Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι ξαναεγινε διαθεσιμο μετα τις 4μμ Σαββατιατικα...

 

Ναι κι εμένα μου είχαν πει ο,τι σάββατο οι αποθήκες είναι κλειστές! Τι διάβολο δεν νομίζω να είναι τόσο ανοργάνωτοι. Ελπίζω να τα δώσουν γιατί έχω καλή σχετικά εμπειρία με αυτούς.

 

Μήπως πρέπει να αλλάξει και ο τίτλος του θέματος; Δεν μας νοιάζουν οι τιμές στα άλλα smartphones! :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωι ζητησα να ενημερωθω απο την βοντα αν γινόταν ξανα η συσκευη διαθέσιμη και τωρα μου ήρθε mail οτι επανήλθε η διαθεσιμότητα. Ρε λες να μας τρολάρουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωι ζητησα να ενημερωθω απο την βοντα αν γινόταν ξανα η συσκευη διαθέσιμη και τωρα μου ήρθε mail οτι επανήλθε η διαθεσιμότητα. Ρε λες να μας τρολάρουν;

 

Το ίδιο και εδώ. Αυτοματοποιημένη είναι η διαδικασία. Μην ψαρώνεις! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι λέτε για το desire X; Φαίνεται καλή προσφορά σε σχέση με τα άλλα και σκέφτομαι να το παραγγείλω.  :mrgreen:  :mrgreen:

 

ΞΑΝΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ!! ΤΣΙΜΠΗΣΑ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ...ΤΡΕΞΤΕ...

 

Κάνεις πλάκα έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου ήρθε το mail ότι επανήλθε η συσκευή.  Τσίμπησα μία αν και δεν σκόπευα να πάρω ποτέ LG, σε αυτήν την τιμη όμως απλά δεν γίνεται :)  Η παραγγελία πέρασε με την πρώτη χωρίς παρατράγουδα. Το μόνο που παρατήρησα ήταν ότι το πρωί σου έδινε στο δεύτερο βήμα μόνο την επιλογή για έξτρα κάρτα μνήμης, ενώ τώρα είχε και επιλογή για πρόγραμμα.  Τίποτε άλλο.

 

Ελπίζω να μην είναι τίποτε refurbished.

 

Επίσης η κοπέλα μου πήρε το πρωί ένα Desire X επειδή το LG δεν ήταν διαθέσιμο, εάν παραγγείλει τώρα το G θα μπορεί να ακυρώσει το Desire; Είναι με παραλαβή από το κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σηκωθειτε απο ντιβανια,καναπεδες,αιωρες,!! :-)

η ΒΟΝΤΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ :-D

 

μακαρι να παρουμε ρε παιδες γιατι

απο g και μετα η lg εφτιαξε ονομα..

 

υποθετω οι πρωινοι πρωινοι θα παρουνε ολοι,

ενω εδω θα κλεισει η κανουλα κ

θα πεσουν ακυρωσεις..ε σαββατιατικα λογικο κιολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...