Προς το περιεχόμενο
[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014

PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο εβο χθες ειχε βγει καπου 15 ευρώ παραπάνω. βαση προδιαγραφών εχουν αρκετή διαφορά στην ταχύτητα.

Τον φοβηθηκα επειδη ειχαν βγαλει προβληματα

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 1,6k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Εισαι τρελη;  

Παρα το "καθε νεα προσφορα πρεπει να ειναι σε νεο θεμα", ας κανουμε μια εξαιρεση για το παρον τοπικ μιας και υπαρχει η ιδιαιτεροτητα του οτι πολλες φορες δεν προλαβαινε καν καποιος να ανοιξει νεο θεμα

Ρε παιδια γιατι μπαινει καθε τοσο καποιος και γραφει ΜΑΠΑ φετος και ΜΑΠΑ φετος? Δεν σας αρεσε κατι οκ.. μπειτε στο τελος και γραψτε το.. αρκετοι φιλοι κατι βρήκαν. Ο Ενας οτι δινουμε στην Μερκελ ο α

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω τον πηρα τον δισκο 75 ευρω μου βγηκε, μια χαρα τιμη -35 απο Ελλαδα

Καθυστερησα αρκετα εγω απο ενα λαθος και τελικα με εχει στο waiting list αφου χαθηκε ο χρονος..

:/

Αντε να ξαναβγει παλι αυτος

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Στο ιταλικό έχει Garmin Forerunner 10 στα 77,5€ με τα έξοδα αποστολής. Είναι ρολόι με gps που συγχρονίζει τα δεδομένα με λογαριασμό στο site της garmin.

Η κανονική τιμή του είναι γύρω στα 100€.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εγω τον πηρα τον δισκο 75 ευρω μου βγηκε, μια χαρα τιμη -35 απο Ελλαδα

Tον πηρα κ εγω. ~85 με τα μεταφορικα.

75 χωρις μεταφορικα ετσι?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Alcatel Onetouch 6036Y-2AALDE1 Idol 2 Mini S LTE  

129€+ μεταφορικά

Link.png Site: Στο σκρουτζ 233€+ μεταφορικά

http://www.amazon.de/gp/product/B00K0OZ4OI/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Στις 9-10 το βραδυ που μπαινουν και σε sale τα τελευταια προιοντα της λιστας, τελειωνει το "event" ή θα υπαρξει και συνεχεια;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

PER.903181.jpg

GOOGLE NEXUS 9 8.9'' DUAL CORE 2.3GHZ 32GB WI-FI BT GPS ANDROID 5.0 LOLLIPOP INDIGO BLACK

399,90€+ μεταφορικά

ενδεικτικά στο Link.png Site: e-shop 519€

http://www.amazon.fr/dp/B00O7J0M58/ref=gb1h_tit_m-2_3587_2eb99d7a?smid=A1X6FK5RDHNB96
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Alcatel Onetouch 6036Y-2AALDE1 Idol 2 Mini S LTE  

129€+ μεταφορικά

Link.png Site: Στο σκρουτζ 233€+ μεταφορικά

http://www.amazon.de/gp/product/B00K0OZ4OI/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Τα 233 δεν ειναι αντιπροσοπευτικη τιμη (1 μαγαζι το εχει ολο και ολο) και αυτο 198 (οχι 233)

Η τιμη ειναι καλη. 179€ το εχει Γερμανια.

Υγ. Αν ηταν dual sim το επερνα. αλλα single sim... (για 2ο το θελω)

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Moderators

Ρε παιδιά αυτό το μαραφέτι κάνει τη τηλεόραση smart;

Είναι media player;

τι είναι;

Υποστηρίζει κάποιες apps που μετατρέπουν την απλή τηλεόραση σε smart (ας πούμε).

Το σημαντικότερο feature είναι ότι μπορεί να κάνει cast/mirror ασύρματα οποιαδήποτε άλλη οθόνη: από Android, από iOS, από Windows και από OSX.

Για παράδειγμα βάζεις να παίξεις μια ταινία στο android κινητό σου και την μεταφέρεις ασύρματα στην τηλεόραση. Ή βάζεις να παίξεις ένα παιχνίδι στο λάπτοπ και το μεταφέρεις στην τηλεόραση (με μπόλικο lag, προφανώς).

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Στις 9-10 το βραδυ που μπαινουν και σε sale τα τελευταια προιοντα της λιστας, τελειωνει το "event" ή θα υπαρξει και συνεχεια;

Μέχρι τις 30, δηλαδή την Κυριακή λένε οι Αγγλοι.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Moderators

Γιατί να πάρεις ADSL2+ modem/router; Γιατί δεν κοιτάς καλύτερα για σκέτο dual-band router και να χρησιμοποιείς το modem του ISP σου;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.