Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς γιαυτό έχουν τα απειροελάχιστα μικρά γράμματα στο πίσω μέρος των πολλών σελίδων που σε βάζουν να υπογράψεις

Εγω ξερω οτι η αγοραπωλησια ειναι δεσμευτικη και για τις 2 πλευρες.

Εχω κρατησει screenshot απο το site που λεει οτι η παραγγελια ολοκληρωθηκε ενω στο fb μου ειπαν οτι δεν ολοκληρωθηκε.

 

Φυσικα δεν ευελπιστω οτι θα μου κανουν μια τοσο καλη αντιπροταση αλλα κι εγω απο την πλευρα μου δε θα κατσω με σταυρωμενα τα χερια, Καταγγελια στο ΙΝΚΑ θα κανω. Ελπιζω να κανουν το ιδιο και οι υπολοιποι, αντι απλως να καθονται να βριζουν στο Fb και τα διαφορα fora. 

 

Kαι πριν πουν μερικοι οτι δεν ιδρωνει το αυτι της Vodafone απο ΙΝΚΑ κλπ, θα αναφερω οτι στο παρελθον ημουν συνδρομητης Vodafone και ηθελα να κανω φορητοτητα σε αλλη εταιρεια, Η Vodafone με ταλαιπωρουσε για σχεδον ενα μηνα. Μολις εκανα καταγγελια στην ΕΕΤΤ, η φορητοτητα προχωρησε αμεσως.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όσοι έχετε βάλει παραλαβή σε κατάστημα και σας έχουν ενημερώσει ότι η παραγγελία σας έχει καταχωρηθεί κανονικά πάρτε ένα τηλέφωνο μήπως το έχουν εκεί. Εμένα χθες μου είπαν παρασκευή θα παραλάβουν και πήρα τηλ πριν λίγο στο κατάστημα και τελικά το είχαν εκεί (απορώ πάντως που δεν με κάλεσαν ενώ το είχαν ήδη εκεί). 

Η παραγγελία έγινε στις 4:20 το μεσημέρι του Σαββάτου.

Εγώ πήρα τηλέφωνο και μου είπαν οτι θα με πάρουν τηλέφωνο γιατί περιμένουν παραλαβή και το όνομα μου ήδη έχει σταλεί στο κατάστημα. Αύριο πρωί θα περάσω από εκεί να δω τι γίνεται, λογικά θα το παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ίσως είναι και ρεαλιστικό σενάριο οι 300 συσκευές. Ενδιαφέρον θα έχει να δούμε αν κάποιος πήρε 1+. Αλλά σιγά μη βγει να το πει. :P

Eκτος απο 1-2 περιπτωσεις απο εδω που ηδη το δηλωσαν (για ξεχωριστες παραγγελιες), εγω θα σου πω οτι το Σαββατο το πρωι και αφου 'μαθευτηκε' οτι οι προσφορες ισχυουν και στα καταστηματα, εγινε κανονικη αποβαση απο κοσμο οι οποιοι παιζει να πηραν ολοι απο 2 και πανω ο καθενας (οποιος βρηκε, ο,τι βρηκε σε οποιο καταστημα ειχε αποθεμα) και τα συγκεκριμενα τεμαχια να ηταν και αυτα που εχουν μετατραπει τωρα στα δικα μας... ακυρα (γιατι μπορει πχ να τα ειχε υπολογισει το συστημα στο αποθεμα online ενω δεν υπηρχαν πλεον και ετσι δεχθηκε οσες παραγγελιες δεχθηκε το απογευμα)

Όσοι έχετε βάλει παραλαβή σε κατάστημα και σας έχουν ενημερώσει ότι η παραγγελία σας έχει καταχωρηθεί κανονικά πάρτε ένα τηλέφωνο μήπως το έχουν εκεί. Εμένα χθες μου είπαν παρασκευή θα παραλάβουν και πήρα τηλ πριν λίγο στο κατάστημα και τελικά το είχαν εκεί (απορώ πάντως που δεν με κάλεσαν ενώ το είχαν ήδη εκεί). 

