Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμενα μου κρατησαν το ονομα στο καταστημα επειδη πηρα τηλεφωνο για να το παραγγειλω τη δευτερα,για να δουμε

σε αλλο καταστημα εφαγα ακυρο στη παραγγελια μαλλον παιζει ρολο σε ποιον επεσες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ο ανθρωπος πηγε το πρωι οπου επιβαιβεωνω οτι υπηρχε διαθεσιμο στην αποθηκη τους γιατι το ειδα με τα ματια μου οπως σας εχω πει σε αλλο ποστ και το παρηγγειλα................ μεχρι την στιγμη που μιλαμε ποιος ξερει ποσες παραγγελιες θα εχουν γινει.......... λογικο το ακυρο λοιπον δεν μπορει να εχουν 1000 κοματια στην αποθηκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To desire X ξερετε αν ειναι οκ με το gps του;

Εχω το sony u και εχει αθλιο gps (κλειδωνει δορυφορο μετα απο κανενα δεκαλεπτο).

Αξιζει να παω απο το U στο htc;

Για το desire x:

Κλειδωνει δορυφόρο εντος 5 sec αν εχεις Internet.

Χωρίς ίντερνετ του παιρνει λιγο παραπάνω.

 

 

Για το xperia u:

Αν εχεις κανει root, βαλε την εφαρμογή fastergps, επέλεξε Ελλαδα και θα κλειδωνει αμεσα δορυφόρο.(με προυποθεση οτι εχεις ίντερνετ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα μαλλον για κραχτης μοιαζει.. Ειχαν καμια 10 αρια κομματια κ ξεστοκαραν ενω ταυτοχρονα καναν κ τη διαφημιση τους.. Μακαρι βεβαια να εχω αδικο και να ξαναφερουν απο βδομαδα.. Τα μισα καταστηματα παντως καναν τον κινεζο.Δε ξεραν τιποτα:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το έψαξα περαιτέρω το θέμα και πήγα και σε καταστήματα τα πράγματα είναι απλά:

 

Όσοι έριξαν πραγματική παραγγελία είτε μέσω internet είτε μέσω καταστήματος και περάστηκε στο σύστημα θα παραλάβουν κατά πάσα πιθανότητα. Οι υπόλοιποι που απλά έδωσαν ένα όνομα και έναν αριθμό τηλεφώνου θα περιμένουν μέχρι την Τρίτη [[Δευτέρα δεν γίνονται παραγγελίες/παραλαβές από τη μεριά της VF]] για να ξέρουν αν θα υπάρξει ξανά stock.

 

Καλές αγορές και παραλαβές! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που δεχτηκαν τη παραγγελια; Σε 4-5 καταστηματα δε ξεραν τπτ εκτοσ απο ενα που ειπε να ξαναρωτησω τη δευτερα.Για να δεχτει παραγγελια ουτε λογος.Αυτα αρκετες ωρες πριν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και θεωρούσα εαυτόν τυχερό που παρήγγειλα χθες το πρωί το G στα 299 από το eshop της Voda... Θα άνοιγα και thread, αλλά μετά την παραγγελία μου το έβγαζε χωρίς απόθεμα. Τεσπα, καλές παραλαβές να έχουμε όλοι μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Και θεωρούσα εαυτόν τυχερό που παρήγγειλα χθες το πρωί το G στα 299 από το eshop της Voda... Θα άνοιγα και thread, αλλά μετά την παραγγελία μου το έβγαζε χωρίς απόθεμα. Τεσπα, καλές παραλαβές να έχουμε όλοι μας!</p>

 

Τουλαχιστον εσυ θα παραλαβεις σιγουρα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...