Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι αλλά είχες κάνει διαφορετικές παραγγελίες απ' ότι κατάλαβα. Σιγά μην μπόρεσαν αυτοί με τόσο χαμό να διασταυρώσουν αν πρόκειται για το ίδιο άτομο. ;)

Ισχυει απολυτα. Δεν πηραν χαμπαρι. (ενδεικτικα σας λεω, κανενας υπαλληλος του μαγαζιου δεν προλαβε γι αυτον.... )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα, μολις. Ναι, δεν το πιστευα. Σε συνεχεια αυτων που ειχα γραψει εδω. http://www.insomnia.gr/topic/505357-καλές-εκτπώσεις-στη-vodafone-σε-διάφορα-κινητά/?p=52753607

Ηρθε και η 1η παραγγελια, τετοια τυχη ουτε το φανταζομουν. Μολις τωρα με πηραν τηλ απ το καταστημα, οτι με περιμενει συσκευη, και αν δεν παω αμεσα θα παρει αλλος σειρα γιατι γινεται χαμος. Ακομη πιο τυχερος ο κολλητος μου, που με εχει φιλο. Θα παει σ αυτον η συσκευη, και οχι σε καμια αγγελια για κανα 200αρι και το κερδος στο παντελονι. ;)

(και το αστειο ειναι οτι το σκεφτοταν κιολας αν θα το παρει...)

Έλα τωρα ζηλευω τον φιλο σου :P Καλορίζικα παντως,αντε να δουμε και εμεις που καναμε παραγγελια απο το καταστημα τι θα γινει,αν και ενταξει δεν ελπιζω κιολας!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα, μολις. Ναι, δεν το πιστευα. Σε συνεχεια αυτων που ειχα γραψει εδω. http://www.insomnia.gr/topic/505357-καλές-εκτπώσεις-στη-vodafone-σε-διάφορα-κινητά/?p=52753607

Ηρθε και η 1η παραγγελια, τετοια τυχη ουτε το φανταζομουν. Μολις τωρα με πηραν τηλ απ το καταστημα, οτι με περιμενει συσκευη, και αν δεν παω αμεσα θα παρει αλλος σειρα γιατι γινεται χαμος. Ακομη πιο τυχερος ο κολλητος μου, που με εχει φιλο. Θα παει σ αυτον η συσκευη, και οχι σε καμια αγγελια για κανα 200αρι και το κερδος στο παντελονι. ;)

(και το αστειο ειναι οτι το σκεφτοταν κιολας αν θα το παρει...)

 

Σε καταγγελω,

προτεινω αμεσο ban και πολυ μπινελικι :mad: .

Αλλα αν παμε μαζι να το παρω εγω θα κερασω και καφε  :-D

Καλοδουλευτο (προτεινω οι θεσσαλονικεις μεσω Ip να τον εντοπισουμε και να παμε να τον βρουμε... :P )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί, πριν λειτουργούσε νομίζεις;

Σωστο κι αυτο.

 

Παντως ας αρχιζουμε να ετοιμαζομαστε σιγα σιγα για την καταγγελια στο ΙΝΚΑ.

Δεν ειναι δυνατον να εχει ολοκληρωθει η αγορα και να λενε οτι εκαναν λαθος και ακυρωνεται η παραγγελια.

 

Αν παω εγω σε ενα καταστημα και γραφτω στο Vodafone Red, μπορω υστερα να πω οτι εκανα λαθος και να ακυρωσω τη συμβαση χωρις ποινη; Δε νομιζω.

 

Οπως τα λαθη πληρωνονται απο την πλευρα του καταναλωτη, με τον ιδιο τροπο πρεπει να πληρωνονται και απο τις εταιρειες.

 

Απλα πραγματα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα γιατί μου είπαν από το κατάστημα ότι θα με ενημερώσουν από τα κεντρικά για την παραλαβή? Είναι δυνατόν?  Μου μυρίζει μαμουνιά. Θα γίνει χαμός εάν υποψιαστώ ότι θα φάνε το ή τα κινητά οι πωλητές. Υπάρχει περίπτωση να μπορούν να το κάνουν ρε παιδιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα γιατί μου είπαν από το κατάστημα ότι θα με ενημερώσουν από τα κεντρικά για την παραλαβή? Είναι δυνατόν?  Μου μυρίζει μαμουνιά. Θα γίνει χαμός εάν υποψιαστώ ότι θα φάνε το ή τα κινητά οι πωλητές. Υπάρχει περίπτωση να μπορούν να το κάνουν ρε παιδιά?