Η παραγγελία έγινε στις 4:20 το μεσημέρι του Σαββάτου.

Οπως εγραψα και πιο πισω μου ειπαν απο το καταστημα οτι δεν με ενημερωσαν οτι ηρθε σημερα (το 8S) και μαλιστα ακομα δεν με αφηνουν να το παρω (!), επειδη δεν τους εχει φτασει καποιο 'μηνυμα επιβεβαιωσης' απο τα κεντρικα! Οι 'πτυχες' του μπαχαλου της βοντα ολοενα και αυξανονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως εγραψα και πιο πισω μου ειπαν απο το καταστημα οτι δεν με ενημερωσαν οτι ηρθε σημερα (το 8S) και μαλιστα ακομα δεν με αφηνουν να το παρω (!), επειδη δεν τους εχει φτασει καποιο 'μηνυμα επιβεβαιωσης' απο τα κεντρικα! Οι 'πτυχες' του μπαχαλου της βοντα ολοενα και αυξανονται...

 

Ε δε φτάνει που το έφεραν στο κατάστημα οι άνθρωποι, εσύ θες και να παραλάβεις ?

Μην τα θέλουμε όλα δικά μας  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@giorginho Εμένα δεν μου ήρθε κανένα μήνυμα απλά πήρα τηλέφωνο και μου είπε πέρνα να το πάρεις. Απλά εκεί με ρώτησε αν μου ήρθε κανά μήνυμα ή e-mail και του είπα τίποτα από τα δύο, και αφού επιβεβαίωσε ότι όντως είμαι εγώ μου το έδωσε, χωρίς να μου αναφέρει πρώτα ότι πρέπει να έρθει μήνυμα. Μου φαίνεται δουλεύουν τον κόσμο και τον ταλαιπωρούν τσάμπα, αφού το κινητό είναι στο κατάστημα τις βλακείες είναι αυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kitsose: Μαγαζι εισαι; Δεν ειπα οτι μου ειπαν οτι επρεπε να μου εχει ερθει εμενα καποιο μηνυμα αλλα οτι επρεπε τα κεντρικα να εχουν στειλει στο καταστημα μηνυμα (να εχουν δωσει "αδεια"/"συγκαταθεση"? καπως ετσι μου το ειπε) σχετικα με το να ειδοποιηθω αλλα και να παραλαβω και οτι χωρις να τους παει σε αυτους τετοιο μηνυμα δε με αφηνουν να παραλαβω!!! loca people..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πηγα πριν από το κατάστημα που έβαλα την παραγγελία και ο υπάλληλος είπε να περιμενω μέχρι Πέμπτη-Παρασκευη αν έρθει

Του είπα να τσεκαρει αν υπάρχει η παραγγελία μου και μου είπε δεν μπορεί, ότι να 'ναι

Αν είχα βάλει μέσω κούριερ θα είχα παραλάβει πιστεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off topic

οσοι παραγγειλατε απο καταστημα πηγαινετε απο κοντα και οχι τηλεφωνικα γιατι οι υπαλληλοι δεν πολυσκανε για κατι που δεν θα τους αφησει ποσοστα πωλησεων.

για να καταλαβετε για τι υπαλληλους μιλαμε, καποτε ξεχασαν την ταυτοτητα μου μεσα στο φωτοτυπικο τους την ωρα που εκανα μια συναλλαγη μαζι τους,ξεχαστηκα και εγω γιατι μιλουσαμε και για αλλα πραγματα εφυγα, και οταν μετα απο 3 μερες την ξαναχρειαστηκα θυμηθηκα ευτυχως ποια καταστηματα ειχα επισκεφθει, και καποιος υπαλληλος (οχι ο ιδιος που την ξεχασε, παρολο που ηταν εκει δεν θυμοταν τιποτα) την βρηκε  σε ενα συρταρι τους.

