Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά εννοούσα λογιστικά. Να ρωτήσω και κάτι άλλο οι αποδείξεις περνάνε κανονικά δηλαδή στην εφορία αφού είναι ελληνικό το φπα; Νομίζω παλιά περνούσαν έχει αλλάξει αυτό;

Ναι, λογιστικα φαινεται οτι πληρωσες 23% παροτι εξακολουθει να ισχυει αυτο που ειπε ο μοντ, δηλαδη η τιμη συνολικα με φπα ειναι ιδια για τον Ελληνα και ιδια για τον Γερμανο (στην αποδειξη φαινεται οτι ο Ελληνας εχει λαβει μεγαλυτερη εκπτωση, τοση ωστε να μη 'χασει' απο το 23% εναντι 19%). Δε βλεπω γιατι να μην μπαινει στην εφορια λοιπον, αλλά ας απαντησει και κανενας ειδικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και σιχαινομαι τα φορολογικα, νομίζω πως απο περσι εχει ειπωθει στις ειδησεις οτι οι αποδειξεις απο χωρες της εε περνανε κανονικα στην εφορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το Amazon γαλλίας έχει τα Sennheiser HD 598 στα 136 ευρώ τώρα, φτηνότερη τιμή στο skroutz 180. Σίγουρα όχι όσο καλή τιμή όσο τα 75 που το είχε για μια ώρα χτες αλλα και πάλι αρκετά καλύτερη από οτιδήποτε εδώ στην Ελλάδα.

 

http://www.amazon.fr/Sennheiser-HD-598-Casque-Arceau/dp/B0042A8CW2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1417257788&sr=8-1&keywords=hd+598

 

Οποιος ενδιαφέρεται για καλά ακουστικά στα 200 και κάτω πρέπει να είναι η καλύτερη επιλογή τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι θελουν να παρουν DE keyboard το Layout ειναι ετσι..

 

 

 

81%2BY4YHKemL._SL1500_.jpg

 

 

 


Ωραίος :)

 

Τhanx.

 

To Νοκια αυριο το πρωί το εχει και σε λευκο

http://www.amazon.de/gp/product/B00JVL2WVE/ref=gb1h_img_c-3_3067_78d17582?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_t=701&pf_rd_s=center-new-3&pf_rd_r=0WE6BSC1C1982TKQJHWD&pf_rd_i=20&pf_rd_p=560113067

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανένα ηλεκτρικό εργαλείο της προκοπής δεν βλέπω. Μπήκαν πολύ λίγα..

 

Οι Γερμανοί θα συνεχίσουν τις προσφορές ΚΑΙ την Δευτέρα όλη μέρα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεναν ssd 256 θα ξαναβγαλουν γιατι δεν προλαβα ουτε τωρα το μεσημερι που ειχε.. :/

http://www.amazon.co.uk/dp/B00KFAGCWK/ref=gb1h_img_c-3_2147_2b201f84?smid=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_t=101&pf_rd_s=center-3&pf_rd_r=1SM4212QANKE7CQZJW01&pf_rd_i=161428031&pf_rd_p=560262147

 

μπές waitlist και περίμενε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πω κάτι άσχετο αλλά μου έχει κάνει πολύ θετική εντύπωση το ότι δεν έχει κολλήσει το σάιτ.

 

Με τόσα άτομα συνδεδεμένα και μη.

 

Μπράβο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στελνει το αμαζον email οταν στελνει το προιον ,εχω κανει μια παραγγελια εδω και 2 μερες και δε μου έχει ερθει email oτι σταλθηκε.

 

Στελνει φιλε μου

επισεις μπορεις να κανεις LOGIN στο σιτε να δεις σε τι κατασταση ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν έβαλαν αρκετά Lumia 630 φέτος. Ας βάλουν και άλλα....

Εχουν μπει και αλλα;αν ναι σε τι τιμη;

 

Για το γερμανικό αμαζον πρεπει να κάνω καινούργιο λογαριασμό ή ισχύουν οι κωδικοί απο το αγγλικό(δεν ειμαι σε pc και δεν ξέρω γερμανικά για να το τσεκάρω τώρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν μπει και αλλα;αν ναι σε τι τιμη;

 

Για το γερμανικό αμαζον πρεπει να κάνω καινούργιο λογαριασμό ή ισχύουν οι κωδικοί απο το αγγλικό(δεν ειμαι σε pc και δεν ξέρω γερμανικά για να το τσεκάρω τώρα).

οι ιδιοι παντου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...