Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μέχρι τις 30, δηλαδή την Κυριακή λένε οι Αγγλοι.

 

το σκ λογικα θα ειναι το reloaded, θα βγαζει τα απομειναρια μιας μερας. το μπλακ φραιντει ειναι σημερα.

 

ξενερα η ολη φαση παντως. θα πρεπει να εχουν εγχειριδια - βγαλανε κραχτες τις προηγουμενες χρονιας που ηταν αρχη και τωρα που υπαρχει κρισιμη μαζα θυματων βγαζουν χιλια αντικειμενα την ημερα και μερικες συμπαθητικες προσφορες.

θυμασαι ποσο βγηκε 147?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδατε τι έγινε στην Αγγλία ; Φάση θα έχει να δούμε και εδώ στην Ελλάδα τέτοιες σκηνές... θα πέσει πολύ γέλιο.... Αλλά δε νομίζω ελληνικά καταστήματα να βάλουν ποτέ προσφορές τόσο καλές που να αξίζει να ποδοπατηθείς για να τις προλάβεις...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να πάρεις ADSL2+ modem/router; Γιατί δεν κοιτάς καλύτερα για σκέτο dual-band router και να χρησιμοποιείς το modem του ISP σου;

της πλακας ειναι το ζτε, το προηγουμενο netgear που ειχα αλλα το εσπασα ηταν σφαιρα στο gaming, του οτε ειναι χαλια(και στα δυο με ethernet η συγκριση)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθος οχι φιλε μου... αλλα μακαρι να βγω ψευτης

Εχει μια D7000 .. αλλα δεν μου κανει με την καμια

Ουτε flipoutscreen ουτε HDR :(

Στα 500€ την παιρνω 

 

Που την βρηκες τοσο? Αν θελεις σου δινω την d5200. Ψηνομαι για pro consumer μοντελο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Που την βρηκες τοσο? Αν θελεις σου δινω την d5200. Ψηνομαι για pro consumer μοντελο.

 

 

 

Τι που την βρήκα?

Δεν την βρηκα πουθενα. Λεω ΑΝ βγει.

Καλα η 5200 ειναι καλυτερη απο 7000!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδατε τι έγινε στην Αγγλία ; Φάση θα έχει να δούμε και εδώ στην Ελλάδα τέτοιες σκηνές... θα πέσει πολύ γέλιο.... Αλλά δε νομίζω ελληνικά καταστήματα να βάλουν ποτέ προσφορές τόσο καλές που να αξίζει να ποδοπατηθείς για να τις προλάβεις...

 

 

 

μάλλον δεν εχεις περάσει έξω απο bazzar του lidl .. λές και βγήκε νέο iphone ενα πράγμα..

 

βλέποντας τα βίντεο πραγματικά γέλασα. Η κατάντια του ανθρώπινου είδους..

 

Σκεφτείτε σε περίοδο πολέμου τι θα γίνεται στα σουπερμαρκετ.. θα βγαίνουν πιστόλια και μαχαίρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 233 δεν ειναι αντιπροσοπευτικη τιμη (1 μαγαζι το εχει ολο και ολο) και αυτο 198 (οχι 233)

Η τιμη ειναι καλη. 179€ το εχει Γερμανια.

 

Υγ. Αν ηταν dual sim το επερνα. αλλα single sim... (για 2ο το θελω)

Το πρωί στο γαλλικό Άμαζον είχε το Moto G 4G Dual Sim στα 149€ τελική, αν θυμάμαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως γελασετε αλλα ρε παιδια οποτε βγαινει αυτο http://www.amazon.de/gp/product/B00DW2LS3G/ref=gb1h_img_c-3_3067_52d1cd46?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_t=701&pf_rd_s=center-new-3&pf_rd_r=18VVJA23CJEY5ZVDA8KZ&pf_rd_i=20&pf_rd_p=560113067

(vileda σφουγγαριστρα μαλλον  :P ) γινεται 100% "επιτοπου".

τι διαολο μια σφουγγαριστρα δεν ειναι δηλαδη?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ισως γελασετε αλλα ρε παιδια οποτε βγαινει αυτο http://www.amazon.de/gp/product/B00DW2LS3G/ref=gb1h_img_c-3_3067_52d1cd46?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_t=701&pf_rd_s=center-new-3&pf_rd_r=18VVJA23CJEY5ZVDA8KZ&pf_rd_i=20&pf_rd_p=560113067

(vileda σφουγγαριστρα μαλλον  :P ) γινεται 100% "επιτοπου".

τι διαολο μια σφουγγαριστρα δεν ειναι δηλαδη?

Δεν ξέρω αλλά μου έκανε εντύπωση και το γεγονός ότι στην Τσεχία, που έμεινα ένα χρόνο, δεν είχαν σφουγγαρίστρες! Ή ήταν πανάκριβες! Ρώτησα εκεί μια ντόπια συμφοιτήτρια και μου είπε δεν την χρησιμοποιούν. Πανί και χέρι! :shock: 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δεν ξέρω αλλά μου έκανε εντύπωση και το γεγονός ότι στην Τσεχία, που έμεινα ένα χρόνο, δεν είχαν σφουγγαρίστρες! Ή ήταν πανάκριβες! Ρώτησα εκεί μια ντόπια συμφοιτήτρια και μου είπε δεν την χρησιμοποιούν. Πανί και χέρι! :shock: 

 

 

βιτσια εχει ο κοσμος :wacko: 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωί στο γαλλικό Άμαζον είχε το Moto G 4G Dual Sim στα 149€ τελική, αν θυμάμαι καλά.

 

 

Ειναι το παλιο αυτο. εχει βγαλει προβληματα (me tin microsd)

 

 

Δεν ξέρω αλλά μου έκανε εντύπωση και το γεγονός ότι στην Τσεχία, που έμεινα ένα χρόνο, δεν είχαν σφουγγαρίστρες! Ή ήταν πανάκριβες! Ρώτησα εκεί μια ντόπια συμφοιτήτρια και μου είπε δεν την χρησιμοποιούν. Πανί και χέρι! :shock: 

 

 

Μια χαρα σφουγγαριστρες εχουν. Δεν ξερω αν αυτη η φιλη ηταν οτι ναναι.. αλλα καθε νοικοκυριό εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...