Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγω τελικα τωρα μιλησα με το καταστημα και μου λενε οτι ηρθε σημερα το πρωι το αλλο κινητο που παρηγγειλα (το HTC 8S) και μαλιστα δεν μπορω να το παραλαβω γιατι δεν εχει περαστει σχετικο μηνυμα απο τα κεντρικα στο συστημα (γι αυτο και δε με πηραν καν τηλεφωνο)!

λολ... για το LG τιποτα, με βλεπω μαλλον για οριστικο ακυρο σε αυτο εκτος αν γινει το θαυμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ έφαγα άκυρο κ από το κατάστημα. Το είχαμε παραγγείλει από ό,τι μου είπε 2 παιδιά και τους ήρθε ειδοποίηση με email

Τι ειναι παλι τουτο....δεν εφτασαν για σενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφαγα άκυρο κ από το κατάστημα. Το είχαμε παραγγείλει από ό,τι μου είπε 2 παιδιά και τους ήρθε ειδοποίηση με email

περνα δες το mail με τα ματια σου... θα παιξουν καβατζωματα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρίσκω πάντως κανένα λόγο να δεχτεί κανείς αντικατάσταση με το 920 ή το 820 από τη στιγμή που έχουν απαντήσει εγγράφως σε όσους ρώτησαν, ότι θα αντιπροτείνουν κινητό ίδιων δυνατοτήτων.    Εκτός εάν η ίδια η Vodafone δεν αποδέχεται ως επίσημες τις απαντήσει από τη δική της σελίδα.

 

Μα γιατί; Και τα δύο δύνανται να πάρουν τηλέφωνο, και τα δύο δύνανται να μπουν στο ιντερνέτ με φορτζι, και τα δύο έχουν μεγάλη οθόνη και δύνανται να τρέξουν απλικέτιο. Άρα είναι ίδιων δυνατοτήτων.

 

(Όχι ίδιων επιδόσεων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχει καποιο αλλο προσφορα να παρω και εγω τιποτα? ,μπαινω στην σελιδα και μου τα δειχνει ολα με red προγραμματα, σε αλλη σελιδα μπαινω εγω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχει καποιο αλλο προσφορα να παρω και εγω τιποτα? ,μπαινω στην σελιδα και μου τα δειχνει ολα με red προγραμματα, σε αλλη σελιδα μπαινω εγω?

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/handsetsList.action?productCategoryIds=7&payMonthly=false

 

Αυτά είναι τώρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχει καποιο αλλο προσφορα να παρω και εγω τιποτα? ,μπαινω στην σελιδα και μου τα δειχνει ολα με red προγραμματα, σε αλλη σελιδα μπαινω εγω?

7 μείνανε...(απο 9)

Δες εδω 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/handsetsList.action?productCategoryIds=7&payMonthly=false

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άκυρο το έφαγα κ από το fb οπότε δεν ασχολούμαι παραπάνω

Δίκιο έχει πάνε να το δεις όσο είναι καιρός. Εμένα οι δικοί μου το έλεγαν για πλάκα, αλλά άλλοι θα το κάνουν σοβαρά. Από την στιγμή που έγινε αυτό το μπάχαλο που ούτε η βοντα δεν ξέρει που έδωσε και τί, δεν κινδυνεύουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ή η βόντα έδωσε αρκετά τηλέφωνα ή όλοι όσοι παρήγγειλαν είναι μέλη εδώ ή στο myphone. Μάλλον το δεύτερο.

 

Τελικά ίσως είναι και ρεαλιστικό σενάριο οι 300 συσκευές. Ενδιαφέρον θα έχει να δούμε αν κάποιος πήρε 1+. Αλλά σιγά μη βγει να το πει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ίσως είναι και ρεαλιστικό σενάριο οι 300 συσκευές. Ενδιαφέρον θα έχει να δούμε αν κάποιος πήρε 1+. Αλλά σιγά μη βγει να το πει. :P

Εγω πηρα, μολις. Ναι, δεν το πιστευα. Σε συνεχεια αυτων που ειχα γραψει εδω. http://www.insomnia.gr/topic/505357-καλές-εκτπώσεις-στη-vodafone-σε-διάφορα-κινητά/?p=52753607

Ηρθε και η 1η παραγγελια, τετοια τυχη ουτε το φανταζομουν. Μολις τωρα με πηραν τηλ απ το καταστημα, οτι με περιμενει συσκευη, και αν δεν παω αμεσα θα παρει αλλος σειρα γιατι γινεται χαμος. Ακομη πιο τυχερος ο κολλητος μου, που με εχει φιλο. Θα παει σ αυτον η συσκευη, και οχι σε καμια αγγελια για κανα 200αρι και το κερδος στο παντελονι. ;)

(και το αστειο ειναι οτι το σκεφτοταν κιολας αν θα το παρει...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα, μολις. Ναι, δεν το πιστευα. Σε συνεχεια αυτων που ειχα γραψει εδω. http://www.insomnia.gr/topic/505357-καλές-εκτπώσεις-στη-vodafone-σε-διάφορα-κινητά/?p=52753607

Ηρθε και η 1η παραγγελια, τετοια τυχη ουτε το φανταζομουν. Μολις τωρα με πηραν τηλ απ το καταστημα, οτι με περιμενει συσκευη, και αν δεν παω αμεσα θα παρει αλλος σειρα γιατι γινεται χαμος. Ακομη πιο τυχερος ο κολλητος μου, που με εχει φιλο. Θα παει σ αυτον η συσκευη, και οχι σε καμια αγγελια για κανα 200αρι και το κερδος στο παντελονι. ;)

(και το αστειο ειναι οτι το σκεφτοταν κιολας αν θα το παρει...)

 

Ναι αλλά είχες κάνει διαφορετικές παραγγελίες απ' ότι κατάλαβα. Σιγά μην μπόρεσαν αυτοί με τόσο χαμό να διασταυρώσουν αν πρόκειται για το ίδιο άτομο. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...