δεν φιλοτιμηθηκαν να παρουν ενα τηλεφωνο να με ενημερωσουν παρολο που ημουν χρονια συνδρομητης τους με συμβολαιο και ειχαν τα στοιχεια μου.

(ξαναλεω οτι την  ταυτοτητα την ξεχασε η υπαλληλος μεσα στο φωτοτυπικο δεν την παρατησα εγω σε καποιο τραπεζι του μαγαζιου)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του γαμπρού το κινητό είπαν ότι είναι στο κατάστημα και θα το παραλάβει αύριο μετά που πήρε τηλέφωνο. Εγώ θα περάσω αύριο να ρωτήσω τι παίζει με το δικό μου. Μήπως μάθαμε τι αντιπροτάσεις θα παίξουν? Είναι σίγουρες οι φόλες της Nokia? Αν έπαιζε το 920 με 130 θα το σκεφτόμουν. Ούτως ή άλλως για την μάνα μου θα πάει να μιλάει κανένα Skype και Instagram(6tag νομίζω σε WP)  :ph34r:  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα. Δηλωνουν οτι ειδοποιηθηκες και δεν το ηθελες, ή δεν σηκωσες το τηλεφωνο, και πανε παρακατω. Η εταιρια δεν κοιταει απο ποιον θα ρθουν τα 130 ευρω, απλα να 'ρθουν. Και αν σας πουν οτι ηρθε mail για την παραγγελια σας ακυρωτικο, παρ τε τον κωδικο παραγγελιας και δειτε το mail με τα ματια σας. Εγω ετσι θα το χειριζομουν.

Tην αντιπροσφορά ποιος θα την κάνει? Γιατί αν την κάνουν από τα κεντρικά τοτε σημαίνει πολύ απλά ότι δεν σου το έφαγαν οι πωλητές γιατί θα φαίνεται η εκκρεμότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά τα κεντρικά . Δεν νομίζω να έχουν αρμοδιότητα τα καταστήματα ή δυνατότητα για έκπτωση τέτοιου μεγέθους. Το θέμα είναι ότι αν το έχει φάει ο άλλος και έχουν περάσει 1-2 βδομάδες , άντε να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζουμε τι ώρα κλείνουν τα καταστήματα της Voda αύριο Τετάρτη?

Διότι σχολάω απο δουλειά στις 3 και αν με πάρουν αύριο που αναμένω παράδοση δεν θα προλάβω και θα πάω για Πέμπτη απόγευμα μετά. Σκέφτομαι μήπως το χάσω 2 μέρες αν μείνει εκεί με αυτή την ζήτηση. Αν στείλω συγγενή να παραλάβει αντί εμού με κάποιου είδους εξουσιοδότηση θα του την δώσουν? Σκέψεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά τα κεντρικά . Δεν νομίζω να έχουν αρμοδιότητα τα καταστήματα ή δυνατότητα για έκπτωση τέτοιου μεγέθους. Το θέμα είναι ότι αν το έχει φάει ο άλλος και έχουν περάσει 1-2 βδομάδες , άντε να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας

Νομίζω ότι η ρόμπα θα είναι διπλή αν γίνει κάτι τέτοιο......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζουμε τι ώρα κλείνουν τα καταστήματα της Voda αύριο Τετάρτη?

Διότι σχολάω απο δουλειά στις 3 και αν με πάρουν αύριο που αναμένω παράδοση δεν θα προλάβω και θα πάω για Πέμπτη απόγευμα μετά. Σκέφτομαι μήπως το χάσω 2 μέρες αν μείνει εκεί με αυτή την ζήτηση. Αν στείλω συγγενή να παραλάβει αντί εμού με κάποιου είδους εξουσιοδότηση θα του την δώσουν? Σκέψεις....

  Δεν χρειάζεται να πάει συγγενής σου...όλο και κάποιος από εδώ μέσα θα βρεθεί να σε εξυπηρετήσει. :P :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...