Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα τηλέφωνο στο κατάστημα που έχω βάλει για παραλαβή και μου είπαν οτι έχουν ειδοποιηθεί πως θα έρθει το κινητό στο όνομα μου και θα με πάρουν τηλέφωνο για να παραλάβω!!!!!! :-D :-D

 

Εννοείται πως όσοι δεν παραλάβουν πρέπει να τους κράξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4:50- 5 στο περιπου, παραγγελια με παραλαβη με αντικαταβολη σπιτι. Κατασταση εσταλη . Παρεληφθη απο τον κουριερ.

 

Ο αριθμος της παραγγελιας που παρελαβα 119446X

 

Με λιγα λογια, δε τηρηθηκε σωστη προτεραιοτητα, απ οτι καταλαβα.

Λοιποοοον έχω νεότερα από μένα. Παραγγελία στις 4:36 μόλις φιλοτιμήθηκε κάποιος από το fb να μου πει ότι δεν ολοκληρώθηκε...

Φυσικά τους έγραψα ένα κατεβατό περί σειράς προτεραιότητας κτλ και θέλω να δω πως θα απαντήσουν...

Με άλλα λόγια πήρα τα π@π@ρια μου

119436X και ακυρο (απο φέισμπουκ)

Φανταζομαι ο guardian θα εχει 200 και νουμερα μικροτερο αριθμο παραγγελια... αλλα λεω κι εγω να περασω απο το καταστημα που δηλωσα μπας και ειναι τοσο ανοργανωτοι που το εχουν στειλει...

 

ΥΓ. Για τις 5-10αδες στις παραγγελιες οπως εχω ξαναπει, αν ημουν βονταφον και δε μου εφταναν τα κινητα θα εστελνα πρωτα σε ολους τους αλλους και σε αυτους τις.... "αντιπροτασεις" μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έχω παραγγείλει το LG Optimus G με αριθμό παραγγελίας 1193961. Σε διάφορα φόρουμ υπάρχουν πάρα πολλές μεταγενέστερες παραγγελίες από τη δικιά μου, που έχουν παραδοθεί. Μπορείτε να με ενημερώσετε παρακαλώ τι γίνεται με την δική μου παραγγελία?

  • Vodafone Greece

    Καλησπέρα .

    Σύμφωνα με τον κωδικό που μας δίνεις, δυστυχώς δεν φαίνεται να έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία σου. Μέσα στις επόμενες ημέρες θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικά, για να σου προτείνουμε μια συσκευή ίδιων δυνατοτήτων στην ίδια τιμή φυσικά.

  • Παρακαλώ να μου απαντήσετε στα παρακάτω ερωτήματα: 1) Μπορείτε να μου πείτε για ποιο λόγο ολοκληρώθηκαν παραγγελίες μεταγενέστερες? 2) Τηρήθηκε σειρά προτεραιότητας και ποια ήταν αυτή? 3) Από τη στιγμή που το απόθεμα σας δεν επαρκούσε γιατί επιτρέψατε να γίνονται online παραγγελίες?

     

Τα ερωτήματα τα έθεσα πριν μία ώρα και καμία απάντηση ενώ στο πρώτο ερώτημα μου απάντησαν σε 2 λεπτά. Τα συμπεράσματα δικά σας. 

 

Η παραγγελία μου περιελάμβανε 5 συσκευές με παραλαβή από κατάστημα, Υποθέτω ότι παραγγελίες με πάνω από 2 συσκευές τις απορρίψανε. Δεν εξηγείται αλλιώς. Ας βγουν να μας το πουν όμως, δηλαδή ξέρετε όσοι είχαν πάνω από μια συσκευές δεν είπαμε να τους δώσουμε έστω μία αλλά τον πούλο.

Σκέφτομαι μήπως τις έχουν στείλει στο κατάστημα και τα «φάγαν» οι υπάλληλοι. Με τέτοιο μπάχαλο όλα είναι πιθανά.

