Προς το περιεχόμενο

International Life γνωμες (ασφαλιστικη εταιρια)


john654321

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας 

θα ηθελα να μου πειτε τις γνωμες για την ασφαλιστικη εταιρια International Life 

για ασφαλιση αυτοκινητου? μιας και ειναι πολυ οικονομικη

ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά μόνο τους χρειαστηκα όταν μου έφαγε τον καθρέφτη ένα λεωφορείο όσο ήμουν παρκαρισμενος, και μου είπαν οτι δε το καλύπτουν επειδή οι δρόμοι ειναι στενοί και τέτοια ατυχήματα γίνονται συνέχεια ... Δε ξέρω αν σε όλες τις ασφαλιστικές ειναι έτσι, αλλά όταν μου το είπαν αυτό ξενερωσα και τους άφησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μικτή σχεδόν πάντα τα 300-500 ευρώ είναι δικά σου. Υπάρχει καθρέφτης να κοστίζει τόσο τουλάχιστον;

Όπα....

Πολλάκις λες ό,τι σου κατέβει στη κούτρα,παραπληροφορώντας το κοσμάκη σε πάρα πολά θέμετα.

 

Κοίτα,δεν θα πάρεις μερίδιο απ' την ανταγωνιστική ασφαλιστική,πες την αλήθεια (αν τη ξέρεις βεβαίως) στον ανθρωπάκο...

 

 

Οι καθρέφτες εμπίπτουν στη κατηγορία "θραύση κρυστάλλων" και σε αποζημιώνουν με τη μία είτε στον σπάσουν εν ακινησία είτε υπάρξει "αστοχία υλικού",σε καμία δε περίπτωση δεν υπόκεινται σε όρους "κάτω από 400€" κλπ,απεναντίας μάλιστα,αν από το αποτέλεσμα της "θραύσης κρυστάλλων" πάθεις μεγαλύτερη ζημιά,τότε με μιά απλή καταγραφή του γεγονότος από το οικείο αστυνομικό τμήμα (έρχονται κατόπιν κλήσης και επιλαμβάνονται) η ασφαλιστική σε καλύπτει μέχρι και σε ραδιοκασετόφωνο,αν υπάρχει απόδειξη/τιμολόγιο αγοράς.

 

Ποιός δεν έχει βάλει "θραύση κρυστάλλων " σήμερα σαν συμπληρωματικό κάλυψης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...