το S2 με κατι νεωτερο, με μεγαλυτερη οθονη και αναλυση οθονης.. αλλα ηθελα και η καμερα να ειναι τουλαχιστον αντιστοιχη καθως τη χρειαζομαι.. Λετε να ειναι χειροτερη του S2;

Παρελαβε πρωτα και αμα δεν σου αρεσει εδω ειμαστε να το αγορασουμε σε μια λογικη τιμη :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οι περισσοτεροι υπαλληλοι δεν ξερουν την τυφλα τους...Ενας δεν γνωριζε τπτ για προσφορες,η αλλη μου ειπε οτι γινεται μονο μεσω internet και να μπω να το παραγγειλω(!!!) και η αλλη που ειχε κανει κρατησεις τα ειχε γραψει σε κατι χαρτακια.Η καταασταση ειναι κωμικοτραγικη.

Μα ειμαι 100% σιγουρος οτι αυτο γινεται. Οτι σε χαρτακια δηλαδη εχουν γραφτει οι τηλεφωνικες παραγγελιες.

Πως αλλιως να το παραγγειλει και ο ιδιος αλλωστε οταν δεν υπαρχει καν στο σαιτ;

Τουλαχιστον ειναι εξυπηρετικος ο υπαλληλος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα προαισθημα οτι θα παραλαβουμε.. οπως και να εχει ευχαριστω τον ts......

 

και μια ερωτηση για το LG OG. Ειδα το hands-on του Techblog και λεει οτι η καμερα δεν ειναι καλη.. οτι παραπεμπει σε κινητο τριετιας.

ισχυει κατι τετοιο; 

Εγω εψαχνα να αντικαταστησω το S2 με κατι νεωτερο, με μεγαλυτερη οθονη και αναλυση οθονης.. αλλα ηθελα και η καμερα να ειναι τουλαχιστον αντιστοιχη καθως τη χρειαζομαι.. Λετε να ειναι χειροτερη του S2;

χωρις να θελω να γινω κακος 129 ευρω ειναι μν γινομαστε ακομα πιο αχαριστοι σε αυτη την τιμη οχι απλα δεν θα βρισκες κατι καλυτερο αλλα και κανενα που να το πλησιαζει στο ελαχιστο . Αντι να βλεπεις τα 2gb ram , 32g μνημης , την Ips οθονη που δεν θα τα βρισκες σε κανενα κινητο σε αυτη την τιμη ακομα και σε κινεζικο ... Anyway η καμερα του νομιζω χωρις να τ λεω με σιγουρα δεν τ χω ψαξει ειναι λιγο χειροτερη απο το s2 , νομιζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ειμαι 100% σιγουρος οτι αυτο γινεται. Οτι σε χαρτακια δηλαδη εχουν γραφτει οι τηλεφωνικες παραγγελιες.

Πως αλλιως να το παραγγειλει και ο ιδιος αλλωστε οταν δεν υπαρχει καν στο σαιτ;

Τουλαχιστον ειναι εξυπηρετικος ο υπαλληλος :P

Μα ετσι πως θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι περιεργος να δω που θα καταληξει το ολο θεμα.. ειδικα στα καταστηματα με τις παραγγελιες.. Αλλοι ψαχναν απο προ χτες τα καταστηματα κ δε τουσ γραφαν καν σε χαρτακι ενω καποιοι δε ξεραν τπτ. Αλλοι μεχρι και σημερα κρατανε παραγγελιες.. Γενικα η ολη κατασταση ειναι λιγο fail. Προτιμοτερο να ηταν μονο online ,να ελεγε μονο 250 κομματια και να τα εδινε με τη μια και οχι λιγα τωρα λιγα μετα λιγα απτα καταστηματα και βλεπουμε.. αλλα λογικο ειναι,,κανει ντορο με τη προσφορα και θα διωξει και τα υπολοιπα σιγα σιγα που δεν ειναι τοσο καλες ευκαιριες..

Εχει να πεσει τρελο κραξιμο αν καποιοι παραλαβουν κινητο ενω παρηγγειλαν δευτερα, ενω αλλοι που το εψαχναν απτο πρωι του σαββατου τους ελεγαν αφηστε κ βλεπουμε απο βδομαδα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ετσι πως θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας?

Υποθετω οτι πρωτα θα δοθουν τα κινητα στις παραγγελιες μεσω ιντερνετ και οσες συσκευες μεινουν στο καταστημα,

θα εξυπηρετηθουν οι κρατησεις;

Θα φανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι πιστευω και εγω...Αλλα ειναι πολυ αδικο γιατι καποιοι παραγγειλαμε απο καταστημα πριν ανοιξει ξανα η προσφορα οποτε καποιοι που εκαναν παραγγελια μετα απο εμας θα παραλαβουν και εμεις μπορει να παρουμε τον πουλοπουλο :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...