Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποτέ δεν ξέρεις αλλά συνήθως βρίσκουν stock και στέλνουν αρκετά νωρίτερα

 

 

Να ρωτήσω εγώ, σκέφτομαι τον Yamaha RX-V477 που βγαίνει σε λίγο στο γερμανικό στα 259€ λογικά.

Με μεταφορικά θα πάει γύρω στα 290€ μάλλον.

Αξίζει να τον προτιμήσω από τον Denon AVR-X1000 ο οποίος πάει γύρω στα 280 εδώ πιστεύετε;

 

 

290E και εδώ ξεκινάει από 308.Για 18Ε διαφορά τέτοιο αντικείμενο δεν θα το έπαιρνα από έξω από θέμα εγγύησης. Άσε που εδώ παίζουν και άτοκες δόσεις και όχι να σκάσεις με το καλημέρα μια 290αρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω καταχωρήσει το επαγγελματικό ΑΦΜ μου [το οποίο είναι ενεργοποιημένο για ενδοκοινοτικές συναλλαγές] στο amazon.co.uk και το έχουν κάνει αποδεκτό.

 

Όταν κάνω checkout θα μου αφαιρέσει σε κάποιο βήμα το VAT?

 

 

 

Ναι, αλλά πρόσεχε γιατί το κάνει σε όλα!... δλδ αν είσαι μηχανικός πχ δεν μπορείς να αγοράζεις κατσαρολικά ή βιντεο games... εγώ έχω τέτοιο ενεργοποιημένο, αλλά σε άλλο λογαριασμό (επαγγελματικό). Ίσως είναι καλό να φτιάξεις και έναν ακόμα λογαριασμό για λιανική (εκτός αν σε αυτόν έχεις ebooks και software στο cloud).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

290E και εδώ ξεκινάει από 308.Για 18Ε διαφορά τέτοιο αντικείμενο δεν θα το έπαιρνα από έξω από θέμα εγγύησης. Άσε που εδώ παίζουν και άτοκες δόσεις και όχι να σκάσεις με το καλημέρα μια 290αρα.

Έχεις δίκιο μου φαίνεται, χώρια που βλέπω να πηγαίνω για τον Denon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο μου φαίνεται, χώρια που βλέπω να πηγαίνω για τον Denon

 

Άσε που αν είσαι Αθήνα και κάνεις μια βόλτα στο κέντρο (στη γνωστή στοά), με μετρητά θα πετύχεις καλύτερη τιμή.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε που αν είσαι Αθήνα και κάνεις μια βόλτα στο κέντρο (στη γνωστή στοά), με μετρητά θα πετύχεις καλύτερη τιμή.

 

Αυτό παίζει να ισχύει πλέον σχεδόν σε όλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε που αν είσαι Αθήνα και κάνεις μια βόλτα στο κέντρο (στη γνωστή στοά), με μετρητά θα πετύχεις καλύτερη τιμή.

χμμ Αθήνα είμαι

την στοά κοντά στην πλατεία Κάνιγγος λες; για πες μήπως πάω καμια βόλτα

από ένα μαγαζί εκεί είχα πάρει μια τηλεόραση πριν μερικά χρόνια θυμάμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε που αν είσαι Αθήνα και κάνεις μια βόλτα στο κέντρο (στη γνωστή στοά), με μετρητά θα πετύχεις καλύτερη τιμή.

Που είναι αυτό?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περιπου 2 ωρες απο τωρα ξαναβγαινει ο Crucial 256GB 

 Σε τι τιμη θα βγει ? Ξερουμε σε τι τιμη βγηκε ποιο πριν? και με τι μεταφορικα?

 

περιπου παντα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002L3TSKC/ref=gb1h_img_c-2_0667_af876f24?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_t=701&pf_rd_s=center-new-2&pf_rd_r=06Q32E6S95XD2EGZ5V8V&pf_rd_i=20&pf_rd_p=560250667

Μετα την καμερα θα παιξει και το Mouse.. το εχω και στα 2 pc Μου και δεν το αλλαζω με ΤΙΠΟΤΑ!

Logitech C920 HD Webcam

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B006A2Q81M?ref_=gb1h_img_c-2_0667_e10ab0c8&smid=A3P5ROKL5A1OLE

Τελικη τιμη 45€ - Skroutz απο 85€

 

Την εχω και μπορω να πω οτι ειναι οτι καλύτερο υπαρχει.. Σε αυτα τα χρηματα δεν το συζητάμε καν.

η προσφορά για το mouse έπαιξε? γιατί δεν τη βλέπω εγώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Σε τι τιμη θα βγει ? Ξερουμε σε τι τιμη βγηκε ποιο πριν? και με τι μεταφορικα?

 

περιπου παντα..

 

Νομιζω ειχε βγει στα 85 ευρω χωρις μεταφορικα. Μπορει να κανω και λαθος δεν θυμαμαι σιγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναναφέρω το Chromecast, καθώς είναι στην χαμηλότερη τιμή που έχει φτάσει (στις 18 λίρες) και μπορεί να ενδιαφέρεται και κάποιος άλλος.

 

Το παράγγειλα σε αυτή την τιμή, ευτυχώς που περίμενα λιγάκι. Βγαίνει 28,5 ευρώ μαζί με μεταφορικά.

 

Ρε παιδιά αυτό το μαραφέτι κάνει τη τηλεόραση smart;

Είναι media player;

τι είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...