Προς το περιεχόμενο

Η εξωφρενική αντίδραση του κόσμου στον πρώτο ηλεκτρονικό ιό του 1988


MauMaus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μάλλον ξεμέιναμε από θέματα , εκτός και αν είναι η επαίτειος των ηλεκτρονικών ιών και δεν το ήξερα... 

anyway nice one, μιας και καλό έιναι το ότι τουλ μάθαμε ποιά ήταν η αρχή

ενας εδω μεσα δεν ειναι παντογνωστης απιστευτο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

γεια σου ρε μικα που τα ξερεις ολα δασκαλε που διδασκες ..

τι ειδηση να σου πουμε κ μεις τα γατακια  ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που μεταφέρθηκε εκτός ειδήσεων, σχολιασμός του άρθρου. 

 

Μακάρι και σήμερα, μετά απο 25 χρόνια να είχαμε ανάλογα στατιστικά στην ύπαρξη ιων. Σήμερα με το χαμό που γίνεται, πρέπει να εχεις antivirus, firewall, malware, patches, να κάνεις πάρα πολύ προσεκτικό browsing και πάλι δεν είσαι σίγουρος από που μπορεί να σκάσει ιος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 


Σταματήστε guys!!!
 
Η είδηση ψηφίστηκε και μπήκε και στην κεντρική σελίδα.Αυτό κάτι σημαίνει...

 

Και...βγαίνει από τις ειδήσεις.

 

Δεν απευθύνομαι προσωπικά στον MauMaus, αλλά σε όλους: Αν θέλετε να δημοσιεύετε topics ειδήσεων στο Insomnia, θα σας δώσω δύο hints.

 

1. Υπάρχουν πάρα πολλά αξιόλογα ενημερωτικά sites σχετικά με τον τομέα της τεχνολογίας. Τα περισσότερα είναι ξενόγλωσσα. Μπορείτε να πάρετε από αυτά ειδήσεις και να τις μεταφράζετε (ακόμη καλύτερα, να κάνετε ελεύθερη απόδοση στα Ελληνικά) για δημοσίευση στο Insomnia

 

2. Μην καταφεύγετε στο Newsbeast και στο κάθε Newsbeast για να καταλήγετε να κάνετε reposting "feature articles" και "human interest stories". Δεν είναι ειδήσεις, είναι ιστορίες για να γεμίζουν στήλες και (ψηφιακός) χώρος που δεν προφταίνει να γεμίσει αλλιώς. Κοινώς, «ιστορίες για αγρίους»...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απλα φιλε parsifal βρηκα το αρθρο ενδιαφερον κ θελησα να το μοιραστω ! ουτε φανταστηκα πως επρεπε να το ποσταρω στην ενοτητα Software  ..

αν ηξερα οτι θα δημιουργηθει ολο αυτο επειδη καποιον θα ενοχλουσε , τοτε σιγουρα δε θα το επιχειρουσα καν , θα κρατουσα το ενδιαφερον αυτο αρθρο για μενα .. δε θα επαναληφθει ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ότι «έπρεπε» να ανοιχθεί στο Software. Απλά, όσον αφορά την ενότητα των ειδήσεων είμαι σίγουρος ότι μπορούμε καλύτερα. Εννοώ: καλύτερα από το είδος των άρθρων για το οποίο γκρινιάζω στο 2 του προηγούμενου post μου.

 

Επίσης, δεν κάνω επίθεση προς εσένα προσωπικά σε καμία περίπτωση, ούτε έχω διάθεση για "finger-pointing".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...