 

Εγώ πάντως μετά από αυτό ακόμη και εάν μου δώσουν πολύ φθηνότερο πακέτο συμβολαίου δεν πάω voda με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

119436X και ακυρο (απο φέισμπουκ)

Φανταζομαι ο guardian θα εχει 200 και νουμερα μικροτερο αριθμο παραγγελια... αλλα λεω κι εγω να περασω απο το καταστημα που δηλωσα μπας και ειναι τοσο ανοργανωτοι που το εχουν στειλει...

 

ΥΓ. Για τις 5-10αδες στις παραγγελιες οπως εχω ξαναπει, αν ημουν βονταφον και δε μου εφταναν τα κινητα θα εστελνα πρωτα σε ολους τους αλλους και σε αυτους τις.... "αντιπροτασεις" μου :)

 

Αν έφαγες άκυρo από fb μπορείς να το ξεχάσεις, πήρε ο αδερφός μου τηλέφωνο (μέτα από άκυρο fb) ενώ το δικό μου το παρέλαβα και του είπανε ότι δεν έχουνε τίποτα για αυτόν!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα καταστήματα δεν έχουν ιδέα για οποιαδήποτε αντιπροσφορά. όπως μου είπε ο υπεύθυνος ενός, η δουλειά τους είναι απλά η διεκπεραίωση. οπότε τυχόν αντιπροσφορές θα γίνουν απ ευθείας από τα κεντρικά και αργότερα θα ενημερωθεί το κάθε κατάστημα για να προχωρήσει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω ότι παραγγελίες με πάνω από 2 συσκευές τις απορρίψανε.

Kάπιος αρκετές σελίδες πιο πίσω είπε ότι παρέλαβε/θα παραλάβει τα 2 που παρήγγειλε

Και καποιος 2 ποστ παραπανω ειπε οτι απο τα 5 παρελαβε 1!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το ράδιο αρβύλα που έβγαλε κάποιος για τα νόκια ήθελα να ήξερα πως του ήρθε!!

 

Γνώμη μου, περιμένουμε την αντιπροσφορά και μετά κράζουμε όσοι δεν έχουμε πάρει!! (εκ μέρους του αδερφού μου θα κράζω εγώ μετά  :devil: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

"Σύμφωνα με τα στοιχεία που μας δίνεις, δυστυχώς δεν φαίνεται να έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία σου. Μέσα στις επόμενες ημέρες θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικά, για να σου προτείνουμε μια συσκευή ίδιων δυνατοτήτων στην ίδια τιμή φυσικά." απο vodafone...............

 
 
 

 

Aναρωτιέμαι ποια συσκευή θα είναι. Ποντάρω σε xperia sp ή htc desire 500, τα οποία δεν έχουν καμία σχέση με το lg g. Για να είναι ίδιων δυνατοτήτων η συσκευή πρέπει να κάνει από 500€ και πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ πριν από λίγο από κατάστημα. Την παραγγελία την έκανα 4:31 ακριβώς (έτσι γράφει στην κατάσταση). Έχει γίνει ένας μικρός χαμός μου είπαν.

 

Ευχαριστώ τα δύο παιδιά που μας ενημέρωσαν για την προσφορά. Καλές παραλαβές στους υπολοίπους.

 

Το κινητό φαίνεται ωραίο αλλά δεν ανοίγει! Το έβαλα να φορτίσει, βγαίνει το LG logo και μετά μαυρίλα. Ούτε καν το σήμα της μπαταρίας. Λογικά θα θέλει φόρτιση ή ήρθε νεκρό! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ πριν από λίγο από κατάστημα. Την παραγγελία την έκανα 4:31 ακριβώς (έτσι γράφει στην κατάσταση). Έχει γίνει ένας μικρός χαμός μου είπαν.

 

Ευχαριστώ τα δύο παιδιά που μας ενημέρωσαν για την προσφορά. Καλές παραλαβές στους υπολοίπους.

 

Το κινητό φαίνεται ωραίο αλλά δεν ανοίγει! Το έβαλα να φορτίσει, βγαίνει το LG logo και μετά μαυρίλα. Ούτε καν το σήμα της μπαταρίας. Λογικά θα θέλει φόρτιση ή ήρθε νεκρό! :P

λογικα θα θελει ωρες φορτιση απο τοσο καιρο στις αποθηκες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...