Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

  • Έχω παραγγείλει το LG Optimus G με αριθμό παραγγελίας 1193961. Σε διάφορα φόρουμ υπάρχουν πάρα πολλές μεταγενέστερες παραγγελίες από τη δικιά μου, που έχουν παραδοθεί. Μπορείτε να με ενημερώσετε παρακαλώ τι γίνεται με την δική μου παραγγελία?

  • Vodafone Greece

    Καλησπέρα .

    Σύμφωνα με τον κωδικό που μας δίνεις, δυστυχώς δεν φαίνεται να έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία σου. Μέσα στις επόμενες ημέρες θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικά, για να σου προτείνουμε μια συσκευή ίδιων δυνατοτήτων στην ίδια τιμή φυσικά.

  • Παρακαλώ να μου απαντήσετε στα παρακάτω ερωτήματα: 1) Μπορείτε να μου πείτε για ποιο λόγο ολοκληρώθηκαν παραγγελίες μεταγενέστερες? 2) Τηρήθηκε σειρά προτεραιότητας και ποια ήταν αυτή? 3) Από τη στιγμή που το απόθεμα σας δεν επαρκούσε γιατί επιτρέψατε να γίνονται online παραγγελίες?

     

Τα ερωτήματα τα έθεσα πριν μία ώρα και καμία απάντηση ενώ στο πρώτο ερώτημα μου απάντησαν σε 2 λεπτά. Τα συμπεράσματα δικά σας. 

 

Η παραγγελία μου περιελάμβανε 5 συσκευές με παραλαβή από κατάστημα, Υποθέτω ότι παραγγελίες με πάνω από 2 συσκευές τις απορρίψανε. Δεν εξηγείται αλλιώς. Ας βγουν να μας το πουν όμως, δηλαδή ξέρετε όσοι είχαν πάνω από μια συσκευές δεν είπαμε να τους δώσουμε έστω μία αλλά τον πούλο.

Σκέφτομαι μήπως τις έχουν στείλει στο κατάστημα και τα «φάγαν» οι υπάλληλοι. Με τέτοιο μπάχαλο όλα είναι πιθανά.

 

Εγώ πάντως μετά από αυτό ακόμη και εάν μου δώσουν πολύ φθηνότερο πακέτο συμβολαίου δεν πάω voda με τίποτα.

 

Περίμενες απάντηση? Εδώ 2,5 μέρες προσπαθούσα να μου πει κάποιος κάτι αν γίνεται με τον κωδικό συναλλαγής και όλοι μου έλεγαν στείλε κωδικό παραγγελίας. Τους το ξαναέλεγα και μου ξαναέλεγαν τα ίδια. Σαν ρομποτάκια.

Ρε λέτε να είναι τόσο μπροστά η βοντα που να έχει Α.Ι. να απαντάει στο φβ?

EDIT

Παιδιαααααααα Θα ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩ

Μόλις με πήραν απο το κατάστημα βονταφον εδω να πάω να παραλάβω...

WTF!?!?!?!?!!?!?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Περίμενες απάντηση? Εδώ 2,5 μέρες προσπαθούσα να μου πει κάποιος κάτι αν γίνεται με τον κωδικό συναλλαγής και όλοι μου έλεγαν στείλε κωδικό παραγγελίας. Τους το ξαναέλεγα και μου ξαναέλεγαν τα ίδια. Σαν ρομποτάκια.

Ρε λέτε να είναι τόσο μπροστά η βοντα που να έχει Α.Ι. να απαντάει στο φβ?

EDIT

Παιδιαααααααα Θα ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩ

Μόλις με πήραν απο το κατάστημα βονταφον εδω να πάω να παραλάβω...

WTF!?!?!?!?!!?!?

Σου ειχαν πει ακυρο στο fb?ενω σου ηρθε?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε βάλει παραλαβή από κατάστημα πάρτε τηλέφωνο στο κατάστημα και δώστε το όνομα σας για να δουν αν έχουν ειδοποιηθεί για παραλαβή της συσκευής. Εγώ πήρα πριν μισή ώρα και μου είπαν οτι θα παραλάβω και πως θα με πάρουν τηλέφωνο. Λογικά μέχρι αύριο θα το έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2ο κρούσμα που του έχουν πει άκυρο και τελικά παραλαμβάνει. Ψαξ' τε το γιατί δεν ξέρουν τι τους γίνεται! :P

 

Α ξέχασα. Το πουλάω 300€ με όλα τα παρελκόμενα. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, καθολου δεν τρολαρω, σε αντιθεση με σενα που το κανεις μονιμως και ειπες τωρα να μιλησεις σοβαρα. :)

Αν δεν καταλαβαινεις οτι ενας υπαλληλος στον οποιο παραγγελνει καποιος, τηλεφωνικα, κανει ακριβως το ιδιο με οτι καναμε και εμεις ηλεκτρονικα απ το σπιτι (δηλαδη μπαινει, και ριχνει παραγγελια με τα στοιχεια σου) , τοτε δε σε φταιει κανεις. Το ανεφεραν ηδη διεξοδικα το θεμα με τα "χαρτακια" αρκετοι ανθρωποι.

Αν εσυ το χιουμορ το θεωρεις τρολλαρισμα τοτε δεν χρειαζεται να κανουμε κουβεντα πανω σ'αυτο.

Απο την στιγμη που δεν τρολλαρεις το σιγουρο ειναι οτι δεν ξερεις τι λες αφου θεωρεις οτι ειναι ΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ αυτοι που εκαναν παραγγελια τηλεφωνικα οτι δεν πρεπει να παραλαβουν.Επισης το οτι δεν καταλαβαινεις τι λεω και οτι δεν εχεις διαβασει τιποτα απο αυτα που ειπα(πολλες φορες σε αλλα post) δεν σου φταιει κανεις.Τωρα οτι αλλο και πεις για χαρτακια και αλλα διαφορα δεν ισχυει τιποτα απο αυτα στην περιπτωση μου οποτε μην τα λες τσαμπα και χανεις την ωρα σου.

Λογικοτατο ομως να τα λες αυτα απο την στιγμη που εχεις παραλαβει. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλ και εγω στο καταστημα και θα με παρουν τηλ αν εχει φιγει η παραγγελια για να παει στο καταστημα και μου λεει αφου εχω παραγγειλει θα παραλαβω λεει μια υπαλληλος, και ελεγα να της πω κοπελα μου αχ και να ξερες τι γινεται με αυτες τις παραγγελιες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EDIT

Παιδιαααααααα Θα ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩ

Μόλις με πήραν απο το κατάστημα βονταφον εδω να πάω να παραλάβω...

WTF!?!?!?!?!!?!?

Στο τέλος θα παραλαβετε ΟΛΟΙ και θα σας εχει μείνει η γκρίνια και η μιρλα! Και σε εμάς που δε προλάβαμε η πίκρα φυσικα :-)

Άντε, καλές παραλαβες και στους υπόλοιπους παίδες!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...