Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μου δεν παιζει αυτο που λες γιατι εγω παρηγγειλα πριν απο εσενα κατα τις 4:35 και εχω αριθμο παραγγελειας πιο μεγαλο νουμερο απο εσενα.....εκτος και αν αυτο εξηγει οτι οι αριθμοι παραγγελιας ειναι τυχαιοι και δεν συμβαδιζουν με την ωρα...οποτε ετσι εξηγουνται τα παντα!! Επισης παιδια οσοι παραλαβατε οι συσκευες ηταν σφραγισμενες και καινουργιες ετσι;;;

Ναι ολα κομπλε.

 

ΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ?

Αδερφε πες οτι τρολλαρεις καλυτερα.

Μπα, καθολου δεν τρολαρω, σε αντιθεση με σενα που το κανεις μονιμως και ειπες τωρα να μιλησεις σοβαρα. :)

Αν δεν καταλαβαινεις οτι ενας υπαλληλος στον οποιο παραγγελνει καποιος, τηλεφωνικα, κανει ακριβως το ιδιο με οτι καναμε και εμεις ηλεκτρονικα απ το σπιτι (δηλαδη μπαινει, και ριχνει παραγγελια με τα στοιχεια σου) , τοτε δε σε φταιει κανεις. Το ανεφεραν ηδη διεξοδικα το θεμα με τα "χαρτακια" αρκετοι ανθρωποι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εφτιαξα λογαριασμό μόνο και μόνο για να πω ευχαριστώ για την ενημέρωση για την προσφορά. όσοι έχετε επιλέξει παραλαβή από κατάστημα περάστε να δείτε αν σας έχει έρθει, γιατί εμένα δεν με πήραν τηλ αλλά πήγα από μονος μου πριν λίγο και το τσίμπησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφτιαξα λογαριασμό μόνο και μόνο για να πω ευχαριστώ για την ενημέρωση για την προσφορά. όσοι έχετε επιλέξει παραλαβή από κατάστημα περάστε να δείτε αν σας έχει έρθει, γιατί εμένα δεν με πήραν τηλ αλλά πήγα από μονος μου πριν λίγο και το τσίμπησα!

Τι ωρα εκανες παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ωρα εκανες παραγγελια?

16:29, μου είχε έρθει και email και η vodafone απο το facebook μου είπε οτι όλα οκ και οτι θα παραλάβω.

απο ποιο καταστημα αν επιτρεπεται ; Πηγά και γω σήμερα και μου χουν πει οτι Πεμπτη παραλαμβάνουν συσκευές..

απο Μοσχάτο. γενικά να τονίζεις οτί είναι μέσω "multishopping" γιατί όταν ρώτησα της είπε ένας άλλος "είναι το lg που ήρθε από multishopping". πιστέυω οτι δεν έχει σχέση δηλαδή με τις παραγγελίες που κάνει το κατάστημα. κατά τη γνώμη μου πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα απο οτι βλεπετε οσοι βαλαμε παραλαβη απο καταστημα φαγαμε ακυρο

 

οσο αφορα την αντιπροσφορα μαλλον θα μας δωσουν lg optimus g demo unit οπου εχουν πολλες ειναι ιδιες απλα δεν μπορεις να παρεις τηλεφωνο να μην πω καλυτερες γιατι γλιτωνεις και την  ακτινοβολια (πλακα κανω )

Υπάρχουν άτομα που παρέλαβαν από κατάστημα, μην λέτε ο,τι να ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφτιαξα λογαριασμό μόνο και μόνο για να πω ευχαριστώ για την ενημέρωση για την προσφορά. όσοι έχετε επιλέξει παραλαβή από κατάστημα περάστε να δείτε αν σας έχει έρθει, γιατί εμένα δεν με πήραν τηλ αλλά πήγα από μονος μου πριν λίγο και το τσίμπησα!

Αχ τι γλυκό! <3 lol  :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Σύμφωνα με τα στοιχεία που μας δίνεις, δυστυχώς δεν φαίνεται να έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία σου. Μέσα στις επόμενες ημέρες θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικά, για να σου προτείνουμε μια συσκευή ίδιων δυνατοτήτων στην ίδια τιμή φυσικά." απο vodafone...............

 
 
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

"Σύμφωνα με τα στοιχεία που μας δίνεις, δυστυχώς δεν φαίνεται να έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία σου. Μέσα στις επόμενες ημέρες θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικά, για να σου προτείνουμε μια συσκευή ίδιων δυνατοτήτων στην ίδια τιμή φυσικά." απο vodafone...............

 
 
 

 

Φίλε παραγγελία με αντικαταβολή από το κατάστημα να υποθέσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Σύμφωνα με τα στοιχεία που μας δίνεις, δυστυχώς δεν φαίνεται να έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία σου. Μέσα στις επόμενες ημέρες θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικά, για να σου προτείνουμε μια συσκευή ίδιων δυνατοτήτων στην ίδια τιμή φυσικά." απο vodafone...............

Αυτό τό ίδιο δυνατοτήτων στην ίδια τιμή φυσικά έχει σχέση με το nokia 925 + 100 ευρώ? Για να αρνηθούμε και να έχουν και δικαιολογία ότι προσπάθησαν να μας εξυπηρετήσουν??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιο αστειο της υποθεσης για μενα ειναι οτι μερικοι απο σας πιστευεται σοβαρα οτι ιδρωνει το αυτι τους με τα αγανακτησμενα mail που τους στελνετε.ΤΩΡΑ αμεσως να βαλει αντιστοιχες προσφορες η vodafone κ η καθε vodafone μεχρι αυριο 100 σελιδες θα εχουμε γραψει παλι.

 

 

Κραξιμο κ ξεφτιλισμα μεσα στο μαγαζι με φουλ κοσμο,μονο ετσι γινεται το αυτονοητο σ αυτη την χωρα δυστηχως

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...