Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά δώστε λεπτομέρειες παρακαλώ:

 

1. Είχατε account?

2. Προπληρώσατε?

3. Είχατε λάβει email επιβεβαίωσης?

 

Να υποθέσω ότι μάλλον αυτοί που βάλαμε παραλαβή από κατάστημα τον ... πούλο

 

Δεν είχα account, δεν προπλήρωσα, είχα λάβει email. Μεχρι να δω τον courier και να παρω το κινητό στα χέρια μου είμαι επιφυλακτικός λόγω και του χαμού που έγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έβαλα παράδοση στο σπίτι με αντικαταβολή χωρίς account. Και ήμουν και από τους τελευταίους που παραγγέιλανε καθώς μετά από λίγο κλειδώθηκε. Πιστεύω πως όσοι ζήτησαν παραλαβή από το κατάστημα θα ενημερωθούν αύριο όταν θα τους προμηθεύσουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα κάτι τέτοιο μου είχε πει η υπάλληλος. Ότι από Τρίτη έχουν παραλαβές. Αλλά δεν κατάλαβα αν εννοούσε τα καταστήματα ή την αποθήκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο άσχετη η ερώτηση μου αλλά θα ήθελα να με διαφωτίσουν όσοι έχουν κινητό με Android. Μπορείς να περνάς σπασμένα aplications όπως κάνεις με το JB στο iphone (πχ με cydia κλπ) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο άσχετη η ερώτηση μου αλλά θα ήθελα να με διαφωτίσουν όσοι έχουν κινητό με Android. Μπορείς να περνάς σπασμένα aplications όπως κάνεις με το JB στο iphone (πχ με cydia κλπ) ?

 

Στο Android δεν υπάρχει κάτι που να ΜΗΝ μπορείς να κάνεις από αυτά που κάνεις στο iOS. Το αντίθετο δεν ισχύει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο άσχετη η ερώτηση μου αλλά θα ήθελα να με διαφωτίσουν όσοι έχουν κινητό με Android. Μπορείς να περνάς σπασμένα aplications όπως κάνεις με το JB στο iphone (πχ με cydia κλπ) ?

Σπασμενα παιχνιδια εφαρμογες τα παντα ολα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα μερικους τυχαιους κωδικους παραγγελίας στην ευρεση  κατάστασης παραγγελίας και ενω σε εμενα λεει εκρεμμει οταν δοκιμασα κωδικο που ειναι μεταγενεστερος

του δικου μου κατα 42 νουμερα η παραγγελία αυτη βρισκεται σε εξέλιξη, οποτε καταλαβαινετε ποσο ισχύουν

τα περι προτεραιοτητας

το δοκιμασα και εγω κατα 42 νουμερα και ειχε παραγγελεια σε εξελιξη ενω εμενα εκκρεμει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δοκιμασα και εγω κατα 42 νουμερα και ειχε παραγγελεια σε εξελιξη ενω εμενα εκκρεμει

Ενα νουμερο πριν απο εμενα σε εξελιξη το δικο μου εκρεμη το επομενο δεν υπαρχει...δεν νομιζω να ισχυει η σειρα γτ μετα εκανα καιαλλη μια παραγγελια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν και εμένα τηλέφωνο για παράδοση αύριο, στο site βλέπω ακόμα εκκρεμεί άρα δεν ειναι αξιόπιστο.

Έκανα παραγγελία στις 16:30 , δεν είχα account, δεν προπλήρωσα και έλαβα email.

Αν δεν το πίασω στα χέρια μου δεν πιστεύω ακόμα τίποτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή εξυπηρέτηση πάντως. Σάββατο απόγευμα παραγγέλνεις Τρίτη είναι σπίτι σου!

 

Εκτός και αν έχεις επιλέξει παραλαβή από το κατάστημα που δεν ξέρεις τι μπορεί να σου κάτσει προς το παρόν.  :ph34r:  :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...