Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε σεις αν ξαναδει κανεις τον 60αρη φακο για τις ΝΧ (samsung) μηχανες ας ριξει κανα πμ, περιμενω μια βδομαδα μπας και εβαζαν κατι τετοιο γιατι δεν εχω άλλα... ενδιαφεροντα για φετος (κυριολεκτικα ειχα εξ' αρχης στο ματι αυτον ή τον fisheye) και το εχασα γμτ σημερα.... και δεν ειναι απο τα πραματα που εχουν ξαναβαλει για να εχω και πολλες ελπιδες οτι πχ θα ξαναμπει αυριο (ενω μεχρι τωρα καθημερινα βλεπω καμια 30αρια πραματα να μπαινουν και να ξαναμπαινουν...)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο mx100 ξεπούλησε αλλά η διαφορά ήταν γύρω στα 9 ευρώ. Πιο πολύ το παραμύθι ότι αγοράζεις κάτι σε προσφορά είναι μου φαίνεται. Δηλαδή για πόσους Αγγλους (και μη) έχουν τέτοια σημασία 7 λίρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο mx100 ξεπούλησε αλλά η διαφορά ήταν γύρω στα 9 ευρώ. Πιο πολύ το παραμύθι ότι αγοράζεις κάτι σε προσφορά είναι μου φαίνεται. Δηλαδή για πόσους Αγγλους (και μη) έχουν τέτοια σημασία 7 λίρες;

 

Η προσφορά ήταν για κάτι λιγότερο από 60 λίρες (-21% από την τρέχουσα τιμή των 76,20 λιρών). Όλα χωρίς τα μεταφορικά.

Τελική τιμή με τα μεταφορικά για Ελλάδα ο mx100 της προσφοράς έβγαινε 87 ευρώ -εάν πλήρωνες σε ευρώ- και περίπου 3 ευρώ λιγότερα εάν πλήρωνες σε στερλίνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειώνει σε μισή ώρα.

Sekonda Men's Quartz Watch with White Dial Chronograph Display and Silver Stainless Steel Bracelet

RRP: £79.99

Price: £67.72

Deal Price: £27.99 & FREE Delivery in the UK.

You Save: £52.00 (65%)

 

Κανέναν ssd παίζει να βάλουν? Αν ξαναπαίξει ο mx ή κάποιος άλλος σφυρίξτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Amazon com το νεξους 9 στα 350$ με 50$ κουπόνι google play, αξίζει;

 

όχι, 340 έχει από το γαλλικό χωρίς τελωνεία

http://www.amazon.fr/dp/B00O7J0K7I/ref=gb1h_tit_m-2_3347_75402567?smid=A1X6FK5RDHNB96&pf_rd_m=A1X6FK5RDHNB96&pf_rd_t=101&pf_rd_s=merchandised-search-2&pf_rd_r=04MXVV0ZN2ZG1SVN9VX9&pf_rd_i=2155235031&pf_rd_p=561143347

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγγνώμη αν καταχράζομαι τον χώρο αυτού του topic, αλλά έχω παραγγείλει δύο Crucial SSDs, έναν 256 και έναν 512. Πήρα τον 256 χωρίς να περιμένω ότι θα βγει και ο 512 που ήθελα αρχικά. Οπότε αν θέλει κάποιος να αγοράσει από μένα τον 256, στην ίδια τιμή ακριβώς που τον πήρα φυσικά (edit: 85,11 ευρώ), ας μου στείλει pm. Βέβαια ίσως βγει ξανά στο Cyber Mondays.

 

Edit: Εχω λάβει ήδη 8 pms, οπότε μη στείλετε άλλοι παρακαλώ :)

Επεξ/σία από kyriosotinanai
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αν καταχράζομαι τον χώρο αυτού του topic, αλλά έχω παραγγείλει δύο Crucial SSDs, έναν 256 και έναν 512. Πήρα τον 256 χωρίς να περιμένω ότι θα βγει και ο 512 που ήθελα αρχικά. Οπότε αν θέλει κάποιος να αγοράσει από μένα τον 256, στην ίδια τιμή ακριβώς που τον πήρα φυσικά, ας μου στείλει pm. Βέβαια ίσως βγει ξανά στο Cyber Mondays.

 

1)Αν δεν εχει φιγει μπορεις να κανεις ακύρωση

ή

2)Αν τους το πεις οτι ηταν λαθος παραγελλια θα σου πουν να μην παραλαβεις και οταν παραλαβουν να σου επιστρεψουν τα χρηματα σου. Το εχω κανει αυτο για ενα tablet. Μαλιστα με το που ειπα Άρνηση παραλαβης πριν ΚΑΝ παραλαβουν μου τα εβαλαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...