Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εβαλα μερικους τυχαιους κωδικους παραγγελίας στην ευρεση  κατάστασης παραγγελίας και ενω σε εμενα λεει εκρεμμει οταν δοκιμασα κωδικο που ειναι μεταγενεστερος

του δικου μου κατα 42 νουμερα η παραγγελία αυτη βρισκεται σε εξέλιξη, οποτε καταλαβαινετε ποσο ισχύουν

τα περι προτεραιοτητας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

χωρις να θελω να γινω κακος 129 ευρω ειναι μν γινομαστε ακομα πιο αχαριστοι σε αυτη την τιμη οχι απλα δεν θα βρισκες κατι καλυτερο αλλα και κανενα που να το πλησιαζει στο ελαχιστο . Αντι να βλεπεις τα 2gb ram , 32g μνημης , την Ips οθονη που δεν θα τα βρισκες σε κανενα κινητο σε αυτη την τιμη ακομα και σε κινεζικο ... Anyway η καμερα του νομιζω χωρις να τ λεω με σιγουρα δεν τ χω ψαξει ειναι λιγο χειροτερη απο το s2 , νομιζω...

 

οχι φιλε μου, δεν γινομαι αχαριστος.. τα ξερω τα υπολοιπα χαρακτηριστικα και ειναι σουπερ..

απλα ειχα μια απορια για τη καμερα και τη εξεφρασα για να απαντησει ισως καποιος εχει γνωση περι του θεματος. και επισης για να σπασουμε λιγο τη μονοτονια/αγωνια του νηματος.. :)

Οπως και να εχει, αν παραλαβω, θα το χρησιμοποιησω και θα δωσω το S2 στον αδελφο μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα μερικους τυχαιους κωδικους παραγγελίας στην ευρεση  κατάστασης παραγγελίας και ενω σε εμενα λεει εκρεμμει οταν δοκιμασα κωδικο που ειναι μεταγενεστερος

του δικου μου κατα 42 νουμερα η παραγγελία αυτη βρισκεται σε εξέλιξη, οποτε καταλαβαινετε ποσο ισχύουν

τα περι προτεραιοτητας

Kαι που ξερεις οτι ο τυχαιος κωδικο παραγγελιας που εβαλες αναφεροταν στο lg?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα 8S υπάρχει καμία περίπτωση να παραλάβουμε??

 

Έριξα πριν λίγα λεπτά μία παραγγελία με παραλαβή από κατάστημα αλλά δεν παρακολούθησα το θέμα από την αρχή και δεν ξέρω τι έχει παιχτεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι που ξερεις οτι ο τυχαιος κωδικο παραγγελιας που εβαλες αναφεροταν στο lg?

 

Γι αυτο δεν ειμαι σιγουρος αλλα απο την στιγμη που οι παραγγελίες πεφταν 10 10 καθε λεπτο που περναγε

για το lg υποθέτω οτι γι αυτο πρόκειται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι παντως ολα τα σαιτ στο σκρουτζ εμειναν χωρις αποθεμα δειχνει οτι η βοντα μαζι με την lg

μαζεύουν αποθεμα για να καλυφθουν οσοι το δυνατον περισσοτεροι..Αυτο σκέφτομαι εγω τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι παντως ολα τα σαιτ στο σκρουτζ εμειναν χωρις αποθεμα δειχνει οτι η βοντα μαζι με την lg

μαζεύουν αποθεμα για να καλυφθουν οσοι το δυνατον περισσοτεροι..Αυτο σκέφτομαι εγω τουλάχιστον.

Και αμα δεν τους βγενουν και εφοσον εχει σταματηση η παραγωγη να μας πουμε to g2 αλλα με 200ε προσφορα.....ονειρο ζω μην με ξυπνατε.......
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δούμε τι θα γίνει. 12 και ακόμη καμία αναφορά... πάντως βλέπω να παίρνουν όλοι και εγώ με την γκαντεμιά μου ούτε να με παίρνουν τηλέφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι παντως ολα τα σαιτ στο σκρουτζ εμειναν χωρις αποθεμα δειχνει οτι η βοντα μαζι με την lg

μαζεύουν αποθεμα για να καλυφθουν οσοι το δυνατον περισσοτεροι..Αυτο σκέφτομαι εγω τουλάχιστον.

Ποιοι έμειναν χωρίς απόθεμα?

Εγώ απά ταLink.png Site: 360 το βλέπω όπως και το Σάββατο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...