Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γενικά το αγγλικό έχει πολύ καλύτερες εκπτώσεις.

Σαφώς μπορεί να έχει και το γερμανικό κάτι καλό

Όμως

αυτό που έχω παρατηρήσει είναι :

Το γερμανικό κάνει τις εκπτώσεις πάνω στην αρχική τιμή (άσχετα αν έχει κάποια έκπτωση ήδη)

Το αγγλικό κάνει την έκπτωση πάνω στην τιμή που το είχε (άσχετα αν υπάρχει και άλλη έκπτωση).

Τελικά το ίδιο κάνουν και τα δύο sites... πχ στον Μ4 250 λέει (47% off) και αναφέρεται στην αρχική τιμή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω και στο αγγλικο  amazon η εκπτωση ειναι απο την αρχικη τιμη και οχι την τιμη που ειχε πριν την εκπτωση. Πχ. ο Crucial CT240M500SSD1 2.5-inch 240GB M500 ειχε αρχικη τιμη £179.99 και πριν την προσφορα £124.87. Τωρα λεει £95.99 (47% off). Αν θυμαμαι καλα μεχρι περσι η εκπτωση ηταν απο την τιμη που ειχε πριν την προσφορα. Το εκαναν τωρα και αυτοι για να φαινονται μεγαλες εκπτωσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που βρίκατε τον 500αρι evo ρε παιδία; Επίσης ερώτηση βλακισμένη. Αν πάρω ssd και αλλάξω sata με τον κανονικό σκληρό χρειάζομαι format; ή μπα;

Χρειαζεσαι φορματ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει ο δίσκος νομίζω.

 

όποιος ψάχνει ρολόι

http://www.amazon.co.uk/dp/B00FMP47UW/ref=gb1h_img_c-1_8827_190f3f1a?smid=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_t=101&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=1BZZJ0A1A7XNCV830M63&pf_rd_i=161428031&pf_rd_p=449478827

κάτι λίγο λέει σαν προσφορά. 

 

Μιας και στα seiko εδώ ο φθηνότερος χρονογράφος έχει από 130€

Αξίζει το ρολογάκι σίγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που βρίκατε τον 500αρι evo ρε παιδία; Επίσης ερώτηση βλακισμένη. Αν πάρω ssd και αλλάξω sata με τον κανονικό σκληρό χρειάζομαι format; ή μπα;

Χτες το βράδυ στο amazon.de κατά τις 10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει το ρολογάκι σίγουρα

 

Δεν είμαι και ειδικός στο θέμα με τα ρολόγια αλλά η seiko είναι καλή εταιρία και απ'όσο είδα η τιμή είναι σχετικά καλή για Ελλάδα και λίγο φθηνότερη από εξωτερικό μην νομίζεις ότι είναι εξαιρετική ( απλά καλή :) ) αν δεν είσαι του ρολογιού γενικά ή δεν ψάχνεις αυτόν τον καιρό άστο καλύτερα μην σε πάρω στον λαιμό μου! :P

 

ΕDIT

το ρολόι λίστα αναμονής πλέον (κάτι λέει αυτό! ) σε σχέση με τον δίσκο που υπήρχε μεγαλύτερο αγοραστικό ενδιαφέρον αλλά είναι στο 60% τώρα και μάλλον θα πάει και λιγότερο ( θα τον ξανά φάμε στην μάπα μάλλον )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το garmin forerunner παντως μια και μιλαμε για ρολόγια είναι σε προσφορά ποιο ακριβό και από τα σκρουτζομάγαζα..κρίμα και με ενδιέφερε αν ήταν σε πραγματική προσφορά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Newtech μπορείς να γίνεις συγκεκριμένος δεν έχω κανένα πρόβλημα. Δικο σου είναι το thread και στο χάλασα ε?

Σορρυ που το εριξα στον χαβαλε, δεν είχα καταλάβει πόσο κρίσιμο είναι το θέμα...Λυπάμαι γιατί πλεον το ινσομνια φαίνεται οτι έγινε πολλά βαρύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...