Φυσικα. Δηλωνουν οτι ειδοποιηθηκες και δεν το ηθελες, ή δεν σηκωσες το τηλεφωνο, και πανε παρακατω. Η εταιρια δεν κοιταει απο ποιον θα ρθουν τα 130 ευρω, απλα να 'ρθουν. Και αν σας πουν οτι ηρθε mail για την παραγγελια σας ακυρωτικο, παρ τε τον κωδικο παραγγελιας και δειτε το mail με τα ματια σας. Εγω ετσι θα το χειριζομουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είπαν από κατάστημα ότι θα μπει σε προσφορά το Lumia 925 στα 229 ευρώ αλλά ίσως να μη βγεΙ στο internet,μόνο για όσους ζητήσουν κάτι επειδή δεν πρόλαβαν το G.Εγώ πάντως δεν τρελαίνομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστο κι αυτο.

 

Παντως ας αρχιζουμε να ετοιμαζομαστε σιγα σιγα για την καταγγελια στο ΙΝΚΑ.

Δεν ειναι δυνατον να εχει ολοκληρωθει η αγορα και να λενε οτι εκαναν λαθος και ακυρωνεται η παραγγελια.

 

Αν παω εγω σε ενα καταστημα και γραφτω στο Vodafone Red, μπορω υστερα να πω οτι εκανα λαθος και να ακυρωσω τη συμβαση χωρις ποινη; Δε νομιζω.

 

Οπως τα λαθη πληρωνονται απο την πλευρα του καταναλωτη, με τον ιδιο τροπο πρεπει να πληρωνονται και απο τις εταιρειες.

 

Απλα πραγματα.

Δυστυχώς γιαυτό έχουν τα απειροελάχιστα μικρά γράμματα στο πίσω μέρος των πολλών σελίδων που σε βάζουν να υπογράψεις

Εμένα γιατί μου είπαν από το κατάστημα ότι θα με ενημερώσουν από τα κεντρικά για την παραλαβή? Είναι δυνατόν?  Μου μυρίζει μαμουνιά. Θα γίνει χαμός εάν υποψιαστώ ότι θα φάνε το ή τα κινητά οι πωλητές. Υπάρχει περίπτωση να μπορούν να το κάνουν ρε παιδιά?

Εάν έβαλες παραλαβή από κατάστημα , από το κατάστημα θα σε ενημερώσουν κανονικά. Πολύ "ύποπτο" αυτό που είπαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε βάλει παραλαβή σε κατάστημα και σας έχουν ενημερώσει ότι η παραγγελία σας έχει καταχωρηθεί κανονικά πάρτε ένα τηλέφωνο μήπως το έχουν εκεί. Εμένα χθες μου είπαν παρασκευή θα παραλάβουν και πήρα τηλ πριν λίγο στο κατάστημα και τελικά το είχαν εκεί (απορώ πάντως που δεν με κάλεσαν ενώ το είχαν ήδη εκεί). 

Η παραγγελία έγινε στις 4:20 το μεσημέρι του Σαββάτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε βάλει παραλαβή σε κατάστημα και σας έχουν ενημερώσει ότι η παραγγελία σας έχει καταχωρηθεί κανονικά πάρτε ένα τηλέφωνο μήπως το έχουν εκεί. Εμένα χθες μου είπαν παρασκευή θα παραλάβουν και πήρα τηλ πριν λίγο στο κατάστημα και τελικά το είχαν εκεί (απορώ πάντως που δεν με κάλεσαν ενώ το είχαν ήδη εκεί). 

Η παραγγελία έγινε στις 4:20 το μεσημέρι του Σαββάτου.

 

 

Παρήγγειλα για φίλο μετά από μένα με παράδοση μέσω κουριερ και παραλαμβάνει... Εγώ από κατάστημα όχι... ΧαΧαΧαχα...

Βρε και άκυρο να πήρες ηλεκτρονικά ρώτα . 3-4 από εδώ , όπως και εμένα αυτό εγινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...