Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρασα σήμερα από το τοπικό κατάστημα και μου είπαν πως η παραγγελία έχει γίνει κανονικά και την επόμενη φορά που θα στείλουν συσκευές θα έρθει και το 8S (που σύμφωνα με αυτά που είπαν από Πέμπτη). Αναμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνωρίζουμε τι ώρα κλείνουν τα καταστήματα της Voda αύριο Τετάρτη?

Διότι σχολάω απο δουλειά στις 3 και αν με πάρουν αύριο που αναμένω παράδοση δεν θα προλάβω και θα πάω για Πέμπτη απόγευμα μετά. Σκέφτομαι μήπως το χάσω 2 μέρες αν μείνει εκεί με αυτή την ζήτηση. Αν στείλω συγγενή να παραλάβει αντί εμού με κάποιου είδους εξουσιοδότηση θα του την δώσουν? Σκέψεις....

Με εξουσιοδότηση θα μπορέσει να παραλάβει, αλλά έχε υπόψη σου ότι μπορεί να σου ζητήσουν να είναι θεωρημένο το γνήσιο της υπογραφής από ΚΕΠ κλπ.

 

Το 13830 ξέρει κάποιος ποιές ώρες εξυπηρετεί, στην απευκτέα περίπτωση που χρειαστώ κάτι; Δεν διευκρινίζεται στο site. 

Επεξ/σία από frankp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για να γελασουμε λιγο εμεις οι πονεμενοι

 

Ένα όνειρο μονάχα είχα σε τούτη τη ζωή
Κινητό ανδροιντ σε καλή τιμή να μου δοθεί
Τότε η βονταφον προσφέρθηκε φθηνό να μου δώσει
Ένα τετραπυρηνο ελ τζι χωρίς καμία δόση
ευθείς το παράγγειλα εγω μήπως και προλάβω
μα 3 μερες μετά μαθαινω πως το ονειρο μου χανω
στο φεισμπουκ ερωτησα μια απάντηση να παρω
μα  ακομα δεν απαντησαν κοντευω να σαλταρω

στο ινσομνια απευθηνθηκα μηπως και βρω τη λυση

μα με την παντοφλα βρισκομαι και αυτην εδω την δυση 

Επεξ/σία από georgepant
  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην αντιπροσφορά ποιος θα την κάνει? Γιατί αν την κάνουν από τα κεντρικά τοτε σημαίνει πολύ απλά ότι δεν σου το έφαγαν οι πωλητές γιατί θα φαίνεται η εκκρεμότητα.

Καλα εγω θελω να δω το αλλο... σε οσους εστειλαν μηνυμα για 'ακυρο και αντιπροσφορα' αλλα παρολα αυτα ως δια μαγειας το κινητο τους περιμενε στο καταστημα (ή τους σταλθηκε) να τους κανουν ΚΑΙ αντιπροσφορα... χαχαχα! Το αποκλειεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ στην επαρχεία συγκεκριμένα στην πόλη της Άρτας πού πήγα σε κατάστημα της Voda μου είπε ότι την παρασκευή θα φέρει τρία κομμάτια και πως τα δύο τα έχει κρατημμένα. Χωρίς δεύτερη σκέψη του είπα να μου το κρατήσει.

 

Τι λέτε να είμαι τυχερός η θα μας τα φάνε αυτοί που έχουν κάνει παραγγελίες online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εγω θελω να δω το αλλο... σε οσους εστειλαν μηνυμα για 'ακυρο και αντιπροσφορα' αλλα παρολα αυτα ως δια μαγειας το κινητο τους περιμενε στο καταστημα (ή τους σταλθηκε) να τους κανουν ΚΑΙ αντιπροσφορα... χαχαχα! Το αποκλειεις;

Χαχαχαχχχα λές ? Και θέλει και ο πατέρας μου κινητό ... ζήλεψε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Vodafone ειπε να μας καλημερισει σημερα αλλαζοντας πριν απο λιγο την τιμη του lumia 820 απο 199 στα 129 ευρω.

Προφανως η νεα τιμη ισχυει για ολους, μενει να δουμε αν θα "πλασαριστει" και ως αντικατασταση ιδιων δυνατοτητων του LG G.

 

Παντως παρηγγειλα ηδη ενα για να "αλλαξω" το HTC 8S που ηρθε χθες αλλα δε με αφησαν να το παραλαβω (σημερα δε θα τους αφησω να μου το δωσουν :D :D ρε να δεις ειρωνια αυτη η ζωη)!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...