Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο τέλος θα παραλαβετε ΟΛΟΙ και θα σας εχει μείνει η γκρίνια και η μιρλα! Και σε εμάς που δε προλάβαμε η πίκρα φυσικα :-)

Άντε, καλές παραλαβες και στους υπόλοιπους παίδες!

 

2 posts πάνω από σένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παραλαβη και εγω απο το καταστημα πειραια παιδια, ο υπαλληλος με ρωτησε πως το εμαθα, αρα πολυ λογικα εκανε την κινηση η vodafone χωρις πολλα πολλα και καλο για μας που δεν ηξεραν οι υπαλληλο κατι,

Ευχαριστω τον τοπικ σταρτερ!!εκανα την κοπελα μου χαρουμενη σημερα!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρίσκω πάντως κανένα λόγο να δεχτεί κανείς αντικατάσταση με το 920 ή το 820 από τη στιγμή που έχουν απαντήσει εγγράφως σε όσους ρώτησαν, ότι θα αντιπροτείνουν κινητό ίδιων δυνατοτήτων.    Εκτός εάν η ίδια η Vodafone δεν αποδέχεται ως επίσημες τις απαντήσει από τη δική της σελίδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 posts πάνω από σένα

Εκτός αν σε λίγο τους πάρει κάποιος άλλος και τους πει ελάτε να παραλαβετε!

Ειναι προφανές ότι έχουν χάσει λίγο τη μπάλα στη Vodafone....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω στα χέρια μου. Στην περιοχή μου ούτε οι υπάλληλοι δεν πρόλαβαν να το πάρουν . Μου έλεγαν ότι ήλπιζαν να μην το πάρω τελικά για να το πάρουν αυτοί.

Οπότε ναι , όσοι βάλατε από κατάστημα και πήρατε άκυρο μην χάνετε ελπίδα. Δεν ξέρουν τι τους γίνεται κυριολεκτικά

Κάνα screen protector έχει κανείς link ? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2ο κρούσμα που του έχουν πει άκυρο και τελικά παραλαμβάνει. Ψαξ' τε το γιατί δεν ξέρουν τι τους γίνεται! :P

 

Α ξέχασα. Το πουλάω 300€ με όλα τα παρελκόμενα. :P

 

Και την αποδειξη αγορας μαζι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα πει στο 1ο μου ποστ νομιζω στο θεμα οτι "αν αρχισουν οι παραλαβες (ή ακομα καλυτερα τα ακυρα) το θεμα θα παει χαλαρα για νο1".

Αυτο που μαλλον δεν ειχα προβλεψει ειναι τι θα γινει αν συμβουν.... και τα δυο ταυτοχρονα (παραλαβες και ακυρα)!!!

Προς το παρον το καταστημα μου δεν απανταει στα τηλεφωνα λογω φορτου εργασιας (και δεν τολμω να σκασω μυτη απο κει γιατι φανταζομαι τι γινεται...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός εάν η ίδια η Vodafone δεν αποδέχεται ως επίσημες τις απαντήσει από τη δική της σελίδα.

H ίδια η Vodafone έλεγε και για σειρά προτεραιότητας αλλά δεν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα πει στο 1ο μου ποστ νομιζω στο θεμα οτι "αν αρχισουν οι παραλαβες (ή ακομα καλυτερα τα ακυρα) το θεμα θα παει χαλαρα για νο1".

Αυτο που μαλλον δεν ειχα προβλεψει ειναι τι θα γινει αν συμβουν.... και τα δυο ταυτοχρονα (παραλαβες και ακυρα)!!!

Προς το παρον το καταστημα μου δεν απανταει στα τηλεφωνα λογω φορτου εργασιας (και δεν τολμω να σκασω μυτη απο κει γιατι φανταζομαι τι γινεται...)

Δεν σκέφτηκες και τον ακόμα μεγαλύτερο χαμό αν τα άκυρα γίνουν παραλαβές. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις παρελαβα, Τhx τον ΤS μιας κ εψαχνα για κινητο κ ημουν ετοιμος για το nexus 4!! :-) :-)

Παραγγελια αναμεσα στις 16:45 με 16:50 (δεν ξερω ακριβως γτ δν μ ηρθε ε-μαιλ) κ αριθμο 11942** η κατασταση ηταν Εσταλει απο εχθες.

 

Τηλ εγω τους πηρα. αμα περιμενα απο αυτους.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...